fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн

🤓 NASA ogolosyla konkurs na rozrobku systemy štučnogo intelektu dlja kosmičnogo korablja — $1 mln
Агенція оголосила конкурс на розробку спеціальної системи, що прискорить розробку автономного космічного корабля.
Agencija ogolosyla konkurs na rozrobku speciaľnoї systemy, ščo pryskoryť rozrobku avtonomnogo kosmičnogo korablja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс від NASA. У рамках конкурсу Entrepreneurs Challenge планують залучити нових розробників, які готові співпрацювати з агенцією. Конкурс відбудеться в три етапи. Учасники повинні представити документацію з описом технологій та сфери їх застосування. Їм необхідно приготувати презентацію своїх ідей. До другого туру потраплять 20 найкращих груп, що їх відберуть експерти NASA. Читатйте також: 😱 Науковці NASA знайшли докази існування паралельного Всесвіту, де час може йти назад. До останнього, третього раунду допустять десять команд, які отримають до $20 тисяч за свої ідеї. Вони мають надати повний технологічний опис своїх ідей, після чого фіналісти отримають до $80 тисяч кожен. Переможців оголосять на конференції з інновацій та можливостей, запланованої на кінець цього року. Ми хочемо бути впевненими, що не втрачаємо гарні ідеї та внески, які могли б зробити наші потенційні партнери до майбутніх захопливих наукових місій.. Майкл Сіблі. Головний технолог NASA. Конкурс від NASA базується на трьох сферах розробок: Машинне навчання та штучний інтелект для автономних космічних апаратів, наземних роверів, а також для спостереження за Землею і передбачення стихійних лих. Покращення мас-спектрометрії для виявлення життєдіяльності та інших наукових досліджень, з використанням надсучасних приладів, а також з інноваційними технологіями відбору проб. Квантові датчики, що надають високоточну оцінку гравітації, магнітних полів, темної енергії та інших вимірів з метою підтримки науки в NASA. Термін подачі документів завершиться 26 червня. Детально ознайомитись з умовами конкурсу та подати заявку на участь можна за посиланням. Раніше ми вже писали, як Пентагон офіційно опублікував відео з НЛО. Ні, це не жарт.
Реклама 👇 Замовити

Конкурс від NASA

У рамках конкурсу Entrepreneurs Challenge планують залучити нових розробників, які готові співпрацювати з агенцією. Конкурс відбудеться в три етапи.

Учасники повинні представити документацію з описом технологій та сфери їх застосування. Їм необхідно приготувати презентацію своїх ідей. До другого туру потраплять 20 найкращих груп, що їх відберуть експерти NASA.

🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн 1

Читайте також: 😱 Науковці NASA знайшли докази існування паралельного Всесвіту, де час може йти назад

До останнього, третього раунду допустять десять команд, які отримають до $20 тисяч за свої ідеї. Вони мають надати повний технологічний опис своїх ідей, після чого фіналісти отримають до $80 тисяч кожен.

Переможців оголосять на конференції з інновацій та можливостей, запланованої на кінець цього року.

🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн 2

Розклад конкурсу Entrepreneurs Challenge

Ми хочемо бути впевненими, що не втрачаємо гарні ідеї та внески, які могли б зробити наші потенційні партнери до майбутніх захопливих наукових місій.

Майкл Сіблі, Головний технолог NASA

Конкурс від NASA базується на трьох сферах розробок:

  • Машинне навчання та штучний інтелект для автономних космічних апаратів, наземних роверів, а також для спостереження за Землею і передбачення стихійних лих.
  • Покращення мас-спектрометрії для виявлення життєдіяльності та інших наукових досліджень, з використанням надсучасних приладів, а також з інноваційними технологіями відбору проб.
  • Квантові датчики, що надають високоточну оцінку гравітації, магнітних полів, темної енергії та інших вимірів з метою підтримки науки в NASA.

Термін подачі документів завершиться 26 червня. Детально ознайомитись з умовами конкурсу та подати заявку на участь можна за посиланням.

Раніше ми вже писали🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн 3👽 Пентагон офіційно опублікував відео з НЛО. Ні, це не жарт, як Пентагон офіційно опублікував відео з НЛО. Ні, це не жарт.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: