fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📊 Україна потрапила до ТОП-30 технологічних країн світу — Startup Ecosystem Rankings

📊 Ukraїna potrapyla do TOP-30 tehnologičnyh kraїn svitu — Startup Ecosystem Rankings
У порівнянні з минулим роком Україна піднялась на дві сходинки.
U porivnjanni z mynulym rokom Ukraїna pidnjalaś na dvi shodynky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження Startup Ecosystem Rankings. Згідно з цьогорічним дослідженням Startup Ecosystem Rankings від компанії StartupBlink, Україна посіла 29 місце серед переліку найтехнологічніших держав світу. А організація TechUkraine повідомляє, що Київ став європейським хабом цього року. Також столиця піднялась у рейтингу на цілі дві сходинки та тепер знаходиться на 32 місці серед технологічних столиць світу. А у європейському переліку країн Київ посів 8 місце. Читатйте також: 💸 Payoneer тепер дозволяє виводити кошти з Indiegogо — Україна стала першою. Загальна кількість міст в екосистемі стартапів України збільшилась до семи — цього року до переліку вперше потрапив Дніпро. У дослідженні зазначають, що популярність України можна пояснити великою кількістю місцевих професіоналів, що готові розвивати свій продукт. Також одним з головних чинників стала низька вартість організації підприємництва — саме це приваблює західних інвесторів до країни. З повним переліком найтехнологічніших країн світу можна ознайомитись за посиланням. Startup Ecosystem Rankings — щорічне дослідження, що визначає країни та міста за певними критеріями: продуктивність, інвестиції, особливості ринку, рівень комунікації та інші чинники. Також ми вже писали, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження Startup Ecosystem Rankings

Згідно з цьогорічним дослідженням Startup Ecosystem Rankings від компанії StartupBlink, Україна посіла 29 місце серед переліку найтехнологічніших держав світу. А організація TechUkraine повідомляє, що Київ став європейським хабом цього року.

Також столиця піднялась у рейтингу на цілі дві сходинки та тепер знаходиться на 32 місці серед технологічних столиць світу. А у європейському переліку країн Київ посів 8 місце.

📊 Україна потрапила до ТОП-30 технологічних країн світу — Startup Ecosystem Rankings 1

Читайте також: 💸 Payoneer тепер дозволяє виводити кошти з Indiegogо — Україна стала першою

Загальна кількість міст в екосистемі стартапів України збільшилась до семи — цього року до переліку вперше потрапив Дніпро.

У дослідженні зазначають, що популярність України можна пояснити великою кількістю місцевих професіоналів, що готові розвивати свій продукт. Також одним з головних чинників стала низька вартість організації підприємництва — саме це приваблює західних інвесторів до країни.

📊 Україна потрапила до ТОП-30 технологічних країн світу — Startup Ecosystem Rankings 2

З повним переліком найтехнологічніших країн світу можна ознайомитись за посиланням.

Startup Ecosystem Rankings — щорічне дослідження, що визначає країни та міста за певними критеріями: продуктивність, інвестиції, особливості ринку, рівень комунікації та інші чинники.

Також ми вже писали📊 Україна потрапила до ТОП-30 технологічних країн світу — Startup Ecosystem Rankings 3📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: