fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛍️ Facebook Shops: компанія офіційно запускає e-commerce продукт — як створити онлайн-магазин у Instagram та Facebook

🛍️ Facebook Shops: kompanija oficijno zapuskaje e-commerce produkt — jak stvoryty onlajn-magazyn u Instagram ta Facebook
Функціональність буде доступною всім користувачам.
Funkcionaľnisť bude dostupnoju vsim korystuvačam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Facebook Shops. Компанія Марка Цукерберга анонсувала нову функціональність, яка покликана допомогти малому бізнесу торгувати товарами онлайн. Сервіс буде доступний як у Facebook, так і в Instagram. Його розгортатимуть впродовж кількох місяців. У соцмережі вже можна було зробити каталог товарів, але це ще не був повноцінний магазин. Тепер, аби створити магазин у Facebook, вам потрібно зайти на сторінку свого бізнесу у соцмережі та знайти вкладку Shop. Якщо ви її не бачите, можливо, для вас сервіс поки недоступний — тоді варто зачекати. Після створення магазину та додавання туди товарів користувачі знаходитимуть його, якщо зайдуть на вашу сторінку. Також ви зможете рекламувати його в Історіях своєї сторінки або за допомогою платного просування у Facebook. Instagram Shop. Навіть більш інтригуючою є можливість створення магазину в Instagram, яку також анонсував Марк Цукерберг у онлайн-трансляції. Instagram уже є дуже популярним майданчиком для онлайн-торгівлі, навіть за відсутності спеціальних функцій. Тепер бізнесу стане ще легше пропонувати свої товари, а користувачам — знаходити те, що їх цікавить. Проте, створення магазину в Instagram потребує більших зусиль. Спочатку вам потрібно пройти схвалення від модераторів компанії — умови для успішного проходження перевірки вказані на спеціальній сторінці. Потім ви зможете ввімкнути можливість Покупки у налаштуваннях вашого профілю. Підтримка та покупки через чат. Ваші покупці зможуть звязатися з вами та поставити питання за допомогою Facebook Messenger та Instagram Direct, а в майбутньому компанія обіцяє додати також можливість придбання товарів просто у чаті. Live Shopping. Ще одна цікава можливість — це шоппінг просто під час онлайн-трансляції. Наприклад, запустіть онлайн-показ моделей свого одягу — і глядачі трансляції зможуть придбати їх просто під час перегляду: вони відображатимуться знизу екрану. Оплата. У США можна оплачувати покупки просто через застосунок Facebook чи Instagram. Для України така можливість на старті функції, на жаль, не буде доступною, тож вам доведеться перенаправляти користувачів на підключений сервіс оплати. Для тих бізнесів, що мають програми лояльності, Facebook пообіцяє подумати над тим, як власники зможуть їх додавати у свої Facebook та Instagram-магазини. Читайте також про те, які продукти замовляли українці протягом карантину.
Реклама 👇 Замовити

Facebook Shops

Компанія Марка Цукерберга анонсувала нову функціональність, яка покликана допомогти малому бізнесу торгувати товарами онлайн. Сервіс буде доступний як у Facebook, так і в Instagram. Його розгортатимуть впродовж кількох місяців.

У соцмережі вже можна було зробити каталог товарів, але це ще не був повноцінний магазин. Тепер, аби створити магазин у Facebook, вам потрібно зайти на сторінку свого бізнесу у соцмережі та знайти вкладку Shop. Якщо ви її не бачите, можливо, для вас сервіс поки недоступний — тоді варто зачекати.

Після створення магазину та додавання туди товарів користувачі знаходитимуть його, якщо зайдуть на вашу сторінку. Також ви зможете рекламувати його в Історіях своєї сторінки або за допомогою платного просування у Facebook.

Instagram Shop

Навіть більш інтригуючою є можливість створення магазину в Instagram, яку також анонсував Марк Цукерберг у онлайн-трансляції. Instagram уже є дуже популярним майданчиком для онлайн-торгівлі, навіть за відсутності спеціальних функцій. Тепер бізнесу стане ще легше пропонувати свої товари, а користувачам — знаходити те, що їх цікавить.

🛍️ Facebook Shops: компанія офіційно запускає e-commerce продукт — як створити онлайн-магазин у Instagram та Facebook 1

Проте, створення магазину в Instagram потребує більших зусиль. Спочатку вам потрібно пройти схвалення від модераторів компанії — умови для успішного проходження перевірки вказані на спеціальній сторінці. Потім ви зможете ввімкнути можливість Покупки у налаштуваннях вашого профілю.

Підтримка та покупки через чат

Ваші покупці зможуть зв’язатися з вами та поставити питання за допомогою Facebook Messenger та Instagram Direct, а в майбутньому компанія обіцяє додати також можливість придбання товарів просто у чаті.

Live Shopping

Ще одна цікава можливість — це шоппінг просто під час онлайн-трансляції. Наприклад, запустіть онлайн-показ моделей свого одягу — і глядачі трансляції зможуть придбати їх просто під час перегляду: вони відображатимуться знизу екрану.

🛍️ Facebook Shops: компанія офіційно запускає e-commerce продукт — як створити онлайн-магазин у Instagram та Facebook 2

Оплата

У США можна оплачувати покупки просто через застосунок Facebook чи Instagram. Для України така можливість на старті функції, на жаль, не буде доступною, тож вам доведеться перенаправляти користувачів на підключений сервіс оплати.

Для тих бізнесів, що мають програми лояльності, Facebook пообіцяє подумати над тим, як власники зможуть їх додавати у свої Facebook та Instagram-магазини.

Читайте також про те, які продукти замовляли🛍️ Facebook Shops: компанія офіційно запускає e-commerce продукт — як створити онлайн-магазин у Instagram та Facebook 3🤔 Банани, картопля і пиво Corona: що українці замовляють додому — дослідження від Raketa українці протягом карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: