fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📂 Мінцифра запустила послугу комплексного оформлення документів для підлітків — ID-14

📂 Mincyfra zapustyla poslugu kompleksnogo oformlennja dokumentiv dlja pidlitkiv — ID-14
З послугою ID-14 можна буде одночасно оформити перший паспорт та номер платника подактів. Цього року більш ніж 400 000 дітей в Україні вперше оформляють паспорт.
Z poslugoju ID-14 možna bude odnočasno oformyty peršyj pasport ta nomer platnyka podaktiv. Cogo roku biľš niž 400 000 ditej v Ukraїni vperše oformljajuť pasport.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ID-14 від Мінцифри. Згідно із заявою Мінцифри, послуга ID-14 зменшує бюрократичне навантаження на громадян, мінімізуючи кількість візитів до держорганів. Раніше це був дуже складний та довгий процес. Для того, щоб діти отримали необхідні документи, їм спершу було необхідно відвідати Центр обслуговування платників податків та подати заяву на призначення номера платника податків. І лише після його отримання — звернутися до відділу ДМС за оформленням паспорта. Тепер діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 15 хвилин часу на заповнення заяви. Ця послуга цілком безкоштовна, отримати її можна в: Усіх відділах ДМС України; мережі центрів Паспортний сервіс; деяких ЦНАП, що надають паспортні послуги. Під час карантину послуга доступна за місцем звернення, а після його завершення — за місцем проживання. Вже за 20 днів дитина зможе отримати ID-картку з номером платника податків, що дійсна чотири роки. Номер платника податків не змінюється. Читатйте також: 👨🏼‍⚖️ Пенсійна система отримає другий, накопичувальний рівень — без додаткових внесків. Для отримання послуги необхідно мати із собою: Свідоцтво про народження; довідку про реєстрацію місця проживання (за наявності); документи, що посвідчують особу одного з батьків. Окрім того, Мінцифри у співпраці з депутатами Верховної Ради розробили пропозиції до зміни Податкового кодексу, після ухвалення яких ID-картка з номером платника податків на ній матиме таку саму юридичну силу, як документ, що офіційно підтверджує цей номер. Це надасть можливість ліквідувати використання довідки з номером платника податків, яка сьогодні є найпопулярнішою серед українців — понад 40 мільйонів таких довідок оформлено. Також раніше ми вже писали, як президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас.
Реклама 👇 Замовити

ID-14 від Мінцифри

Згідно із заявою Мінцифри, послуга ID-14 зменшує бюрократичне навантаження на громадян, мінімізуючи кількість візитів до держорганів.

Раніше це був дуже складний та довгий процес. Для того, щоб діти отримали необхідні документи, їм спершу було необхідно відвідати Центр обслуговування платників податків та подати заяву на призначення номера платника податків. І лише після його отримання — звернутися до відділу ДМС за оформленням паспорта.

Тепер діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 15 хвилин часу на заповнення заяви.

Ця послуга цілком безкоштовна, отримати її можна в:

  • Усіх відділах ДМС України;
  • мережі центрів «Паспортний сервіс»;
  • деяких ЦНАП, що надають паспортні послуги.

Під час карантину послуга доступна за місцем звернення, а після його завершення — за місцем проживання.

📂 Мінцифра запустила послугу комплексного оформлення документів для підлітків —  ID-14 1

Вже за 20 днів дитина зможе отримати ID-картку з номером платника податків, що дійсна чотири роки. Номер платника податків не змінюється.

Читайте також: 👨🏼‍⚖️ Пенсійна система отримає другий, «накопичувальний» рівень — без додаткових внесків

Для отримання послуги необхідно мати із собою:

  • Свідоцтво про народження;
  • довідку про реєстрацію місця проживання (за наявності);
  • документи, що посвідчують особу одного з батьків.

Окрім того, Мінцифри у співпраці з депутатами Верховної Ради розробили пропозиції до зміни Податкового кодексу, після ухвалення яких ID-картка з номером платника податків на ній матиме таку саму юридичну силу, як документ, що офіційно підтверджує цей номер.

Це надасть можливість ліквідувати використання довідки з номером платника податків, яка сьогодні є найпопулярнішою серед українців — понад 40 мільйонів таких довідок оформлено.

Також раніше ми вже писали📂 Мінцифра запустила послугу комплексного оформлення документів для підлітків —  ID-14 2👨🏼‍💼 Президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас, як президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: