fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😲 В Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі

😲 V Poľšči znajšly unikaľnyj artefakt — najstariša kapsula času v Jevropi
Також це друга знайдена найдавніша капсула часу у світі.
Takož ce druga znajdena najdavniša kapsula času u sviti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найстаріша капсула часу Європи. Капсулу 1797 року працівники знайшли під час реконструкції церкви 18 століття в маленькому містечку Зебіце в Польщі. Капсулу часу знайшли прихованою всередині церковного шпиля, котрий було пошкоджено під час Другої світової війни. Проте це не вплинуло на зміст капсули, оскільки вона надійно зберігалась у шкіряному футлярі. У самій капсулі знайшли документи про будівництво церкви німецькою мовою, оскільки в 18 столітті місто називалося Мюнстербергом і входило до Королівства Пруссії, території тогочасної Німеччини. Читатйте також: 🏰 Запустили віртуальну платформу з екскурсіями замками України. Документи в капсулі містять імена людей, причетних до будівництва церкви. На одній була особиста записка двох жінок, які пожертвували гроші на будівництво. Усі документи перекладуть та покажуть на спеціальній виставці, присвяченій знахідці. Також там знайшли стародавню колекцію монет, серед яких є рідкісний шилінг 1652 року, що викарбували ще за часів британської колонії. Це друга найстаріша знахідка капсули часу у світі. Інша капсула була знайдена у 2015 році в Бостоні та датується 1795 роком. Також ми раніше писали, як Netflix виклав відео з поясненнями про всіх монстрів першого сезону серіалу Відьмак.
Реклама 👇 Замовити

Найстаріша капсула часу Європи

Капсулу 1797 року працівники знайшли під час реконструкції церкви 18 століття в маленькому містечку Зебіце в Польщі. Капсулу часу знайшли прихованою всередині церковного шпиля, котрий було пошкоджено під час Другої світової війни. Проте це не вплинуло на зміст капсули, оскільки вона надійно зберігалась у шкіряному футлярі.

У самій капсулі знайшли документи про будівництво церкви німецькою мовою, оскільки в 18 столітті місто називалося Мюнстербергом і входило до Королівства Пруссії, території тогочасної Німеччини.

😲 В Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі 1

Шпиль церкви в місті Зебіце, де знайшли капсулу часу

Читайте також: 🏰 Запустили віртуальну платформу з екскурсіями замками України

Документи в капсулі містять імена людей, причетних до будівництва церкви. На одній була особиста записка двох жінок, які пожертвували гроші на будівництво.

Усі документи перекладуть та покажуть на спеціальній виставці, присвяченій знахідці.

😲 В Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі 2

Документи знайдені у капсулі часу

Також там знайшли стародавню колекцію монет, серед яких є рідкісний шилінг 1652 року, що викарбували ще за часів британської колонії.

😲 В Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі 3

Монети, що знайшли всередині

Це друга найстаріша знахідка капсули часу у світі. Інша капсула була знайдена у 2015 році в Бостоні та датується 1795 роком.

Також ми раніше писали😲 В Польщі знайшли унікальний артефакт — найстаріша капсула часу в Європі 4🐺 Netflix виклав відео з поясненнями про всіх монстрів першого сезону серіалу «Відьмак», як Netflix виклав відео з поясненнями про всіх монстрів першого сезону серіалу «Відьмак».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: