fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✍🏻 Джоан Роулінг безкоштовно викладає у мережу свою нову книгу, яку вона написала 10 років тому — «Ікабоґ»

✍🏻 Džoan Rouling bezkoštovno vykladaje u merežu svoju novu knygu, jaku vona napysala 10 rokiv tomu — «Ikaboğ»
Книгу можна буде безкоштовно перечитати онлайн.
Knygu možna bude bezkoštovno perečytaty onlajn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Книга Джоан Роулінг. Всесвітньо відома письменниця та авторка серії романів про Гаррі Поттера Джоан Роулінг випустить новий роман для дітей — Ікабоґ (англ. The Ickabog). Цю повість вона написала більш ніж 10 років тому. Ще у 2007 році, коли вийшла остання книга Поттеріани, письменниця планувала видати роман, проте весь цей час рукопис зберігався у неї на горищі. Наразі ще точно не відомо, про що саме буде сюжет Ікабоґа, проте сама авторка заявила, що це буде історія про правду і зловживання владою. Також вже відомо, що дії повісті відбуваються у вигаданій країні, проте ця історія ніяк не повязана з Гаррі Поттером і в ній немає чаклунства. Читатйте також: 🧙🏻‍♂️ В Америці створили спеціальні маски для фанатів Гаррі Поттера. Перші два розділи Ікабоґа вже доступні безкоштовно на спеціальному сайті. Кожен наступний розділ публікуватимуть кожного тижня до 10 липня. Потім, у листопаді цього року, книгу видадуть англійською мовою одразу у декількох версіях — паперовій, електронній та аудіо. Також планують перекласти книгу декількома мовами. Джоан Роулінг обіцяє усі кошти з продажу книги пожертвувати постраждалим від COVID-19. Також оголосили про спеціальний конкурс для дітей. Згідно з умовами конкурсу діти зі всього світу віком від 7 до 12 років можуть надіслати свої малюнки до нової книги, найкращі з котрих потім потраплять до друкованої версії Ікабоґа. Всього буде 34 переможці, котрі потім отримають книгу з підписом авторки. Також переможці зможуть обрати школу чи бібліотеку, що отримає набір різноманітних книг вартістю на $650. Подати свій малюнок можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як запустили спеціальний сайт для фанатів Поттеріани на карантині — Harry Potter At Home.
Реклама 👇 Замовити

Книга Джоан Роулінг

Всесвітньо відома письменниця та авторка серії романів про Гаррі Поттера Джоан Роулінг випустить новий роман для дітей — «Ікабоґ» (англ. The Ickabog).

Цю повість вона написала більш ніж 10 років тому. Ще у 2007 році, коли вийшла остання книга Поттеріани, письменниця планувала видати роман, проте весь цей час рукопис зберігався у неї на горищі.

✍🏻 Джоан Роулінг безкоштовно викладає у мережу свою нову книгу, яку вона написала 10 років тому — «Ікабоґ» 1

Наразі ще точно не відомо, про що саме буде сюжет «Ікабоґа», проте сама авторка заявила, що це буде історія «про правду і зловживання владою». Також вже відомо, що дії повісті відбуваються у вигаданій країні, проте ця історія ніяк не пов’язана з Гаррі Поттером і в ній немає чаклунства.

Читайте також: 🧙🏻‍♂️ В Америці створили спеціальні маски для фанатів Гаррі Поттера

Перші два розділи «Ікабоґа» вже доступні безкоштовно на спеціальному сайті. Кожен наступний розділ публікуватимуть кожного тижня до 10 липня. Потім, у листопаді цього року, книгу видадуть англійською мовою одразу у декількох версіях — паперовій, електронній та аудіо. Також планують перекласти книгу декількома мовами.

Джоан Роулінг обіцяє усі кошти з продажу книги пожертвувати постраждалим від COVID-19. Також оголосили про спеціальний конкурс для дітей.

Згідно з умовами конкурсу діти зі всього світу віком від 7 до 12 років можуть надіслати свої малюнки до нової книги, найкращі з котрих потім потраплять до друкованої версії «Ікабоґа».

Всього буде 34 переможці, котрі потім отримають книгу з підписом авторки. Також переможці зможуть обрати школу чи бібліотеку, що отримає набір різноманітних книг вартістю на $650. Подати свій малюнок можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали✍🏻 Джоан Роулінг безкоштовно викладає у мережу свою нову книгу, яку вона написала 10 років тому — «Ікабоґ» 2🧙🏻‍♂️ Запустили спеціальний сайт для фанатів Поттеріани на карантині — Harry Potter At Home, як запустили спеціальний сайт для фанатів Поттеріани на карантині — Harry Potter At Home.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: