fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇨🇦 У Канаді легалізували діяльність біткоїн підприємств 

🇨🇦 U Kanadi legalizuvaly dijaľnisť bitkoїn pidpryjemstv 
З кожним днем все більше і більше країн надають дозвіл на операції з криптовалютами.
Z kožnym dnem vse biľše i biľše kraїn nadajuť dozvil na operaciї z kryptovaljutamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Легалізація біткоїн підприємств. Відтепер у Канаді всі компанії, які надають послуги, що повязані з криптовалютами, відносяться до категорії підприємств, що працюють у сфері грошових переказів. Про це повідомляють у Forklog.com з посиланням на Decrypt. Також, згідно з новими правилами, ці компанії повинні бути зареєстровані в Центрі аналізу фінансових операцій та звітності (FINTRAC) і дотримуватися його вимог. Як повідомив голова найбільшої криптовалютної біржі Канади Bullbitcoin та співробітник Bitcoin Embassy Френсіс Пуліо, віднині його компанія стала офіційним дилером віртуальних валют. З 2014 року я був тісно залучений в цей процес, працюючи з Міністерством фінансів та FINTRAC. Наша позиція була незмінною: біткоїни — це гроші, і вони повинні бути врегульовані як і решта грошей.. Френсіс Пуліо. Голова Bullbitcoin та співробітник Bitcoin Embassy. Читатйте також: 💰 Що таке халвінг біткоїна та як ринок криптовалют зміниться після 11 травня (оновлено). Відповідно до нових вимог, здійснювати транзакції з криптовалютами на більш ніж 10 тисяч канадських доларів потребує звітності та ідентифікації користувачів. Френсіс Пуліо також зазначив, що більшість представників криптоіндустрії вже давно дотримуються правил ідентифікації клієнтів, оскільки цього вимагають самі платіжні партнери. Раніше ми вже розповідали, як два банки Швейцарії отримали дозвіл на торгівлю криптовалютами. Також ми писали, як Італія надала можливість торгівлі біткоїнами. Читайте також колонку Олексія Федорова про 3 причини, чому криптовалюти на часі.
Реклама 👇 Замовити

Легалізація біткоїн підприємств

Відтепер у Канаді всі компанії, які надають послуги, що пов’язані з криптовалютами, відносяться до категорії підприємств, що працюють у сфері грошових переказів. Про це повідомляють у Forklog.com з посиланням на Decrypt.

Також, згідно з новими правилами, ці компанії повинні бути зареєстровані в Центрі аналізу фінансових операцій та звітності (FINTRAC) і дотримуватися його вимог.

🇨🇦 У Канаді легалізували діяльність біткоїн підприємств  1

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Як повідомив голова найбільшої криптовалютної біржі Канади Bullbitcoin та співробітник Bitcoin Embassy Френсіс Пуліо, віднині його компанія стала офіційним дилером віртуальних валют.

З 2014 року я був тісно залучений в цей процес, працюючи з Міністерством фінансів та FINTRAC. Наша позиція була незмінною: біткоїни — це гроші, і вони повинні бути врегульовані як і решта грошей.

Френсіс Пуліо, Голова Bullbitcoin та співробітник Bitcoin Embassy
Читайте також: 💰 Що таке халвінг біткоїна та як ринок криптовалют зміниться після 11 травня (оновлено)

Відповідно до нових вимог, здійснювати транзакції з криптовалютами на більш ніж 10 тисяч канадських доларів потребує звітності та ідентифікації користувачів. Френсіс Пуліо також зазначив, що більшість представників криптоіндустрії вже давно дотримуються правил ідентифікації клієнтів, оскільки цього вимагають самі платіжні партнери.

Раніше ми вже розповідали🇨🇦 У Канаді легалізували діяльність біткоїн підприємств  2🇨🇭 Два банки Швейцарії отримали дозвіл на торгівлю криптовалютами, як два банки Швейцарії отримали дозвіл на торгівлю криптовалютами. Також ми писали🇨🇦 У Канаді легалізували діяльність біткоїн підприємств  3💰 Італія надала можливість торгівлі криптовалютами, як Італія надала можливість торгівлі біткоїнами.

Читайте також колонку🇨🇦 У Канаді легалізували діяльність біткоїн підприємств  4💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі Олексія Федорова про 3 причини, чому криптовалюти на часі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: