fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії

📸 Depositphotos prezentuje novyj projekt pro evoljuciju v estetyci stokovoї fotografiї
Міжнародний фотобанк Depositphotos провів перше дослідження кардинальних змін у стоковій фотографії за останні 10 років.
Mižnarodnyj fotobank Depositphotos proviv perše doslidžennja kardynaľnyh zmin u stokovij fotografiї za ostanni 10 rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт Depositphotos. Мета проєкту Стокова фотографія вчора і сьогодні — наочно продемонструвати зміни в естетиці, образах, стилістиці та тематиці візуального контенту. Як зазначають у самому сервісі, стокові фотографії впливають на наші щоденні рішення у найнеочікуваніший спосіб. Ці зображення є скрізь: на білбордах, плакатах, в онлайн-кампаніях і навіть електронній пошті. І якщо раніше можна було напевно визначити стокове зображення, сьогодні його походження вже не таке очевидне. Знімки з використанням яскравого спалаху, надмірної різкості та постобробки змінили автентичні кадри, естетика мінімалізму і природне світло. Буквальна візуалізація абстрактних тем командна робота, успіх, щаслива родина, які стали класикою кліше стокової фотографії, поступилися місцем атмосферним знімкам з унікальним поглядом на повсякденне життя. Ми часто чуємо слово автентичність у контексті стокової фотографії, але як ми до неї прийшли? Розповідь про еволюцію стокової фотографії веде нас від постановчих студійних зйомок до природних фотографій і охоплює все, що вплинуло на її естетику в останні 10 років. Вибір на користь більш автентичних, художніх і оригінальних знімків – краще рішення для будь-якого проєкту або бізнесу. І ми хочемо допомогти вам у цьому.. Сандра Яковлева. Креативна редакторка Depositphotos. У проєкті Depositphotos визначені головні фактори, які змінили підхід фотографів до роботи зі стоковими платформами. Читатйте також: 👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — витривалість від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно. Сучасні технології та мобільний світ, соцмережі й зміни у рекламі, новий потік клієнтів і їхні нові запити — усе це знайшло відображення у видах і розмаїтті контенту, популярного на мікростоках, і допомогло визначити сучасну візуальну культуру. Це дослідження — бажання поділитися досвідом і спостереженнями з усіма, хто створює і використовує візуальний контент. Сформувати уявлення про те, яка естетика сьогодні актуальна, які зображення варто використовувати у проєктах і кампаніях, а яких краще уникати. Також ми вже раніше писали про 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням — користь карантину.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт Depositphotos

Мета проєкту «Стокова фотографія вчора і сьогодні» — наочно продемонструвати зміни в естетиці, образах, стилістиці та тематиці візуального контенту.

Як зазначають у самому сервісі, стокові фотографії впливають на наші щоденні рішення у найнеочікуваніший спосіб. Ці зображення є скрізь: на білбордах, плакатах, в онлайн-кампаніях і навіть електронній пошті. І якщо раніше можна було напевно визначити стокове зображення, сьогодні його походження вже не таке очевидне.

📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії 1

Знімки з використанням яскравого спалаху, надмірної різкості та постобробки змінили автентичні кадри, естетика мінімалізму і природне світло.

Буквальна візуалізація абстрактних тем «командна робота», «успіх», «щаслива родина», які стали класикою кліше стокової фотографії, поступилися місцем атмосферним знімкам з унікальним поглядом на повсякденне життя.

Ми часто чуємо слово автентичність у контексті стокової фотографії, але як ми до неї прийшли? Розповідь про еволюцію стокової фотографії веде нас від постановчих студійних зйомок до природних фотографій і охоплює все, що вплинуло на її естетику в останні 10 років. Вибір на користь більш автентичних, художніх і оригінальних знімків – краще рішення для будь-якого проєкту або бізнесу. І ми хочемо допомогти вам у цьому.

Сандра Яковлева, Креативна редакторка Depositphotos

У проєкті Depositphotos визначені головні фактори, які змінили підхід фотографів до роботи зі стоковими платформами.

Читайте також: 👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно

Сучасні технології та мобільний світ, соцмережі й зміни у рекламі, новий потік клієнтів і їхні нові запити — усе це знайшло відображення у видах і розмаїтті контенту, популярного на мікростоках, і допомогло визначити сучасну візуальну культуру.

Це дослідження — бажання поділитися досвідом і спостереженнями з усіма, хто створює і використовує візуальний контент. Сформувати уявлення про те, яка естетика сьогодні актуальна, які зображення варто використовувати у проєктах і кампаніях, а яких краще уникати.

Також ми вже раніше писали📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії 2😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням про 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням — користь карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: