fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😷 Google опублікував статистику пересування українців під час карантину

😷 Google opublikuvav statystyku peresuvannja ukraїnciv pid čas karantynu
Інформація статистики базується на даних з 26 квітня до 7 червня.
Informacija statystyky bazujeťsja na danyh z 26 kvitnja do 7 červnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Статистика пересування від Google. Компанія опублікувала оновлену інформацію щодо пересування людей у світі під час карантину. Україна вперше потрапила до цієї статистики. Звіти аналізують дані, зібрані з застосунків, що використовують геолокацію, програми на кшталт Google Maps або інших онлайн-мап. До того ж у Google особливо звертають увагу, що вони не збирають персональну інформацію про своїх користувачів і усі дані є конфіденційними, детальну інформацію про це можна знайти за посиланням. Читатйте також: 😷 ВООЗ змінили умови рекомендацій носіння масок під час карантину. Окрім того, в компанії зазначають, що ці дослідження покликані лише для того, щоб продемонструвати динаміку дотримання карантину. Дослідження розділили на шість категорій: Заклади харчування та розваг — ресторани, кафе, торгові центри, тематичні парки, музеї, бібліотеки та кінотеатри. Відвідування таких закладів зменшилось на 6% за час карантину. Магазини продуктів і аптеки — продуктові ринки й супермаркети, спеціалізовані продуктові магазини та аптеки. Українці почали трішки більше відвідувати такі місця ніж зазвичай, а саме на 10% у порівнянні з базовим показником. Парки — національні парки, громадські пляжі, набережні, парки для вигулу собак, площі та ботанічні сади. Найбільші зміни відбулись саме у цій категорії, за цей час відпочинок у громадських місцях зріс на 51%. Зупинки транспорту — пересування мешканців у транспортно-пересадочних вузлах, таких як залізничні вокзали та станції метро, автобусні зупинки тощо. Через стан карантину українці стали менше користуватись транспортом — попит зменшився на 7%. Місця роботи — у порівнянні з базовим показником відвідування місць роботи зменшилось на 22%. Більшість компаній надалі працюють у віддаленому режимі. Місця проживання — ця категорія зазнала найменші зміни, пересування мешканців у місцях проживання збільшилось лише на 1%. Також в Google зазначають, що точність геоданих та визначення категорій місць залежить від регіону. Тому в компанії не радять використовувати цю інформацію, щоб порівнювати країни або регіони різних типів. Раніше ми вже писали, як під час карантину люди вперше за останні 40 років почали менше їсти солодкого — дослідження
Реклама 👇 Замовити

Статистика пересування від Google

Компанія опублікувала оновлену інформацію щодо пересування людей у світі під час карантину. Україна вперше потрапила до цієї статистики.

Звіти аналізують дані, зібрані з застосунків, що використовують геолокацію, програми на кшталт Google Maps або інших онлайн-мап.

До того ж у Google особливо звертають увагу, що вони не збирають персональну інформацію про своїх користувачів і усі дані є конфіденційними, детальну інформацію про це можна знайти за посиланням.

Читайте також: 😷 ВООЗ змінили умови рекомендацій носіння масок під час карантину

Окрім того, в компанії зазначають, що ці дослідження покликані лише для того, щоб продемонструвати динаміку дотримання карантину.

Дослідження розділили на шість категорій:

  • Заклади харчування та розваг — ресторани, кафе, торгові центри, тематичні парки, музеї, бібліотеки та кінотеатри. Відвідування таких закладів зменшилось на 6% за час карантину.
  • Магазини продуктів і аптеки — продуктові ринки й супермаркети, спеціалізовані продуктові магазини та аптеки. Українці почали трішки більше відвідувати такі місця ніж зазвичай, а саме на 10% у порівнянні з базовим показником.
  • Парки — національні парки, громадські пляжі, набережні, парки для вигулу собак, площі та ботанічні сади. Найбільші зміни відбулись саме у цій категорії, за цей час відпочинок у громадських місцях зріс на 51%.
  • Зупинки транспорту — пересування мешканців у транспортно-пересадочних вузлах, таких як залізничні вокзали та станції метро, автобусні зупинки тощо. Через стан карантину українці стали менше користуватись транспортом — попит зменшився на 7%.
  • Місця роботи — у порівнянні з базовим показником відвідування місць роботи зменшилось на 22%. Більшість компаній надалі працюють у віддаленому режимі.
  • Місця проживання — ця категорія зазнала найменші зміни, пересування мешканців у місцях проживання збільшилось лише на 1%.

Також в Google зазначають, що точність геоданих та визначення категорій місць залежить від регіону. Тому в компанії не радять використовувати цю інформацію, щоб порівнювати країни або регіони різних типів.

😷 Google опублікував статистику пересування українців під час карантину 1

Раніше ми вже писали😷 Google опублікував статистику пересування українців під час карантину 2🧁 Під час карантину люди вперше за останні 40 років почали менше їсти солодкого — дослідження, як під час карантину люди вперше за останні 40 років почали менше їсти солодкого — дослідження

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: