fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 EnglishDom дозволить керівникам слідкувати за прогресом працівників у вивченні англійської

👨🏼‍🏫 EnglishDom dozvolyť kerivnykam slidkuvaty za progresom pracivnykiv u vyvčenni anglijśkoї
Онлайн-сервіс із вивчення англійської мови EnglishDom запустив модуль, що дозволяє компаніям відслідковувати прогрес співробітників, які навчаються на сервісі.
Onlajn-servis iz vyvčennja anglijśkoї movy EnglishDom zapustyv moduľ, ščo dozvoljaje kompanijam vidslidkovuvaty progres spivrobitnykiv, jaki navčajuťsja na servisi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Технологія EdTech. Рішення інтегроване у цифровий підручник EnglishDom та дає можливість стежити за трьома найважливішими показниками: Присутність працівника на заняттях; якість виконання домашніх завдань; результати тестування. Корпоративним клієнтам модуль доступний в особистому кабінеті керівника. Як повідомив співзасновник та CEO EnglishDom Максим Сундалов, корпоративне навчання складає 15% від усіх клієнтів онлайн-школи та є основною спеціалізацією разом з англійською для b2c, а також для дітей. У компаній була потреба відслідковувати результати своїх співробітників, за навчання яких вони сплачують. Ми вирішили створити модуль, який нарешті дає змогу моніторити досягнення співробітників у режимі реального часу. Це дозволяє приймати правильні управлінські рішення та відслідковувати ефективність інвестицій у ту чи іншу людину. Так, деякі компанії, залежно від результатів, преміюють кращих або, наприклад, вирішують відправити співробітника на перемовини з іноземцями.. Максим Сундалов. Співзасновник та CEO EnglishDom. Технології EnglishDom дозволяють розгорнути корпоративне навчання англійської мови незалежно від формату роботи компанії, кількості співробітників та їхньої географії. Навчання відбувається на онлайн-платформі, яка підлаштовується під запит компанії. Читатйте також: 📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу. Формат онлайн-школи має перевагу у великому виборі викладачів. Це дає змогу знайти саме того викладача, який знається на термінології спеціальності, в якій працює співробітник, та забезпечити їхню психологічну сумісність. Особливістю EdTech навчання є можливість прогнозування результату і гарантія прогресу. За статистикою EnglishDom, студенти піднімаються на один рівень англійської за 4-6 місяців, досягають мети в навчанні 70% клієнтів. Отримати консультацію та пройти безкоштовне пробне заняття для бізнес-клієнтів можна за цим посиланням. Про онлайн-школу. EnglishDom — онлайн школа англійської мови та продуктова IT компанія, розташована у Дніпрі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської. Платформа включає п’ять сервісів для вивчення англійської мови Також ми вже раніше писали, як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси.
Реклама 👇 Замовити

Технологія EdTech

Рішення інтегроване у цифровий підручник EnglishDom та дає можливість стежити за трьома найважливішими показниками:

  • Присутність працівника на заняттях;
  • якість виконання домашніх завдань;
  • результати тестування.

Корпоративним клієнтам модуль доступний в особистому кабінеті керівника.

👨🏼‍🏫 EnglishDom дозволить керівникам слідкувати за прогресом працівників у вивченні англійської 1

Як повідомив співзасновник та CEO EnglishDom Максим Сундалов, корпоративне навчання складає 15% від усіх клієнтів онлайн-школи та є основною спеціалізацією разом з англійською для b2c, а також для дітей.

У компаній була потреба відслідковувати результати своїх співробітників, за навчання яких вони сплачують. Ми вирішили створити модуль, який нарешті дає змогу моніторити досягнення співробітників у режимі реального часу. Це дозволяє приймати правильні управлінські рішення та відслідковувати ефективність інвестицій у ту чи іншу людину. Так, деякі компанії, залежно від результатів, преміюють кращих або, наприклад, вирішують відправити співробітника на перемовини з іноземцями.

Максим Сундалов, Співзасновник та CEO EnglishDom

Технології EnglishDom дозволяють розгорнути корпоративне навчання англійської мови незалежно від формату роботи компанії, кількості співробітників та їхньої географії. Навчання відбувається на онлайн-платформі, яка підлаштовується під запит компанії.

Читайте також: 📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу

Формат онлайн-школи має перевагу у великому виборі викладачів. Це дає змогу знайти саме того викладача, який знається на термінології спеціальності, в якій працює співробітник, та забезпечити їхню психологічну сумісність.

Особливістю EdTech навчання є можливість прогнозування результату і гарантія прогресу. За статистикою EnglishDom, студенти піднімаються на один рівень англійської за 4-6 місяців, досягають мети в навчанні 70% клієнтів.

Отримати консультацію та пройти безкоштовне пробне заняття для бізнес-клієнтів можна за цим посиланням.

Про онлайн-школу

EnglishDom — онлайн школа англійської мови та продуктова IT компанія, розташована у Дніпрі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської. Платформа включає п’ять сервісів для вивчення англійської мови

Також ми вже раніше писали👨🏼‍🏫 EnglishDom дозволить керівникам слідкувати за прогресом працівників у вивченні англійської 2🇬🇧 Як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси, як українці вчать англійську мову під час карантину: найпопулярніші слова та безкоштовні сервіси.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: