fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😱 У Києві під час дорожніх робіт знайшли частину дренажної системи ХІХ століття

😱 U Kyjevi pid čas dorožnih robit znajšly častynu drenažnoї systemy HIH stolittja
Ремонтні роботи траси проводились на Володимирському узвозі, через що багато киян могли відчути незручності проїздом.
Remontni roboty trasy provodylyś na Volodymyrśkomu uzvozi, čerez ščo bagato kyjan mogly vidčuty nezručnosti proїzdom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дренажні системи ХІХ століття у центрі Києва. Як повідомляють у історико-культурному центрі Річкова Брама Києва, під час ремонтних робіт на трасі узвозу поряд з памяткою архітектури, колишньої електростанції Київського трамвайного депо (Набережне шосе 4), знайшли частину старих дренажних мереж. Згідно із заявою, це склепінчастий цегляний колектор ХІХ століття. Основна частина колектора, перерізана у сучасний період, виходило до північно-західної частини електростанції. Читатйте також: 🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace. Історичний Поділ. Наприкінці лютого 2015 року, під час розкопок на Поштовій площі археологи знайшли цілу вулицю часів Київської Русі, а саме фрагменти будівель, старі частоколи та зруби. У вересні того ж року археологи знайшли ще одну локацію з історичними знахідками на Поштовій площі. Нова знахідка, за припущеннями істориків, може бути деревяною фортифікаційною спорудою. Зараз ми працюємо над збереженням знайдених археологічних артефактів. І лише після того, як археологи завершать всі дослідження двох шарів — ХІ та XVII століття, а також проведуть їх консервацію, ми зможемо чітко визначитися з музеєфікацією цих безцінних історичних памяток.. Діана Попова. Директорка Департаменту культури КМДА. За час археологічних робіт  дослідники заглибились на пять метрів та знайшли різноманітні матеріали — княжі печатки, зброя, прикраси, насіння, рештки тварин та навіть людей Вже у 2018 році Верховна Рада прийняла законопроєкт №8541 про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у Києві. Згідно з постановою, на території Поштової площі заборонено проводити будь-які будівельні роботи, окрім тих, що повязані з безпекою обєкта. Також ми вже раніше писали, як в Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі.
Реклама 👇 Замовити

Дренажні системи ХІХ століття у центрі Києва

Як повідомляють у історико-культурному центрі «Річкова Брама Києва», під час ремонтних робіт на трасі узвозу поряд з пам’яткою архітектури, колишньої електростанції Київського трамвайного депо (Набережне шосе 4), знайшли частину старих дренажних мереж.

Згідно із заявою, це склепінчастий цегляний колектор ХІХ століття. Основна частина колектора, перерізана у сучасний період, виходило до північно-західної частини електростанції.

01/ 03
Читайте також: 🏛 У Києві запустили проєкт на підтримку пам’яток архітектури — replace

Історичний Поділ

Наприкінці лютого 2015 року, під час розкопок на Поштовій площі археологи знайшли цілу вулицю часів Київської Русі, а саме фрагменти будівель, старі частоколи та зруби.

У вересні того ж року археологи знайшли ще одну локацію з історичними знахідками на Поштовій площі. Нова знахідка, за припущеннями істориків, може бути дерев’яною фортифікаційною спорудою.

Зараз ми працюємо над збереженням знайдених археологічних артефактів. І лише після того, як археологи завершать всі дослідження двох шарів — ХІ та XVII століття, а також проведуть їх консервацію, ми зможемо чітко визначитися з музеєфікацією цих безцінних історичних пам'яток.

Діана Попова, Директорка Департаменту культури КМДА

За час археологічних робіт  дослідники заглибились на п’ять метрів та знайшли різноманітні матеріали — «княжі печатки, зброя, прикраси, насіння, рештки тварин та навіть людей»

😱 У Києві під час дорожніх робіт знайшли частину дренажної системи ХІХ століття 1

Загальний вигляд Подолу, первісне планування вулиць. Світлина в газеті початку XX століття

Вже у 2018 році Верховна Рада прийняла законопроєкт №8541 про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у Києві. Згідно з постановою, на території Поштової площі заборонено проводити будь-які будівельні роботи, окрім тих, що пов’язані з безпекою об’єкта.

Також ми вже раніше писали😱 У Києві під час дорожніх робіт знайшли частину дренажної системи ХІХ століття 2😲 В Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі, як в Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: