fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 Apple може випустити новий застосунок доповненої реальності та свої фірмові QR-коди

🤳🏻 Apple može vypustyty novyj zastosunok dopovnenoї reaľnosti ta svoї firmovi QR-kody
Новий застосунок може називатись Gobi.
Novyj zastosunok može nazyvatyś Gobi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Застосунок від Apple. Як повідомляє видання The Verge з посиланням на журналіста Джоша Костіна, у файлах оновлення iOS 14 знайшли інформацію про новий застосунок для зчитування QR-кодів. Цей новий застосунок у файлах має назву Gobi. За його допомогою можна буде отримувати інформацію зі спеціальних QR-кодів від Apple, приклади яких також знайшли у файлах операційної системи. Читатйте також: 📱 Apple дозволить Face ID розблоковувати телефон в захисній масці. Файли Gobi мали QR-коди, які відкривали веб-сайти Mac Pro та Apple Watch. Також був код, що відкривав сторінку з фільмом Зоряні Війни: Бунтар Один на iTunes та код, що відкривав сторінку, де можна було отримати картку від кавярні Starbucks. У коді файлу можна також побачити, що нові QR-коди дозволять використовувати дані про місцезнаходження, що дозволить підлаштовувати інформацію в кодах в залежності від вашого місцеперебування. Також у файлах знайшли приклад доповненної реальності від застосунку. На зображені можна побачити концепт доповненої реальності від Apple — це пагода, японська традиційна будівля. У Gobi покращили візуалізацію та дизайн обєктів, що може надати нові можливості для розробників застосунків. https://www.youtube.com/watch?time_continue=128&v=oWkjGh8P-dQ&feature=emb_logo Також ми раніше писали, що покажуть на конференції Apple WWDC 2020: нова версія watchOS, iOS 14 та інші цікавинки.
Реклама 👇 Замовити

Застосунок від Apple

Як повідомляє видання The Verge з посиланням на журналіста Джоша Костіна, у файлах оновлення iOS 14 знайшли інформацію про новий застосунок для зчитування QR-кодів.

Цей новий застосунок у файлах має назву Gobi. За його допомогою можна буде отримувати інформацію зі спеціальних QR-кодів від Apple, приклади яких також знайшли у файлах операційної системи.

🤳🏻 Apple може випустити новий застосунок доповненої реальності та свої фірмові QR-коди 1

Приклади QR-кодів

Читайте також: 📱 Apple дозволить Face ID розблоковувати телефон в захисній масці

Файли Gobi мали QR-коди, які відкривали веб-сайти Mac Pro та Apple Watch. Також був код, що відкривав сторінку з фільмом «Зоряні Війни: Бунтар Один» на iTunes та код, що відкривав сторінку, де можна було отримати картку від кав’ярні Starbucks.

У коді файлу можна також побачити, що нові QR-коди дозволять використовувати дані про місцезнаходження, що дозволить підлаштовувати інформацію в кодах в залежності від вашого місцеперебування.

Також у файлах знайшли приклад доповненної реальності від застосунку. На зображені можна побачити концепт доповненої реальності від Apple — це пагода, японська традиційна будівля.

🤳🏻 Apple може випустити новий застосунок доповненої реальності та свої фірмові QR-коди 2

Пагода у доповненій реальності

У Gobi покращили візуалізацію та дизайн об’єктів, що може надати нові можливості для розробників застосунків.

Також ми раніше писали🤳🏻 Apple може випустити новий застосунок доповненої реальності та свої фірмові QR-коди 3🍏 WWDC 2020 онлайн: нова версія watchOS, iOS 14 та інші цікавинки — що покажуть на конференції Apple, що покажуть на конференції Apple WWDC 2020: нова версія watchOS, iOS 14 та інші цікавинки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: