fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📜 Національна бібліотека Ізраїлю надасть доступ до 2500 унікальних текстів

📜 Nacionaľna biblioteka Izraїlju nadasť dostup do 2500 unikaľnyh tekstiv
Колекція бібліотеки Ізраїлю є однією з найбільш важливих для дослідників ісламу та культури Близького Сходу.
Kolekcija biblioteky Izraїlju je odnijeju z najbiľš važlyvyh dlja doslidnykiv islamu ta kuľtury Blyźkogo Shodu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Національна бібліотека Ізраїлю та її проєкт. На спеціальній платформі викладуть оцифровані версії рідкісних книжок та рукописів. Національна бібліотека Ізраїлю має більш ніж 2 500 різноманітних текстів турецькою, арабською та перською мовами. Про це передає Читомо. Також в колекції є декілька дорогоцінних версій Корану та книг з інкрустованим камінням та дорогоцінними прикрашеннями. Більшість матеріалів бібліотека отримала від лінгвіста, дослідника та збирача рідкісних документів Авраама Шалома Ягуда. До того ж ці тексти є частиною програми ЮНЕСКО Пам’ять світу (Memory of the World Programme). Ми маємо честь відкрити цифровий доступ до цих скарбів і сподіваємось, що цей проєкт сприятиме більшому розумінню та спільному дослідженню ісламської цивілізації. Це одна з низки ініціатив, що поєднують Національну бібліотеку Ізраїлю в Єрусалимі з глобальною спільнотою.. Ракель Укелес. Кураторка колекції. Читатйте також: 🏆 Українська письменниця отримала німецьку літературну премію — Євгенія Бєлорусець та Щасливі падіння. Цей проєкт реалізували за допомогою гранту від одного з найбільших британських благодійних фондів Arcadia. Наразі планують оцифрувати тексти та рукописи, що потім завантажать на спеціальну платформу, де кожен охочий зможе ознайомитись з документами. Усі зображення матимуть детальний опис декількома мовами — англійською, арабською та на івриті. Очікується, що проєкт займе до 3 років. Також ми вже раніше писали, як The New Yorker опублікував раніше невидану розповідь Гемінґвея — Pursuit As Happiness.
Реклама 👇 Замовити

Національна бібліотека Ізраїлю та її проєкт

На спеціальній платформі викладуть оцифровані версії рідкісних книжок та рукописів. Національна бібліотека Ізраїлю має більш ніж 2 500 різноманітних текстів турецькою, арабською та перською мовами. Про це передає Читомо.

Також в колекції є декілька дорогоцінних версій Корану та книг з інкрустованим камінням та дорогоцінними прикрашеннями.

📜 Національна бібліотека Ізраїлю надасть доступ до 2500 унікальних текстів 1

Одна з книжок у колекції авторства таджицько-перського письменника Джамі

Більшість матеріалів бібліотека отримала від лінгвіста, дослідника та збирача рідкісних документів Авраама Шалома Ягуда. До того ж ці тексти є частиною програми ЮНЕСКО «Пам’ять світу» (Memory of the World Programme).

Ми маємо честь відкрити цифровий доступ до цих скарбів і сподіваємось, що цей проєкт сприятиме більшому розумінню та спільному дослідженню ісламської цивілізації. Це одна з низки ініціатив, що поєднують Національну бібліотеку Ізраїлю в Єрусалимі з глобальною спільнотою.

Ракель Укелес, Кураторка колекції
Читайте також: 🏆 Українська письменниця отримала німецьку літературну премію — Євгенія Бєлорусець та «Щасливі падіння»

Цей проєкт реалізували за допомогою гранту від одного з найбільших британських благодійних фондів Arcadia.

Наразі планують оцифрувати тексти та рукописи, що потім завантажать на спеціальну платформу, де кожен охочий зможе ознайомитись з документами. Усі зображення матимуть детальний опис декількома мовами — англійською, арабською та на івриті. Очікується, що проєкт займе до 3 років.

Також ми вже раніше писали📜 Національна бібліотека Ізраїлю надасть доступ до 2500 унікальних текстів 2📚 The New Yorker опублікував раніше невидану розповідь Гемінґвея — Pursuit As Happiness, як The New Yorker опублікував раніше невидану розповідь Гемінґвея — Pursuit As Happiness.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: