fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚝 Укрзалізниця виклала ASMR відео зі звуками потяга — якщо ви дуже сумуєте за подорожами

🚝 Ukrzaliznycja vyklala ASMR video zi zvukamy potjaga — jakščo vy duže sumujete za podorožamy
Тепер можна у будь-який момент потрапити на віртуальний потяг та насолодитись звуками дороги.
Teper možna u buď-jakyj moment potrapyty na virtuaľnyj potjag ta nasolodytyś zvukamy dorogy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Укрзалізниця та магічно-гіпнотичний чух-чух. Укрзалізниця оприлюднила 80-хвилинне відео зі звуками потяга. У самій компанії зазначають, що цей ролик спеціально створили для тих, хто сумує за подорожами під час карантину. Також в описі до відео повідомляють, що ролик можна використовувати пі час відпочинку, роботи та навчання. Це наш магічно-гіпнотичний чух-чух — мова залізниці, яка з дитинства є передвісником пригод і особливою колисковою. Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно, чи розслабитись перед сном.. Опис до відео від Укрзалізниці. . https://www.youtube.com/watch?v=0elyGkujgNw Також в Укрзалізниці дозволили купувати залізничні квитки за 90 днів до відправлення поїзда. Квитки Укрзалізниці. Читатйте також: 🚆 Укрзалізниця оголосила про план відновлення приміського сполучення. Завчасно купити квитки можна буде вже на наступному тижні, з 1 червня. Про це повідомили в компанії. Раніше придбати квитки за 45 та 60 діб. Тепер збільшення терміну продажу надасть можливість пасажирам планувати свої поїздки значно ефективніше, а компанія зможе гнучкіше реагувати на попит і заздалегідь призначати поїзди на найбільш популярні дати та напрямки. Що таке ASMR. Автономна сенсорна меридіональна реакція (АСМР) (англ. Autonomous sensory meridian response, ASMR) — це дуже популярне явище на YouTube та навіть спричинило появу субкультури і продовжує завойовувати нових прихильників. Це відео, що дають приємне відчуття від перегляду або звукового ряду ролику. https://www.youtube.com/watch?v=orD6yIilR0A Тематика відео практично безмежна, це можуть бути відео з різним шелестом, потріскуванням або шкряботінням. Також є окремі блогери, що знімають відео у такому жанрі: вони шепочуть різні речі на камеру і таким чином дають вам відчуття певної ситуації: на прийомі у лікаря, на сеансі у перукаря або косметолога. https://www.youtube.com/watch?v=CNRoE9a1-Oo Багато людей зазначає, що такі відео їх заспокоюють та навіть дають відчуття насолоди. Також раніше ми вже писали, як запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року.
Реклама 👇 Замовити

Укрзалізниця та «магічно-гіпнотичний чух-чух»

Укрзалізниця оприлюднила 80-хвилинне відео зі звуками потяга.

У самій компанії зазначають, що цей ролик спеціально створили для тих, хто сумує за подорожами під час карантину. Також в описі до відео повідомляють, що ролик можна використовувати пі час відпочинку, роботи та навчання.

Це наш магічно-гіпнотичний чух-чух — мова залізниці, яка з дитинства є передвісником пригод і особливою колисковою. Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно, чи розслабитись перед сном.

Опис до відео від Укрзалізниці

Також в Укрзалізниці дозволили купувати залізничні квитки за 90 днів до відправлення поїзда.

Квитки Укрзалізниці

Читайте також: 🚆 Укрзалізниця оголосила про план відновлення приміського сполучення

Завчасно купити квитки можна буде вже на наступному тижні, з 1 червня. Про це повідомили в компанії.

Раніше придбати квитки за 45 та 60 діб. Тепер збільшення терміну продажу надасть можливість пасажирам планувати свої поїздки значно ефективніше, а компанія зможе гнучкіше реагувати на попит і заздалегідь призначати поїзди на найбільш популярні дати та напрямки.

Що таке ASMR

Автономна сенсорна меридіональна реакція (АСМР) (англ. Autonomous sensory meridian response, ASMR) — це дуже популярне явище на YouTube та навіть спричинило появу субкультури і продовжує завойовувати нових прихильників. Це відео, що дають приємне відчуття від перегляду або звукового ряду ролику.

Тематика відео практично безмежна, це можуть бути відео з різним шелестом, потріскуванням або шкряботінням. Також є окремі блогери, що знімають відео у такому жанрі: вони шепочуть різні речі на камеру і таким чином дають вам відчуття певної ситуації: на прийомі у лікаря, на сеансі у перукаря або косметолога.

Багато людей зазначає, що такі відео їх заспокоюють та навіть дають відчуття насолоди.

Також раніше ми вже писали🚝 Укрзалізниця виклала ASMR відео зі звуками потяга — якщо ви дуже сумуєте за подорожами 1😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року, як запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: