fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😱 Науковці NASA знайшли докази існування паралельного Всесвіту, де час може йти назад

😱 Naukovci NASA znajšly dokazy isnuvannja paraleľnogo Vsesvitu, de čas može jty nazad
Такі докази вчені знайшли під час досліджень у Антарктиді. Згідно із заявою, у цьому Всесвіті правила фізики можуть кардинально відрізнятись від наших.
Taki dokazy včeni znajšly pid čas doslidžeń u Antarktydi. Zgidno iz zajavoju, u ćomu Vsesviti pravyla fizyky možuť kardynaľno vidriznjatyś vid našyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження NASA. Сама концепція паралельного Всесвіту існує ще з початку 1960-х років, перші згадки про неї зявились у науково-фантастичних телешоу та літературі. Проте зараз, за допомогою експерименту в NASA знайшли докази можливого існування такого Всесвіту, що також міг утворитись під час Великого вибуху. Про це повідомляє видання New York Post з посиланням на Daily Star. Науковці використали гігантську повітряну кулю для транспортування спеціальної антени для дослідження — ANITA (Antarctic Impulsive Transient Antenna). Антену необхідно було перенести в повітрі над Антарктидою, оскільки там достатньо сухе повітря і мало радіошуму, що забезпечує ідеальне середовище для подальшої роботи. У цій частині світу є постійне джерело надходження енергетичних частинок з космосу. Деякі з них мають невеликий запас енергії та таку маленьку масу, що вона дуже близька до нуля. Завдяки антені ANITA в повітрі, вчені знайшли інший тип частинок, що важчі та мають велику кількість енергії — тау-нейтріно (англ. tau neutrinos). Читатйте також: 👨🏼‍🚀 Симулятор SpaceX: відчуйте, як це потрапити на Міжнародну космічну станцію. Ці тау-нейтріно можна знайти лише у високих атмосферах — де починається космос та закінчується Земля. Головна особливість цих частинок полягає в тому, що вони рухаються не з космосу до планети, а навпаки — це означає, що насправді вони рухаються назад у часі, що свідчить про можливе існування паралельного Всесвіту. Керівник з програми дослідження ANITA Пітер Ґорхем повідомив, що тау нейтрони можуть бути прямим доказом феномену. Найпростішим поясненням цього явища є те, що в момент Великого вибуху 13,8 мільярда років тому було сформовано два Всесвіти — наш і ще один, який з нашої точки зору працює абсолютно навпаки та може мати зворотній плин часу.. Пітер Ґорхем. Керівник з програми дослідження ANITA . Також він зазначив, що якщо є якісь мешканці паралельного Всесвіту, то з їх точки зору це ми рухаємось назад у часі. Раніше ми вже писали, як у NASA оголосили свій план, як доставити частину Марсу до Землі.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження NASA

Сама концепція паралельного Всесвіту існує ще з початку 1960-х років, перші згадки про неї з’явились у науково-фантастичних телешоу та літературі. Проте зараз, за допомогою експерименту в NASA знайшли докази можливого існування такого Всесвіту, що також міг утворитись під час «Великого вибуху». Про це повідомляє видання New York Post з посиланням на Daily Star.

Науковці використали гігантську повітряну кулю для транспортування спеціальної антени для дослідження — ANITA (Antarctic Impulsive Transient Antenna). Антену необхідно було перенести в повітрі над Антарктидою, оскільки там достатньо сухе повітря і мало радіошуму, що забезпечує ідеальне середовище для подальшої роботи.

😱 Науковці NASA знайшли докази існування паралельного Всесвіту, де час може йти назад 1

Антена ANITA

У цій частині світу є постійне джерело надходження енергетичних частинок з космосу. Деякі з них мають невеликий запас енергії та таку маленьку масу, що вона дуже близька до нуля. Завдяки антені ANITA в повітрі, вчені знайшли інший тип частинок, що важчі та мають велику кількість енергії — тау-нейтріно (англ. tau neutrinos).

Читайте також: 👨🏼‍🚀 «Симулятор SpaceX»: відчуйте, як це потрапити на Міжнародну космічну станцію

Ці тау-нейтріно можна знайти лише у високих атмосферах — де «починається» космос та «закінчується» Земля. Головна особливість цих частинок полягає в тому, що вони рухаються не з космосу до планети, а навпаки — це означає, що насправді вони рухаються назад у часі, що свідчить про можливе існування паралельного Всесвіту.

Керівник з програми дослідження ANITA Пітер Ґорхем повідомив, що тау нейтрони можуть бути прямим доказом феномену.

Найпростішим поясненням цього явища є те, що в момент «Великого вибуху» 13,8 мільярда років тому було сформовано два Всесвіти — наш і ще один, який з нашої точки зору працює абсолютно навпаки та може мати зворотній плин часу.

Пітер Ґорхем, Керівник з програми дослідження ANITA

Також він зазначив, що якщо є якісь мешканці паралельного Всесвіту, то з їх точки зору це ми рухаємось назад у часі.

Раніше ми вже писали😱 Науковці NASA знайшли докази існування паралельного Всесвіту, де час може йти назад 2🚀 NASA оголосила свій план, як доставити частину Марсу до Землі, як у NASA оголосили свій план, як доставити частину Марсу до Землі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: nypost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: