fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Слава Фролова — про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант»

🔈 Podkast «Inše interv’ju»: Slava Frolova — pro švydkoplynnisť populjarnosti, dysleksiju ta šou «Ukraїna maje talant»
Володимир Анфімов поспілкувався зі Славою Фроловою — відомою ведучою та громадською діячкою.
Volodymyr Anfimov pospilkuvavsja zi Slavoju Frolovoju — vidomoju vedučoju ta gromadśkoju dijačkoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відома телеведуча та громадська діячка розповіла про життя з дислексією, обставини, через які вона опинилася в Кракові, перспективи повернення Арт-Пікніка в Київ, досвід зйомок в усіх 9-ти сезонах шоу Україна має талант та мотивацію займатися новими проєктами, які розвивають креативне мислення дітей. Про що ще розповіла Слава Фролова? як справляється із страхом публічних виступів, за що її свого часу звільнили з Нового каналу, як навчилась казати ні учасникам шоу Україна має талант, чи збирається повертатися на телебачення, яку величезну проблему бачить в сучасній системі освіти, та багато іншого! Слухати. 🎧Web 🎧Apple Podcasts 🎧Google Podcasts Станьте спонсором подкасту Інше інтервю. . Слухайте також попередній випуск подкасту з Кірою Рудик, яка розповіла про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху. А також читайте текстовий випуск Іншого інтервю з Олександром Тодорчуком з Gres Todorchuk та UAnimals про Ukraine WOW та зоозахисний рух. Про подкаст Інше інтервю. Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.
Реклама 👇 Замовити

Відома телеведуча та громадська діячка розповіла про життя з дислексією, обставини, через які вона опинилася в Кракові, перспективи повернення Арт-Пікніка в Київ, досвід зйомок в усіх 9-ти сезонах шоу «Україна має талант» та мотивацію займатися новими проєктами, які розвивають креативне мислення дітей.

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Слава Фролова — про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант» 1Про що ще розповіла Слава Фролова?

  • як справляється із страхом публічних виступів,
  • за що її свого часу звільнили з «Нового каналу»,
  • як навчилась казати «ні» учасникам шоу «Україна має талант»,
  • чи збирається повертатися на телебачення,
  • яку величезну проблему бачить в сучасній системі освіти,

та багато іншого!

Слухати

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту 🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Слава Фролова — про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант» 2🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Кіра Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіхуз Кірою Рудик, яка розповіла про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху.

А також читайте текстовий випуск «Іншого інтерв’ю»🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Слава Фролова — про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант» 3🦁 «Не треба чекати, поки світ стане ідеальним», — Олександр Тодорчук, Gres Todorchuk з Олександром Тодорчуком з Gres Todorchuk та UAnimals про Ukraine WOW та зоозахисний рух.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: