fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺 У мережі створили 3D мапу щільності населення Європи

🗺 U mereži stvoryly 3D mapu ščiľnosti naselennja Jevropy
Тепер можна дізнатись, де саме знаходиться найбільше скупчення людей у світі.
Teper možna diznatyś, de same znahodyťsja najbiľše skupčennja ljudej u sviti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  3D мапа населення Європи. Шотландець Аласдер Рей розробив мапу Європи, яка показує точну щільність населення країн та міст. Сама кількість населення відображається за допомогою спеціальних піків. Чим пік є вищим, тим більше населення у відповідній точці. Так, на мапі можна побачити, що найбільша щільність населення Європи знаходиться в Іспанії, зокрема в Мадриді та Барселоні, де на 1 км² припадає понад 50 000 людей. Загальна кількість населення у цих містах наразі складає 6,3 та 5,4 мільйона відповідно. Читатйте також: 📜 Проєкт Vkraina зі старовинними мапами України знову доступний. Уся інформація, використана для створення мапи, базується на даних Європейської Комісії про глобальне населення людей у світі за 2015 рік. Сам розробник повідомляє, що його проєкт може бути корисним для того, щоб зрозуміти масштаби населення у порівнянні з іншими великими територіями. Також він зазначає, що його мапа має більш естетичний та експериментальний характер, ніж може використовуватися як джерело для аналітики та досліджень. Ми вже раніше писали, як можна почути есперанто в Полтаві та діалекти Закарпаття — Мовна мапа світу.
Реклама 👇 Замовити

3D мапа населення Європи

Шотландець Аласдер Рей розробив мапу Європи, яка показує точну щільність населення країн та міст. Сама кількість населення відображається за допомогою спеціальних «піків». Чим пік є вищим, тим більше населення у відповідній точці.

Так, на мапі можна побачити, що найбільша щільність населення Європи знаходиться в Іспанії, зокрема в Мадриді та Барселоні, де на 1 км² припадає понад 50 000 людей. Загальна кількість населення у цих містах наразі складає 6,3 та 5,4 мільйона відповідно.

01/ 05
Читайте також: 📜 Проєкт Vkraina зі старовинними мапами України знову доступний

Уся інформація, використана для створення мапи, базується на даних Європейської Комісії про глобальне населення людей у світі за 2015 рік.

Сам розробник повідомляє, що його проєкт може бути корисним для того, щоб зрозуміти масштаби населення у порівнянні з іншими великими територіями. Також він зазначає, що його мапа має більш естетичний та експериментальний характер, ніж може використовуватися як джерело для аналітики та досліджень.

Ми вже раніше писали🗺 У мережі створили 3D мапу щільності населення Європи 1🗺 «Мовна мапа світу»: можна почути есперанто в Полтаві та діалекти Закарпаття, як можна почути есперанто в Полтаві та діалекти Закарпаття — «Мовна мапа світу».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: