fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марк Лівін — про страх публічних виступів, ідеальну історію та подкаст «Простими словами»

🔈 Podkast «Inše interv’ju»: Mark Livin — pro strah publičnyh vystupiv, ideaľnu istoriju ta podkast «Prostymy slovamy»
Сьогодні разом із Володимиром Анфімовим слухаємо Марка Лівіна, письменника та видавця.
Sogodni razom iz Volodymyrom Anfimovym sluhajemo Marka Livina, pyśmennyka ta vydavcja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Письменник, видавець The Village Україна та Wonderzine Україна, автор подкасту Простими словами розповідає про свої стосунки з психотерапією, власний принцип написання книжок, помилки авторів-початківців та силу сторітелінгу. Про що ще ми говорили з Марком Лівіним? чи варто чекати на продовження подкасту Простими словами, чому важливо вивчати особисту історію, як знайти свого психотерапевта, слушний вік для написання першої книжки, формулу ідеальної історії, досвід виступу на TEDx та багато іншого! 🎧Web 🎧Apple Podcasts 🎧Google Podcasts Станьте спонсором подкасту Інше інтервю. . Слухайте також попередній випуск подкасту зі Славою Фроловою, яка розповіла про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу Україна має талант Про подкаст Інше інтервю. Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.
Реклама 👇 Замовити

Письменник, видавець The Village Україна та Wonderzine Україна, автор подкасту «Простими словами» розповідає про свої стосунки з психотерапією, власний принцип написання книжок, помилки авторів-початківців та силу сторітелінгу.

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марк Лівін — про страх публічних виступів, ідеальну історію та подкаст «Простими словами» 1Про що ще ми говорили з Марком Лівіним?

  • чи варто чекати на продовження подкасту «Простими словами»,
  • чому важливо вивчати особисту історію,
  • як знайти свого психотерапевта,
  • слушний вік для написання першої книжки,
  • формулу ідеальної історії,
  • досвід виступу на TEDx

та багато іншого!

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марк Лівін — про страх публічних виступів, ідеальну історію та подкаст «Простими словами» 2🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Кіра Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху зі Славою Фроловою, яка розповіла про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант»

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: