fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 The New Yorker опублікував раніше невидану розповідь Гемінґвея — Pursuit As Happiness

📚 The New Yorker opublikuvav raniše nevydanu rozpoviď Geminğveja — Pursuit As Happiness
Розповідь базується на історії про полювання на марліна.
Rozpoviď bazujeťsja na istoriї pro poljuvannja na marlina.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розповідь Гемінґвея на The New Yorker. У новому виданні журналу The New Yorker, що вийде 8 червня, опублікують розповідь письменника Ернеста Гемінґвея — Радості полювання (англ. Pursuit As Happiness). Раніше цю історію не можна було прочитати, це буде перша її публікація. Про це пише Buro247.ua. Твір знайшов онук письменника Шон Гемінґвей. Він перебирав старі матеріали для нового видання книги Старий і море. До цього цей текст знаходився в бібліотеці Джона Кеннеді, серед інших старих рукописів, листів та фотографій. Сам онук Гемінґвя припускає, що письменник міг працювати над оповіданням у період між 1936 та 1956 роками. Читатйте також: ✍🏻 Джоан Роулінг безкоштовно викладає у мережу свою нову книгу, яку вона написала 10 років тому — Ікабоґ. Назву для твору обрав інший родич письменника, його син Патрік Гемінґвей. Таку ж назву має четверта частина іншої книги письменника — Зелені пагорби Африки. Як повідомив онук Гемінґвея в інтервю виданню The New Yorker, він вважає що це дуже вдала назва для оповіді, оскільки там описуються емоції рибалки не від результату, а від самого процесу. Розповідь Радості полювання увійде до нового видання книги Старий і море, що вийде вже цього року. Також ми вже раніше писали, як у Києві планують випустити збірку поезій, присвячених метро — як долучитись до проєкту.
Реклама 👇 Замовити

Розповідь Гемінґвея на The New Yorker

У новому виданні журналу The New Yorker, що вийде 8 червня, опублікують розповідь письменника Ернеста Гемінґвея — «Радості полювання» (англ. Pursuit As Happiness). Раніше цю історію не можна було прочитати, це буде перша її публікація. Про це пише Buro247.ua.

Твір знайшов онук письменника Шон Гемінґвей. Він перебирав старі матеріали для нового видання книги «Старий і море». До цього цей текст знаходився в бібліотеці Джона Кеннеді, серед інших старих рукописів, листів та фотографій. Сам онук Гемінґвя припускає, що письменник міг працювати над оповіданням у період між 1936 та 1956 роками.

📚 The New Yorker опублікував раніше невидану розповідь Гемінґвея — Pursuit As Happiness 1

Обкладинка видання The New Yorker 8 червня 2020 року

Читайте також: ✍🏻 Джоан Роулінг безкоштовно викладає у мережу свою нову книгу, яку вона написала 10 років тому — «Ікабоґ»

Назву для твору обрав інший родич письменника, його син Патрік Гемінґвей. Таку ж назву має четверта частина іншої книги письменника — «Зелені пагорби Африки». Як повідомив онук Гемінґвея в інтерв’ю виданню The New Yorker, він вважає що це дуже вдала назва для оповіді, оскільки там описуються емоції рибалки не від результату, а від самого процесу.

Розповідь «Радості полювання» увійде до нового видання книги «Старий і море», що вийде вже цього року.

Також ми вже раніше писали📚 The New Yorker опублікував раніше невидану розповідь Гемінґвея — Pursuit As Happiness 2🤓 У Києві планують випустити збірку поезій, присвячених метро — як долучитись до проєкту, як у Києві планують випустити збірку поезій, присвячених метро — як долучитись до проєкту.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: buro247.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: