fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼 У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування трудових книжок

👨🏼‍💼 U Radi zarejestruvaly zakonoprojekt pro skasuvannja trudovyh knyžok
Кабінет міністрів вніс у парламент проєкт закону про скасування трудових книжок в паперовому вигляді.
Kabinet ministriv vnis u parlament projekt zakonu pro skasuvannja trudovyh knyžok v paperovomu vygljadi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Скасування трудових книжок. У законопроєкті №3623 облік трудової діяльності працівника пропонують здійснювати в електронній формі в Держреєстрі. Ініціатором проєтку закону став премʼєр-міністр України Денис Шмигаль. Про це повідомляє KV. У рамках проєкту пропонують відмовитись від використання паперових трудових книжок та перенести її в електронний вигляд. Читатйте також: 📜 Рада прийняла законопроєкт про референдуми — можна змінювати територію країни та скасовувати закони. Окрім того, законопроєкт встановлює, що при укладанні трудового договору громадянин зобовязаний подати паспорт або інший документ для засвідчення особи, за наявності трудову книжку або відомості про трудову діяльність з Держреєстру. Вже при звільнені власник підприємства повинен видати копію розпорядження про звільнення та розрахуватись зі співробітником. До того ж, на вимогу працівника, підприємець зобовязаний зробити запис про прийняття на роботу, переведення та звільнення. А трудовий стаж визначатиметься за даними Держреєстру. Також ми вже писали, як президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас.
Реклама 👇 Замовити

Скасування трудових книжок

У законопроєкті №3623 облік трудової діяльності працівника пропонують здійснювати в електронній формі в Держреєстрі. Ініціатором проєтку закону став премʼєр-міністр України Денис Шмигаль. Про це повідомляє KV.

У рамках проєкту пропонують відмовитись від використання паперових трудових книжок та перенести її в електронний вигляд.

👨🏼‍💼 У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування трудових книжок 1

Читайте також: 📜 Рада прийняла законопроєкт про референдуми — можна змінювати територію країни та скасовувати закони

Окрім того, законопроєкт встановлює, що при укладанні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт або інший документ для засвідчення особи, за наявності трудову книжку або відомості про трудову діяльність з Держреєстру.

Вже при звільнені власник підприємства повинен видати копію розпорядження про звільнення та розрахуватись зі співробітником.

До того ж, на вимогу працівника, підприємець зобов’язаний зробити запис про прийняття на роботу, переведення та звільнення. А трудовий стаж визначатиметься за даними Держреєстру.

Також ми вже писали👨🏼‍💼 У Раді зареєстрували законопроєкт про скасування трудових книжок 2👨🏼‍💼 Президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас, як президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: