fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Дві українські команди пройшли до фіналу The next AI Guardians, конкурсу проєктів з використанням штучного інтелекту від Microsoft

😎 Dvi ukraїnśki komandy projšly do finalu The next AI Guardians, konkursu projektiv z vykorystannjam štučnogo intelektu vid Microsoft
Конкус надає можливість молоді розкрити власний потенціал і застосувати з користю можливості штучного інтелекту. Результатом конкурсу є впровадження творчих рішень студентів, дослідників і викладачів у сферу освіти на основі технології ШІ.
Konkus nadaje možlyvisť molodi rozkryty vlasnyj potencial i zastosuvaty z korystju možlyvosti štučnogo intelektu. Rezuľtatom konkursu je vprovadžennja tvorčyh rišeń studentiv, doslidnykiv i vykladačiv u sferu osvity na osnovi tehnologiї ŠI.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  The next AI Guardians. Усього в конкурсі взяли участь команди з 28 країн. До другого етапу пройшли 20 команд, з яких було відібрано 6 фіналістів. Команди студентів Українського католицького університету з проєктами KeyAccess та Smart Educational Assistant (SEA) пройшли до фіналу The next AI Guardians з ідеями, які вже сьогодні здатні покращити освіту за допомогою використання штучного інтелекту. KeyAccess — програмне забезпечення для операційних систем Windows та UNIX. Воно дозволяє налаштувати клавіатуру для користувачів, які борються з ДЦП чи іншими захворюваннями, що потребують особливого налаштування клавіатури для її використання. Наразі такі користувачі змушені налаштовувати всі програми, створювати ярлики та максимально використовувати найближчі клавіші, оскільки мимовільні рухи, наприклад, під час натискання верхніх рядків клавіатури, можуть призвести до помилок у тексті, коді тощо. Над розробкою працювали Марія Гірна, Женя Молодцов, Зеник Попенюк, Данило Колінько, Назар Бачинський спільно з викладачем Олегом Фаренюком. Мотивацією на створення KeyAccess для учасників команди став їх друг Антон, який хворіє на ДЦП. Наш друг Антон має ціль — навчитись програмувати. Однак церебральний параліч суттєво ускладнює набір тексту. Антон може набрати лише тоді, коли його руки на столі. Коли він відводить руки від столу, щоб досягти верхніх рядків клавіатури, вони здригаються і такі неконтрольовані рухи призводять до суттєвих помилок у коді. Саме Антон надихнув нас на створення KeyAccess, щоб допомогти йому та іншим людям, які мають подібні проблеми, комфортно налаштовувати клавіатуру під свої потреби.. Учасники команди. . Інша українська команда створила помічника Smart Educational Assistant (SEA). Користувач обирає професію та визначає навички, які хоче розвивати, а ШІ надає найновіші інтернет-ресурси із навчальними курсами та об’єднує їх у повноцінний навчальний план. Учасниками команди є Денис Герасимук, Євген Панкевич, Павло Гілея, Володимир Цапів та Олесь Добосевич. Ми допомагаємо людям отримувати нові знання за допомогою онлайн-курсів. Наше рішення допомагає витрачати на пошук необхідних курсів набагато менше часу, а також показує користувачам широкий перелік найкращих курсів та допомагає побачити цілісну картину.. Учасники команди Smart Educational Assistant (SEA). . Читатйте також: 👨🏻‍🎤 Від кантрі до блек-металу: штучний інтелект навчили робити пісні в будь-якому жанрі — Jukebox. Фінал AI University Virtual Bootcamp відбудеться 18 червня 2020 в режимі онлайн. Команди-фіналісти отримають шанс продати свою ідею представникам найуспішніших компаній. Кожна команда отримає бізнес-наставника, який допоможе їй розписати свою ідею у змістовному бізнес-плані. Також 6 команд фіналістів візьмуть участь у дводенному хакатоні в Будапешті, який відбудеться по завершенню карантину, та отримають пристрої Microsoft Surface. Також ми раніше писали, як Microsoft обіцяє дати $100 000 хакерам за злам своєї системи.
Реклама 👇 Замовити

The next AI Guardians

Усього в конкурсі взяли участь команди з 28 країн. До другого етапу пройшли 20 команд, з яких було відібрано 6 фіналістів. Команди студентів Українського католицького університету з проєктами KeyAccess та Smart Educational Assistant (SEA) пройшли до фіналу The next AI Guardians з ідеями, які вже сьогодні здатні покращити освіту за допомогою використання штучного інтелекту.

KeyAccess — програмне забезпечення для операційних систем Windows та UNIX. Воно дозволяє налаштувати клавіатуру для користувачів, які борються з ДЦП чи іншими захворюваннями, що потребують особливого налаштування клавіатури для її використання.

Наразі такі користувачі змушені налаштовувати всі програми, створювати ярлики та максимально використовувати найближчі клавіші, оскільки мимовільні рухи, наприклад, під час натискання верхніх рядків клавіатури, можуть призвести до помилок у тексті, коді тощо.

😎 Дві українські команди пройшли до фіналу The next AI Guardians, конкурсу проєктів з використанням штучного інтелекту від Microsoft 1

Команда розробників KeyAccess

Над розробкою працювали Марія Гірна, Женя Молодцов, Зеник Попенюк, Данило Колінько, Назар Бачинський спільно з викладачем Олегом Фаренюком. Мотивацією на створення KeyAccess для учасників команди став їх друг Антон, який хворіє на ДЦП.

Наш друг Антон має ціль — навчитись програмувати. Однак церебральний параліч суттєво ускладнює набір тексту. Антон може набрати лише тоді, коли його руки на столі. Коли він відводить руки від столу, щоб досягти верхніх рядків клавіатури, вони здригаються і такі неконтрольовані рухи призводять до суттєвих помилок у коді. Саме Антон надихнув нас на створення KeyAccess, щоб допомогти йому та іншим людям, які мають подібні проблеми, комфортно налаштовувати клавіатуру під свої потреби.

Учасники команди

Інша українська команда створила помічника Smart Educational Assistant (SEA). Користувач обирає професію та визначає навички, які хоче розвивати, а ШІ надає найновіші інтернет-ресурси із навчальними курсами та об’єднує їх у повноцінний навчальний план.

😎 Дві українські команди пройшли до фіналу The next AI Guardians, конкурсу проєктів з використанням штучного інтелекту від Microsoft 2

Команда розробників Smart Educational Assistant (SEA)

Учасниками команди є Денис Герасимук, Євген Панкевич, Павло Гілея, Володимир Цапів та Олесь Добосевич.

Ми допомагаємо людям отримувати нові знання за допомогою онлайн-курсів. Наше рішення допомагає витрачати на пошук необхідних курсів набагато менше часу, а також показує користувачам широкий перелік найкращих курсів та допомагає побачити цілісну картину.

Учасники команди Smart Educational Assistant (SEA)
Читайте також: 👨🏻‍🎤 «Від кантрі до блек-металу»: штучний інтелект навчили робити пісні в будь-якому жанрі — Jukebox

Фінал AI University Virtual Bootcamp відбудеться 18 червня 2020 в режимі онлайн. Команди-фіналісти отримають шанс продати свою ідею представникам найуспішніших компаній.

Кожна команда отримає бізнес-наставника, який допоможе їй розписати свою ідею у змістовному бізнес-плані. Також 6 команд фіналістів візьмуть участь у дводенному хакатоні в Будапешті, який відбудеться по завершенню карантину, та отримають пристрої Microsoft Surface.

Також ми раніше писали😎 Дві українські команди пройшли до фіналу The next AI Guardians, конкурсу проєктів з використанням штучного інтелекту від Microsoft 3😎 Microsoft обіцяє дати $100 000 хакерам за злам своєї системи, як Microsoft обіцяє дати $100 000 хакерам за злам своєї системи.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: