fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌰 У мережі з’явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій

🌰 U mereži z'javylaś virtuaľna ekskursija Kyjevom — ponad 50 lokacij
Серед локацій можна знайти історичні місця, видатні пам'ятки, різноманітні мурали та інші популярні атракції міста.
Sered lokacij možna znajty istoryčni miscja, vydatni pam'jatky, riznomanitni muraly ta inši populjarni atrakciї mista.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Віртуальна екскурсія Києвом. Віртуальну екскурсію містом Ворота до Києва розробили за ініціативи студентів університету імені Бориса Грінченка. Як повідомляють в Управлінні туризму та промоцій КМДА, це перша екскурсія містом, що доступна безкоштовно онлайн. Тур створили у форматі слайдера. Усе, що вам потрібно, це перейти на сторінку екскурсії з персонального комп’ютера чи планшета та гортати сторінки вперед чи назад. Усього вже зараз понад 50 локацій київського середмістя, понад 100 цікавих слайдів з відеоблогами, фотографіями та відео. Розробники вже працюють над мобільною версією, яку обіцяють випустити найближчим часом. Світ рушає у віртуальний простір, а ми йдемо за ним! Вже зараз у відкритому безкоштовному доступі знаходиться перша в Україні віртуальна екскурсія столицею Ворота в Київ.. Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. . Також через спеціальні QR-коди, розроблені командою організації, віртуальна екскурсія Києвом вже доступна українською та англійською мовами. У Німеччині також нещодавно створили цілу цифрову версію міста. Герренберг онлайн. У Німеччині запустили цифровий аналог міста Герренберг. Потрапити туди тепер можна за допомогою віртуальної реальності. Програму створили вчені з інституту Фраунгофера та Штутгартського університету. Застосунок може відображати рельєф місцевості, геометрію доріг та детально описувати кожен район міста. У нас дуже гарний центр міста, тому туристи можуть досліджувати його в цифровому вигляді з окулярами віртуальної реальності.. Ніколас Рейт. Радник мера Герренберга . Читатйте також: 🛩 В Україні створили сервіс для моніторингу скасування обмежень на авіаперельоти у світі — TravelBans. Користувачі можуть вибирати маршрути та місця, які хочуть відвідати, і ділитися думкою про райони міста в спеціальному застосунку. За допомогою цифрової версії влади також хочуть покращувати міський простір Герренберга. Вже зараз працюють над проєктом місцевого торгового центру. Спочатку розроблять віртуальну версію нової будови, а вже потім її відтворять у реальності. Також ми вже раніше писали про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.
Реклама 👇 Замовити

Віртуальна екскурсія Києвом

Віртуальну екскурсію містом «Ворота до Києва» розробили за ініціативи студентів університету імені Бориса Грінченка. Як повідомляють в Управлінні туризму та промоцій КМДА, це перша екскурсія містом, що доступна безкоштовно онлайн.

Тур створили у форматі слайдера. Усе, що вам потрібно, це перейти на сторінку екскурсії з персонального комп’ютера чи планшета та гортати сторінки вперед чи назад. Усього вже зараз понад 50 локацій київського середмістя, понад 100 цікавих слайдів з відеоблогами, фотографіями та відео.

🌰 У мережі з'явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій 1

Екскурсія «Золотими воротами»

Розробники вже працюють над мобільною версією, яку обіцяють випустити найближчим часом.

Світ рушає у віртуальний простір, а ми йдемо за ним! Вже зараз у відкритому безкоштовному доступі знаходиться перша в Україні віртуальна екскурсія столицею «Ворота в Київ».

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації

Також через спеціальні QR-коди, розроблені командою організації, віртуальна екскурсія Києвом вже доступна українською та англійською мовами.

🌰 У мережі з'явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій 2

Мурал у «дворику з воронами» на вулиці Рейтарській 9Б

У Німеччині також нещодавно створили цілу цифрову версію міста.

Герренберг онлайн

У Німеччині запустили цифровий аналог міста Герренберг. Потрапити туди тепер можна за допомогою віртуальної реальності.

🌰 У мережі з'явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій 3

Програму створили вчені з інституту Фраунгофера та Штутгартського університету. Застосунок може відображати рельєф місцевості, геометрію доріг та детально описувати кожен район міста.

У нас дуже гарний центр міста, тому туристи можуть досліджувати його в цифровому вигляді з окулярами віртуальної реальності.

Ніколас Рейт, Радник мера Герренберга
Читайте також: 🛩 В Україні створили сервіс для моніторингу скасування обмежень на авіаперельоти у світі — TravelBans

Користувачі можуть вибирати маршрути та місця, які хочуть відвідати, і ділитися думкою про райони міста в спеціальному застосунку.

За допомогою цифрової версії влади також хочуть покращувати міський простір Герренберга. Вже зараз працюють над проєктом місцевого торгового центру. Спочатку розроблять віртуальну версію нової будови, а вже потім її відтворять у реальності.

🌰 У мережі з'явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій 4

Відгуки мешканців міста Герренберг

Також ми вже раніше писали🌰 У мережі з'явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій 5🏄🏼‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: