fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Сьогодні оголосили лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе — Павло Казарін

🤩 Sogodni ogolosyly laureata Premiї imeni Georgija Ğonğadze — Pavlo Kazarin
Оголошення лауреата традиційно відбулось у день народження журналіста Георгія Ґонґадзе — 21 травня.
Ogološennja laureata tradycijno vidbuloś u deń narodžennja žurnalista Georgija Ğonğadze — 21 travnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Лауреат Премії імені Георгія Ґонґадзе. Сьогодні о 19:15 в ефірі телеканалу UA: КУЛЬТУРА відбулась церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Лауреатом цьогорічної Премії імені Георгія Ґонґадзе став Павло Казарін. Цього року церемонія нагородження вперше відбулась у телеформаті. Ведучими події були Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук. Іншими фіналістами премії цього року стали засновник Телебачення Торонто Роман Вінтонів та засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко. Також учасниками ефіру стали: Дружина Георгія Ґонґадзе, керівниця Української служби Голосу Америки Мирослава Ґонґадзе; письменник і президент Українського ПЕН Андрій Курков; письменниця, правозахисниця і журналістка Лариса Денисенко; вчений, публіцист Ігор Козловський; перший лауреат премії, головний редактор інтернет-видання Історична правда та однойменного тележурналу на каналі Еспресо, а також засновник музею-архіву преси Вахтанґ Кіпіані; експерт зі стратегій Євген Глібовицький. Про лауреата. Павло Казарін народився 3 грудня 1983 у Сімферополі. В 2005 році закінчив Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського. З 2004-го працює в медіа. Співпрацює з виданнями Радіо Свобода та Українська правда. Також ведучий на телеканалах ICTV та на UA: Перший. Отримуючи нагороду, Павло Казарін відзначив, що коли з’явився інтернет, всі думали, що це буде спілкування всіх з усіма, що цензури не буде, проте це також призвело до негативних наслідків, на його думку. Ми опинились у ситуації, коли фріки можуть об’єднуватись, коли кожен опиняється у власній теплій інформаційній ванні. Ми живемо у просторі конкуренції контенту, коли зрада продається краще за перемогу. Перемагати у більшості — легка справа, а перемагати у меншості — це, можливо, і є та справа, якій можна присвятити життя.. Павло Казарін. ЖЖурналіст, лауреат цьогорічної Премії імені Георгія Ґонґадзе . Павло Казарін активно виступав на захист увязненого українського режисера Олега Сенцова. Про премію. Премія присуджується раз на рік 21 травня — у день народження Георгія Ґонґадзе. Премія покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам і цінностям незалежної журналістики. Претендувати на Премію можуть лише журналісти, які працюють в Україні і які протягом останніх п’яти років лишалися в професії. Читатйте також: 😯 Премія Ґонґадзе 2020 — дивіться онлайн-інтерв’ю з фіналістами: Роман Вінтонів, Богдан Логвиненко та Павло Казарін. До довгого списку номінантів на здобуття премії цього року ввійшли 22 українські журналісти. Серед критеріїв для висунення кандидатів: Інноваційність. Значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища. Професійність і компетентність. Сума винагороди для лауреата складає 100 тисяч гривень. Na chasi є інформаційним партнером Премії імені Георгія Ґонґадзе. Також раніше ми вже писали, як Репортери без кордонів створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.
Реклама 👇 Замовити

Лауреат Премії імені Георгія Ґонґадзе

Сьогодні о 19:15 в ефірі телеканалу UA: КУЛЬТУРА відбулась церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Лауреатом цьогорічної Премії імені Георгія Ґонґадзе став Павло Казарін.

Цього року церемонія нагородження вперше відбулась у телеформаті. Ведучими події були Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук.

Іншими фіналістами премії цього року стали засновник «Телебачення Торонто» Роман Вінтонів та засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко.

Також учасниками ефіру стали:

  • Дружина Георгія Ґонґадзе, керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе;
  • письменник і президент Українського ПЕН Андрій Курков;
  • письменниця, правозахисниця і журналістка Лариса Денисенко;
  • вчений, публіцист Ігор Козловський;
  • перший лауреат премії, головний редактор інтернет-видання «Історична правда» та однойменного тележурналу на каналі «Еспресо», а також засновник музею-архіву преси Вахтанґ Кіпіані;
  • експерт зі стратегій Євген Глібовицький.

Про лауреата

Павло Казарін народився 3 грудня 1983 у Сімферополі.

🤩 Сьогодні оголосили лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе — Павло Казарін 1

В 2005 році закінчив Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського. З 2004-го працює в медіа. Співпрацює з виданнями «Радіо Свобода» та «Українська правда». Також ведучий на телеканалах ICTV та на UA: Перший.

Отримуючи нагороду, Павло Казарін відзначив, що коли з’явився інтернет, всі думали, що це буде спілкування всіх з усіма, що цензури не буде, проте це також призвело до негативних наслідків, на його думку.

Ми опинились у ситуації, коли фріки можуть об’єднуватись, коли кожен опиняється у власній теплій інформаційній ванні. Ми живемо у просторі конкуренції контенту, коли зрада продається краще за перемогу. Перемагати у більшості — легка справа, а перемагати у меншості — це, можливо, і є та справа, якій можна присвятити життя.

Павло Казарін, ЖЖурналіст, лауреат цьогорічної Премії імені Георгія Ґонґадзе

Павло Казарін активно виступав на захист ув’язненого українського режисера Олега Сенцова.

Про премію

Премія присуджується раз на рік 21 травня — у день народження Георгія Ґонґадзе. Премія покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам і цінностям незалежної журналістики. Претендувати на Премію можуть лише журналісти, які працюють в Україні і які протягом останніх п’яти років лишалися в професії.

Читайте також: 😯 Премія Ґонґадзе 2020 — дивіться онлайн-інтерв’ю з фіналістами: Роман Вінтонів, Богдан Логвиненко та Павло Казарін

До довгого списку номінантів на здобуття премії цього року ввійшли 22 українські журналісти. Серед критеріїв для висунення кандидатів:

  • Інноваційність.
  • Значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища.
  • Професійність і компетентність.

Сума винагороди для лауреата складає 100 тисяч гривень. Na chasi є інформаційним партнером Премії імені Георгія Ґонґадзе.

🤩 Сьогодні оголосили лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе — Павло Казарін 2

Також раніше ми вже писали🤩 Сьогодні оголосили лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе — Павло Казарін 3✍🏻 «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру, як «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: