fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚡️ Уряд дозволив відновлення роботи транспорту та подовжив дію карантину

⚡️ Urjad dozvolyv vidnovlennja roboty transportu ta podovžyv diju karantynu
Можливе поступове відновлення інфраструктури.
Možlyve postupove vidnovlennja infrastruktury.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відновлення транспорту та карантин. Як повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, уряд дозволив відновлювати роботу транспорту. Віднині, в регіонах, де за останні 7 днів кількість нових випадків COVID-19 складає менше ніж 12 на 100 тисяч населення, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів, складає менш як 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту: З 22 травня — регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні; З 25 травня — перевезення пасажирів у метро; З 1 червня — залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні; З 1 червня — міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду. З 15 червня — прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом. Читатйте також: 🚶🏼‍♂️ Безпечна дорога до школи: біля навчальних закладів Києва покращать дороги. Також він зазначив, що будуть обовязкові вимоги безпеки: Масочний режим; температурний скринінг працівників; постійна дезінфекція транспорту. Сам термін карантину подовжили до 22 червня. Раніше ми вже писали, як МАУ оголосила свій план роботи після карантину — без ручної поклажі та Duty free.
Реклама 👇 Замовити

Відновлення транспорту та карантин

Як повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, уряд дозволив відновлювати роботу транспорту.

Віднині, в регіонах, де за останні 7 днів кількість нових випадків COVID-19 складає менше ніж 12 на 100 тисяч населення, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів, складає менш як 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту:

  • З 22 травня — регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;
  • З 25 травня — перевезення пасажирів у метро;
  • З 1 червня — залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • З 1 червня — міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.
  • З 15 червня — прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

⚡️ Уряд дозволив відновлення роботи транспорту та подовжив дію карантину 1

Читайте також: 🚶🏼‍♂️ «Безпечна дорога до школи»: біля навчальних закладів Києва покращать дороги

Також він зазначив, що будуть обов’язкові вимоги безпеки:

  • Масочний режим;
  • температурний скринінг працівників;
  • постійна дезінфекція транспорту.

Сам термін карантину подовжили до 22 червня.

Раніше ми вже писали⚡️ Уряд дозволив відновлення роботи транспорту та подовжив дію карантину 2🛩 МАУ оголосила свій план роботи після карантину — без ручної поклажі та Duty free, як МАУ оголосила свій план роботи після карантину — без ручної поклажі та Duty free.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: