fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😲 Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною світлового шоу до Дня Києва

😲 Art-ob’jekt «Majak Innovacij» stane častynoju svitlovogo šou do Dnja Kyjeva
До дня Києва на арт-об'єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.
Do dnja Kyjeva na art-ob'jekti «Majak Innovacij», stvorenomu na bazi 60-metrovoї zavodśkoї truby, UNIT.City razom iz Idealsecrets, Rentmedia ta Magic Innovations proveduť performans za dopomogoju svitlovogo obladnannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Світлове шоу та Маяк Інновацій. В основі світлового перформансу лежить 3D-графіка Цивілізація бджіл, створена українськими дизайнерами з компанії Magic Innovations. У 2017 році вона зайняла перше місце на престижному Фестивалі Світла в Берліні. На день Києва та ж команда дизайнерів разом з UNIT.City, Idealsecrets та Rentmedia покажуть нову версію відеопроекції, підготовленої спеціально до дня міста. Центральним об’єктом світлового шоу стане Маяк Інновацій, стара 60-метрова заводська труба на території UNIT.City, яку переобладнали в світлову інсталяцію — яскравий символ майбутнього. Це робота британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта. Читатйте також: 🗼 UNIT.City розповів про плани на 2020 рік та запустив унікальний арт-обєкт Маяк. З настанням темряви світло поступово підніматиметься вгору вздовж труби. Спочатку запалюватимуться вогні з двох сторін зовнішньої частини труби. Смуги світла повільно підніматимуться вгору, заряджаючи пучок світла в горлі труби. Досягнувши вершини, в небі над столицею запалиться яскравий промінь довжиною 100 метрів. Світлове шоу — це живе відображення людей й міста, воно змушує замислитися щодо свого місця в цьому світі. Ми вважаємо символічним показати графіку, яка перемогла на Фестивалі світла в Берліні, саме на вежі, яка стала київським символом інновацій. Обидві європейські столиці за останні роки стали центрами стрімкого розвитку технологічного та креативного кластерів своїх країн.. Остап Каракай. Засновник Magic Innovations. Подія відбудеться онлайн 31 травня о 21:00. Приєднатись до перегляду можна на офіційних сторінках UNIT.City Facebook та YouTube. Також раніше ми вже писали, як у Києві планують зробити тимчасові велодоріжки.
Реклама 👇 Замовити

Світлове шоу та «Маяк Інновацій»

В основі світлового перформансу лежить 3D-графіка «Цивілізація бджіл», створена українськими дизайнерами з компанії Magic Innovations. У 2017 році вона зайняла перше місце на престижному Фестивалі Світла в Берліні. На день Києва та ж команда дизайнерів разом з UNIT.City, Idealsecrets та Rentmedia покажуть нову версію відеопроекції, підготовленої спеціально до дня міста.

Центральним об’єктом світлового шоу стане «Маяк Інновацій», стара 60-метрова заводська труба на території UNIT.City, яку переобладнали в світлову інсталяцію — яскравий символ майбутнього. Це робота британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта.

😲 Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною світлового шоу до Дня Києва 1

Читайте також: 🗼 UNIT.City розповів про плани на 2020 рік та запустив унікальний арт-об’єкт «Маяк»

З настанням темряви світло поступово підніматиметься вгору вздовж труби. Спочатку запалюватимуться вогні з двох сторін зовнішньої частини труби. Смуги світла повільно підніматимуться вгору, заряджаючи пучок світла в горлі труби. Досягнувши вершини, в небі над столицею запалиться яскравий промінь довжиною 100 метрів.

Світлове шоу — це живе відображення людей й міста, воно змушує замислитися щодо свого місця в цьому світі.

Ми вважаємо символічним показати графіку, яка перемогла на Фестивалі світла в Берліні, саме на вежі, яка стала київським символом інновацій. Обидві європейські столиці за останні роки стали центрами стрімкого розвитку технологічного та креативного кластерів своїх країн.

Остап Каракай, Засновник Magic Innovations

Подія відбудеться онлайн 31 травня о 21:00. Приєднатись до перегляду можна на офіційних сторінках UNIT.City Facebook та YouTube.

Також раніше ми вже писали😲 Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною світлового шоу до Дня Києва 2🚲 У Києві планують зробити тимчасові велодоріжки — Бахматов, як у Києві планують зробити тимчасові велодоріжки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: