fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 «Інвестняня»: Президент внесе законопроєкт у Раду найближчим часом

💸 «Investnjanja»: Prezydent vnese zakonoprojekt u Radu najblyžčym časom
Скоро парламент вже розгляне цей законопроєкт.
Skoro parlament vže rozgljane cej zakonoprojekt.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестняня. Сьогодні, на спеціальній прес-конференції про підсумки першого року президентсва Володимир Зеленський повідомив, що відповідний проєкт закону вже готовий і найближчим часом його подадуть на розгляд у Верховну Раду. Президент озвучив ідею про створення інституту інвестнянь близько півроку тому, на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Ідея — в тому, що кожен великий інвестор, будь-то внутрішній або зовнішній, отримає спеціального менеджера з VIP-обслуговування, який допомагатиме цим інвесторам з оформленням дозволів та документів. Разом з тим, в рамках цієї програми Кабінет міністрів зможе укладати прямі угоди з інвесторами від імені держави про певні умови: податкові пільги чи гарантії пропускної спроможності через порти. Параметри програми. Первісна ідея програми до пресконференції 20 травня зазнала змін. Зокрема, тепер Президент озвучив такі параметри: Інвестняню отримує будь-який бізнес, що проінвестує в економіку України більш як 30 мільйонів доларів (у попередній версії концепції мінімальний поріг складав $100 млн) Додатково, інвестори від $10 мільйонів отримають певні пільги — зокрема, з податку на прибуток Інших деталей Президент наразі не повідомив, текст проєкту закону також поки не опублікований. Читатйте також: 👮🏼‍♀️ Рада може перейменувати День захисника України через гендерну рівність. Інвестиційних нянь надаватимуть не тільки новим інвесторам, але також тим, хто вже працює в Україні. Для обрахування обсягів попередніх вливань будуть використовувати певні формули та коефіцієнти. Важливим пунктом для співпраці з великими інвесторами є можливість для них звертатись до міжнародних арбітражів для вирішення суперечок. Також ми раніше писали, як парламент ухвалив законопроєкт про підтримку бізнесу на час карантину через COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

«Інвестняня»

Сьогодні, на спеціальній прес-конференції про підсумки першого року президентсва Володимир Зеленський повідомив, що відповідний проєкт закону вже готовий і найближчим часом його подадуть на розгляд у Верховну Раду.

Президент озвучив💸 «Інвестняня»: Президент внесе законопроєкт у Раду найближчим часом 1👶 «Інвестиційна няня»: Міністр економіки розповів деталі програми ідею про створення інституту «інвестнянь» близько півроку тому, на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Ідея — в тому, що кожен великий інвестор, будь-то внутрішній або зовнішній, отримає спеціального менеджера з VIP-обслуговування, який допомагатиме цим інвесторам з оформленням дозволів та документів.

Разом з тим, в рамках цієї програми Кабінет міністрів зможе укладати прямі угоди з інвесторами від імені держави про певні умови: податкові пільги чи гарантії пропускної спроможності через порти.

Параметри програми

Первісна ідея програми до пресконференції 20 травня зазнала змін. Зокрема, тепер Президент озвучив такі параметри:

  • «Інвестняню» отримує будь-який бізнес, що проінвестує в економіку України більш як 30 мільйонів доларів (у попередній версії концепції мінімальний поріг складав $100 млн)
  • Додатково, інвестори від $10 мільйонів отримають певні пільги — зокрема, з податку на прибуток

Інших деталей Президент наразі не повідомив, текст проєкту закону також поки не опублікований.

💸 «Інвестняня»: Президент внесе законопроєкт у Раду найближчим часом 2

Читайте також: 👮🏼‍♀️ Рада може перейменувати День захисника України через гендерну рівність

«Інвестиційних нянь» надаватимуть не тільки новим інвесторам, але також тим, хто вже працює в Україні. Для обрахування обсягів попередніх вливань будуть використовувати певні формули та коефіцієнти.

Важливим пунктом для співпраці з великими інвесторами є можливість для них звертатись до міжнародних арбітражів для вирішення суперечок.

Також ми раніше писали💸 «Інвестняня»: Президент внесе законопроєкт у Раду найближчим часом 3👨🏼‍⚖️ Парламент ухвалив законопроєкт про підтримку бізнесу на час карантину через COVID-19, як парламент ухвалив законопроєкт про підтримку бізнесу на час карантину через COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: