fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Як коронавірус змінив доходи фрилансерів в Україні та світі — дослідження Payoneer

💸 Jak koronavirus zminyv dohody frylanseriv v Ukraїni ta sviti — doslidžennja Payoneer
Компанія Payoneer підготувала глобальний звіт про стан ринку фрилансу в Україні та світі, який опинився під впливом коронавірусу. Для дослідження опитали понад тисячу фрилансерів з більш ніж 100 країн.
Kompanija Payoneer pidgotuvala globaľnyj zvit pro stan rynku frylansu v Ukraїni ta sviti, jakyj opynyvsja pid vplyvom koronavirusu. Dlja doslidžennja opytaly ponad tysjaču frylanseriv z biľš niž 100 kraїn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  40% опитаних фрилансерів вважають, що попит на їхні послуги залишився незмінним або навіть збільшився. Водночас 32% заявили, що через поширення коронавірусу кількість нових замовлень значно знизилася. Експерти вважають, що така ситуація на ринку є короткостроковою та безпосередньо залежить від пандемії. Попит на послуги українських фрилансерів залишається високим, а Україну вважають одним з найбільш швидкозростаючих аутсорсингових центрів світу. За даними Payoneer, 53% фрилансерів, які працюють з клієнтами з Північної Америки і Європи, повідомили про значне зниження попиту. В Азії та Австралії попит на послуги фрилансерів скоротився трохи менше: про його падіння повідомляють 45% опитаних. Ситуація з ринком фрилансу в Україні. Українські фрилансери відчули менший вплив від пандемії, ніж їхні закордонні колеги. 56% українських фрилансерів повідомили, що попит з боку клієнтів з Північної Америки або збільшився, або залишився на попередньому рівні; 50% заявили, що кількість замовлень з Європи не знизилася. Як змінився глобальний дохід фрилансерів. Майже три чверті опитаних розповідають, що їхня погодинна ставка залишилася незмінною протягом усього цього періоду. На лютий 2020 року, середньомісячна погодинна ставка фрилансерів склала 21$ за годину, що перевищує середню ставку в 2018 році на 2$. Лише 23% фрилансерів знизили свої прайси. Керівники та менеджери команд фрилансерів продемонстрували стійкість у захисті своїх співробітників і субпідрядників. 74% з них відповіли, що не скорочують кількість фрилансерів в команді; 83% заявили, що зберегли ставки такими ж або навіть збільшили. Незмінним також залишився пріоритетний шлях, за допомогою якого фрилансери отримують свої грошові надходження. Більшість з них використовують платіжні онлайн-платформи. Очікування. Фрилансери по всьому світу налаштовані оптимістично. 53% опитаних очікують, що після того як ситуація з поширенням COVID-19 опиниться під контролем, попит на їхні послуги збільшиться в порівнянні з тим, який був раніше; 21% вважають, що кількість замовлень повернеться до докризового стану. Дані дозволяють припустити, що ситуація на ринку фрилансу нормалізується після того, як економічні процеси в усьому світі почнуть відновлюватися після пандемії. Читайте також про те, що майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС.
Реклама 👇 Замовити

40% опитаних фрилансерів вважають, що попит на їхні послуги залишився незмінним або навіть збільшився. Водночас 32% заявили, що через поширення коронавірусу кількість нових замовлень значно знизилася. Експерти вважають, що така ситуація на ринку є короткостроковою та безпосередньо залежить від пандемії.

Попит на послуги українських фрилансерів залишається високим, а Україну вважають одним з найбільш швидкозростаючих аутсорсингових центрів світу.

За даними Payoneer, 53% фрилансерів, які працюють з клієнтами з Північної Америки Поширити у Фейсбуці Надіслати в Messenger Твітнути Зберегти в Pocket

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: