fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 ПриватБанк дозволив знімати гроші з касових апаратів в магазинах — «Гроші на касі»

💸 PryvatBank dozvolyv znimaty groši z kasovyh aparativ v magazynah — «Groši na kasi»
Послугою вже можна скористатись на касах магазинів.
Poslugoju vže možna skorystatyś na kasah magazyniv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гроші на касі від ПриватБанк. Нова функція ПриватБанку дозволяє знімати готівку безпосередньо на касах супермаркетів та інших магазинів, не використовуючи банкомати. Послуга Гроші на касі вже доступна на POS-терміналах в 65 тисячах торгових закладів, кількість яких буде постійно зростати. Гроші на касі реалізували завдяки відповідній постанові НБУ. Про це повідомили в Аіn.ua. Читатйте також: 💳 Банки не вимагатимуть підтвердження сплати податків для переведення коштів ФОП. ПриватБанк став першим в Україні, хто надав можливість свої клієнтам знімати готівку зі своєї дебетової картки (зарплатної, студентської або соціальної картки). Як отримати готівку на касі: Вибираєте всі потрібні товари в торговельній точці. Розраховуєтеся карткою Visa або Mastercard. Повідомляєте касирові, що хочете зняти готівку. Одержуєте необхідну суму до 500 ₴ на руки. Комісія за сервісом відсутня. Можлива комісія згідно з тарифами картки (як у банкоматі). Купівля товару для зняття коштів у такий спосіб —  обовязкова. Якщо у вас виникли проблеми під час операції — зателефонуйте на номер 3700 (у разі розрахунку карткою ПриватБанку). Або в банк, що випустив картку. Також ми вже раніше писали, як ПриватБанк не друкуватиме чеки у POS-терміналах — це зекономить 24 мільйони на рік.
Реклама 👇 Замовити

«Гроші на касі» від ПриватБанк

Нова функція ПриватБанку дозволяє знімати готівку безпосередньо на касах супермаркетів та інших магазинів, не використовуючи банкомати. Послуга «Гроші на касі» вже доступна на POS-терміналах в 65 тисячах торгових закладів, кількість яких буде постійно зростати.

«Гроші на касі» реалізували завдяки відповідній постанові НБУ. Про це повідомили в Аіn.ua.

💸 ПриватБанк дозволив знімати гроші з касових апаратів в магазинах — «Гроші на касі» 1

Читайте також: 💳 Банки не вимагатимуть підтвердження сплати податків для переведення коштів ФОП

ПриватБанк став першим в Україні, хто надав можливість свої клієнтам знімати готівку зі своєї дебетової картки (зарплатної, студентської або соціальної картки).

Як отримати готівку на касі:

  • Вибираєте всі потрібні товари в торговельній точці.
  • Розраховуєтеся карткою Visa або Mastercard.
  • Повідомляєте касирові, що хочете зняти готівку.
  • Одержуєте необхідну суму до 500 ₴ на руки.

Комісія за сервісом відсутня. Можлива комісія згідно з тарифами картки (як у банкоматі). Купівля товару для зняття коштів у такий спосіб —  обов’язкова.

Якщо у вас виникли проблеми під час операції — зателефонуйте на номер 3700 (у разі розрахунку карткою ПриватБанку). Або в банк, що випустив картку.

Також ми вже раніше писали💸 ПриватБанк дозволив знімати гроші з касових апаратів в магазинах — «Гроші на касі» 2🧾 ПриватБанк не друкуватиме чеки у POS-терміналах — це зекономить 24 мільйони на рік, як ПриватБанк не друкуватиме чеки у POS-терміналах — це зекономить 24 мільйони на рік.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: