fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 Ubisoft відкрила безкоштовний доступ до екскурсійних турів у Assassin’s Creed — Давні Єгипет та Греція

🤓 Ubisoft vidkryla bezkoštovnyj dostup do ekskursijnyh turiv u Assassin's Creed — Davni Jegypet ta Grecija
Освітні тури можна завантажити до 21 травня.
Osvitni tury možna zavantažyty do 21 travnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження з Assassins Creed від Ubisoft. Компанія Ubisoft надала безкоштовний доступ до освітніх турів зі своєї серії ігор Assassins Creed. Користувачі можуть особисто дослідити історичні памятки та артефакти Давніх Греції та Єгипту. Вперше такі тури зявились у грі Assassin’s Creed Origins, де всі події відбувались на території Єгипту за часів правління царя Птолемея. Саме у цій частині можна було подорожувати різноманітними локаціями, дізнатись культурні особливості та побачити неймовірні архітектурні споруди тогочасного Єгипту. https://youtu.be/_yMDdQKfv70 Усі освітні тури були розроблені за допомогою професійних фахівців з історії Єгипту — єгиптологів. Серед 75 визначних місць можна побачити на власні очі священну річку Ніл, піраміди та древні захоронення. Давня Греція стала основою для іншої гри серії — Assassin’s Creed Odyssey. У цій частині освітній тур складається з майже 30 різних регіонів Греції, де можна дізнатись про побут, життя та культуру тих часів. Особливо у цьому освітньому турі приділили увагу розвитку філософії та науки. Ви можете поспілкуватись з такими видатними історичними особистостями як Геродот, Сократ, Гіппократ та Піфагор. Також можна дізнатись про історію боротьби двох найбільших тогочасних міст-держав — Афін та Спарти. Звісно не обійшлось без міфів та легенд — користувачі можуть навіть зустріти деяких міфічних створінь та представників грецького пантеону богів. Читатйте також: 🎮 Sony анонсували дату виходу The Last of Us Part ll. Щоб завантажити тур необхідно: Зайти на сайт Ubisoft Зареєструватись на платформі Uplay Обрати тури та завантажити їх Екскурсії від Ubisoft можна завантажити лише на ПК. https://www.youtube.com/watch?v=J0BZQhA952U Раніше ми вже писали, про нову частину серії, що присвячена епосі вікінгів — Assassin’s Creed Valhalla.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження з Assassin’s Creed від Ubisoft

Компанія Ubisoft надала безкоштовний доступ до освітніх турів зі своєї серії ігор Assassin’s Creed. Користувачі можуть особисто дослідити історичні пам’ятки та артефакти Давніх Греції та Єгипту.

Вперше такі тури з’явились у грі Assassin’s Creed Origins, де всі події відбувались на території Єгипту за часів правління царя Птолемея. Саме у цій частині можна було подорожувати різноманітними локаціями, дізнатись культурні особливості та побачити неймовірні архітектурні споруди тогочасного Єгипту.

Усі освітні тури були розроблені за допомогою професійних фахівців з історії Єгипту — єгиптологів. Серед 75 визначних місць можна побачити на власні очі священну річку Ніл, піраміди та древні захоронення.

Давня Греція стала основою для іншої гри серії — Assassin’s Creed Odyssey. У цій частині освітній тур складається з майже 30 різних регіонів Греції, де можна дізнатись про побут, життя та культуру тих часів.

🤓 Ubisoft відкрила безкоштовний доступ до екскурсійних турів у Assassin's Creed — Давні Єгипет та Греція 1

Особливо у цьому освітньому турі приділили увагу розвитку філософії та науки. Ви можете «поспілкуватись» з такими видатними історичними особистостями як Геродот, Сократ, Гіппократ та Піфагор. Також можна дізнатись про історію боротьби двох найбільших тогочасних міст-держав — Афін та Спарти.

Звісно не обійшлось без міфів та легенд — користувачі можуть навіть зустріти деяких міфічних створінь та представників грецького пантеону богів.

Читайте також: 🎮 Sony анонсували дату виходу The Last of Us Part ll

Щоб завантажити тур необхідно:

Екскурсії від Ubisoft можна завантажити лише на ПК.

Раніше ми вже писали🤓 Ubisoft відкрила безкоштовний доступ до екскурсійних турів у Assassin's Creed — Давні Єгипет та Греція 2⚔️ Assassin’s Creed Valhalla — Ubisoft показали перший тизер нової гри, про нову частину серії, що присвячена епосі вікінгів — Assassin’s Creed Valhalla.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: