fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩‍💻 У центрі Києва відкривається PMHUB — хол з панорамною терасою і відкритим дахом для заходів

👩‍💻 U centri Kyjeva vidkryvajeťsja PMHUB — hol z panoramnoju terasoju i vidkrytym dahom dlja zahodiv
На честь відкриття майданчика, компанії, які представлять найцікавіші ідеї івентів, зможуть провести заходи безкоштовно.
Na česť vidkryttja majdančyka, kompaniї, jaki predstavljať najcikaviši ideї iventiv, zmožuť provesty zahody bezkoštovno.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий київський івент-простір PMHUB націлений на заходи для бізнесу, IT, Gaming & Entertainment галузей. Тут будуть проходити експертні конференції, хакатони, бізнес-сніданки, панельні дискусії, вебінари і навіть розважальні IT-стендапи. Крім того, в хаб можна буде прийти і безкоштовно попрацювати між івентами — локація стане вільним простором для зустрічі креативних людей міста. Місія проекту — сформувати ідейне комюніті навколо сфери інновацій України. Ми бачимо як зараз змінюються усі напрямки нашого життя і намагаємося відповідати змінам. Відкриваючи хаб з унікальним освітнім контентом, ми ставимо собі за мету створити креативний майданчик у центрі міста, який стане епіцентром розвитку високотехнологічних індустрій. Даря Сьома. керівниця проєкту.   PMHUB починає роботу із серії онлайн-заходів, серед яких — DevOps Fest, Parimatch Tech IT Ring, конференція Technologication і хакатон Hack the Tech. Parimatch Tech вже запланував низку заходів в партнерстві з PMHUB, і після закінчення карантину тут пройдуть конференції і мітапи. Велике офлайн-відкриття заплановано на серпень 2020 року. На заході зберуться світові лідери IT і бізнес галузі. Оля Сафіна. арт-директорка PMHUB. До того ж PMHUB оголошує конкурс: будь-яка компанія може запропонувати ідею свого івенту. Три найцікавіші заходи, за версією команди PMHUB, можна буде провести безкоштовно з 1 липня, якщо не буде посилення карантинних норм. Подати ідею на конкурс можна за посиланням. Розклад найближчих івентів PMHUB. . PMHUB розташований у Києві за адресою Іоанна Павла II, 5 (вул. Патріса Лумумби, 5). Локація є простором з основним залом на 850 м2, великою терасою і відкритим дахом на 400 м2 з видом на Печерськ. Основний зал передбачає театральну посадку на 400 осіб, яку можна легко адаптувати під формат будь-якої події. Тераса і дах дозволяють не тільки комфортно зонувати заходи, але і створити неповторну атмосферу затишку і простору в центрі міста. Разом з ними майданчик може вмістити до 1000 відвідувачів. https://youtu.be/xkOuVA3Km98 Крім того, PMHUB облаштований панорамним екраном 14 х 4,5 м з можливістю трансляції відео надвисокої чіткості. Професійне звукове та відеообладнання надали Front Pictures і Лайтек. Одна з особливостей хаба — можливість проводити панорамні презентації в форматі кінотеатру і заходи на даху. Система на основі медіасерверів Screenberry дозволяє працювати в різних мультиекранних режимах, комбінуючи програвання контенту, захоплення сигналу, онлайн-трансляції, тощо. Два потужних лазерних проектора з роздільною здатністю 4K створюють на широкоформатному екрані яскраве і чітке зображення для перегляду відео в найдрібніших деталях. Екран може служити не тільки для презентацій і трансляцій, але і як фон для вечірок. Юрій Костенко. CEO Front Pictures. Офіційний сайт PMHUB Facebook — PMHUB YouTube — PMHUB Instagram — PMHUB Читайте також про те, що в Україні запустили платформу для пошуку грантів та фінансування проєктів.
Реклама 👇 Замовити

Новий київський івент-простір PMHUB націлений на заходи для бізнесу, IT, Gaming & Entertainment галузей. Тут будуть проходити експертні конференції, хакатони, бізнес-сніданки, панельні дискусії, вебінари і навіть розважальні IT-стендапи. Крім того, в хаб можна буде прийти і безкоштовно попрацювати між івентами — локація стане вільним простором для зустрічі креативних людей міста.

Місія проекту — сформувати ідейне ком’юніті навколо сфери інновацій України.

Ми бачимо як зараз змінюються усі напрямки нашого життя і намагаємося відповідати змінам. Відкриваючи хаб з унікальним освітнім контентом, ми ставимо собі за мету створити креативний майданчик у центрі міста, який стане епіцентром розвитку високотехнологічних індустрій

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Дар'я Сьома, керівниця проєкту
01/ 03

 

PMHUB починає роботу із серії онлайн-заходів, серед яких — DevOps Fest, Parimatch Tech IT Ring, конференція Technologication і хакатон Hack the Tech. Parimatch Tech вже запланував низку заходів в партнерстві з PMHUB, і після закінчення карантину тут пройдуть конференції і мітапи.

Велике офлайн-відкриття заплановано на серпень 2020 року. На заході зберуться світові лідери IT і бізнес галузі

Оля Сафіна, арт-директорка PMHUB

До того ж PMHUB оголошує конкурс: будь-яка компанія може запропонувати ідею свого івенту. Три найцікавіші заходи, за версією команди PMHUB, можна буде провести безкоштовно з 1 липня, якщо не буде посилення карантинних норм. Подати ідею на конкурс можна за посиланням.

Розклад найближчих івентів PMHUB

  • 05-06 червня — DevOps Fest;
  • 03 липня — Parimatch Tech IT Ring;
  • 10 липня — конференція Technologication;
  • 25-26 липня — хакатон Hack the Tech;
  • 7 серпня — велике відкриття PMHUB.

PMHUB розташований у Києві за адресою Іоанна Павла II, 5 (вул. Патріса Лумумби, 5). Локація є простором з основним залом на 850 м2, великою терасою і відкритим дахом на 400 м2 з видом на Печерськ. Основний зал передбачає театральну посадку на 400 осіб, яку можна легко адаптувати під формат будь-якої події. Тераса і дах дозволяють не тільки комфортно зонувати заходи, але і створити неповторну атмосферу затишку і простору в центрі міста. Разом з ними майданчик може вмістити до 1000 відвідувачів.

Крім того, PMHUB облаштований панорамним екраном 14 х 4,5 м з можливістю трансляції відео надвисокої чіткості. Професійне звукове та відеообладнання надали Front Pictures і «Лайтек». Одна з особливостей хаба — можливість проводити панорамні презентації в форматі кінотеатру і заходи на даху.

Система на основі медіасерверів Screenberry дозволяє працювати в різних мультиекранних режимах, комбінуючи програвання контенту, захоплення сигналу, онлайн-трансляції, тощо. Два потужних лазерних проектора з роздільною здатністю 4K створюють на широкоформатному екрані яскраве і чітке зображення для перегляду відео в найдрібніших деталях. Екран може служити не тільки для презентацій і трансляцій, але і як фон для вечірок

Юрій Костенко, CEO Front Pictures
👩‍💻 У центрі Києва відкривається PMHUB — хол з панорамною терасою і відкритим дахом для заходів 1

Читайте також про те, що в Україні запустили👩‍💻 У центрі Києва відкривається PMHUB — хол з панорамною терасою і відкритим дахом для заходів 2🤑 В Україні запустили портал для пошуку грантів, стипендій та інвестицій — KickYour.Tech платформу для пошуку грантів та фінансування проєктів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: