fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏆 Українська Banda стала найефективнішим незалежним рекламним агентством у світі

🏆 Ukraїnśka Banda stala najefektyvnišym nezaležnym reklamnym agentstvom u sviti
Раніше агентство Banda очолювала рейтинг Effie у 2013 та 2015 роках.
Raniše agentstvo Banda očoljuvala rejtyng Effie u 2013 ta 2015 rokah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Banda посіла перше місце в одному з рейтингів 2020 Effie Index завдяки проєктам для Люксоптики, Національного художнього музею України та іншим. Що відомо. Це не перша світова нагорода Banda. У 2018 році проєкти агентства були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені, Німеччина. За проєкт до Євробачення-2017 Celebrate Diversity агентство отримало нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами у Каннах — бронзового лева Cannes Lions. Також Banda створила айдентику Національного художнього музею та бренду України. Ми віримо, що креативність здатна рухати економіку та суспільство вперед і дуже раді, що наші опуклі ідеї показують такі результати, ще раз підтверджуючи, що креативність = ефективність. Ярослав Сердюк. співзасновник Banda. Про премію. Effie заснувала Американська маркетингова асоціація у 1968 році. Премія відзначає рекламні кампанії, які мають найбільшу ефективність по всьому світу. Загальний світовий рейтинг формують з фіналістів та переможців національних Effie з понад 50 країн світу. Рейтинг 2020 року нараховує понад 4000 переможців та фіналістів Effie по всьому світу. Найважливіше, що зараз має робити бренд у світі своїх комунікацій, — це бути щирим. Ми увійшли в епоху відкритості. Більше немає b2c чи b2b, тепер це h2h: human to human. Ярослав Сердюк. співзасновник Banda. Читайте також про те, як виграти тендер та продати креативні ідеї — 4 поради від Banda з конференції НЕКАКТУС.
Реклама 👇 Замовити

Banda посіла перше місце в одному з рейтингів 2020 Effie Index завдяки проєктам для Люксоптики, Національного художнього музею України та іншим.

Що відомо

Це не перша світова нагорода Banda. У 2018 році проєкти агентства були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені, Німеччина.

За проєкт до Євробачення-2017 «Celebrate Diversity» агентство отримало нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами у Каннах — бронзового лева Cannes Lions. Також Banda створила айдентику Національного художнього музею та бренду України.

Banda

Ми віримо, що креативність здатна рухати економіку та суспільство вперед і дуже раді, що наші опуклі ідеї показують такі результати, ще раз підтверджуючи, що креативність = ефективність

Ярослав Сердюк, співзасновник Banda

Про премію

Effie заснувала Американська маркетингова асоціація у 1968 році. Премія відзначає рекламні кампанії, які мають найбільшу ефективність по всьому світу.

Banda

Загальний світовий рейтинг формують з фіналістів та переможців національних Effie з понад 50 країн світу. Рейтинг 2020 року нараховує понад 4000 переможців та фіналістів Effie по всьому світу.

Найважливіше, що зараз має робити бренд у світі своїх комунікацій, — це бути щирим. Ми увійшли в епоху відкритості. Більше немає b2c чи b2b, тепер це h2h: human to human

Ярослав Сердюк, співзасновник Banda

Читайте також про те, як виграти тендер🏆 Українська Banda стала найефективнішим незалежним рекламним агентством у світі 1🌵 Як виграти тендер та продати креативні ідеї — 4 поради від Banda з конференції «НЕКАКТУС» та продати креативні ідеї — 4 поради від Banda з конференції «НЕКАКТУС».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: