fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤝 Компанія Grammarly інвестувала в стартап Docugami

🤝 Kompanija Grammarly investuvala v startap Docugami
Інвестиція у стартап Docugami з Сіетлу стала першою для компанії Grammarly.
Investycija u startap Docugami z Sietlu stala peršoju dlja kompaniї Grammarly.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Grammarly та Docugami. Інвестиція зроблена в межах етапу початкового фінансування компанії. Головна мета стартапу Docugami полягає у розробці спеціального застосунку, що відображатиме неузгодженості в цифрових документах. Стартап заснували у 2018 році. Сама програма Docugami працюватиме на базі штучного інтелекту, що за планами дозволить у майбутньому покращити застосунок до повноцінного комунікаційного асистента. Це перша інвестиція Grammarly в іншу компанію. З нашого боку цей крок гарно зважений, оскільки ми відчуваємо сильну спільність з ідеєю та продуктом компанії.. Бред Гувер. Головний виконавчий директор Grammarly. Читатйте також: 🧐 Grammarly показали як змінився тон у листуваннях протягом пандемії. Наразі застосунок допомагає покращити організацію документів, що збільшує продуктивність та структурованість компаній. Технологія, яку пропонує Docugami, розуміє унікальну структуру документів та органічно інтегрується у наявні бізнес-процеси. Як повідомляє співзасновник компанії Дмитро Лідер, у цей час письмові повідомлення стали потужним інструментом у підтриманні зв’язку між людьми, саме тому вони планують покращувати свій онлайн-сервіс. Наша платформа збільшує масштаби, щоб надавати підтримку із ще складнішими комунікаційними завданнями. Також ми плануємо створити нові функції продукту для допомоги бізнес-компаніям у забезпеченні ефективного письмового спілкування всередині команд і з клієнтами.. Дмитро Лідер. Співзасновник та керівник напрямку мовних технологій компанії Grammarly. Також ми вже раніше писали, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.
Реклама 👇 Замовити

Grammarly та Docugami

Інвестиція зроблена в межах етапу початкового фінансування компанії. Головна мета стартапу Docugami полягає у розробці спеціального застосунку, що відображатиме неузгодженості в цифрових документах.

Стартап заснували у 2018 році. Сама програма Docugami працюватиме на базі штучного інтелекту, що за планами дозволить у майбутньому покращити застосунок до повноцінного комунікаційного асистента.

Це перша інвестиція Grammarly в іншу компанію. З нашого боку цей крок гарно зважений, оскільки ми відчуваємо сильну спільність з ідеєю та продуктом компанії.

Бред Гувер, Головний виконавчий директор Grammarly
Читайте також: 🧐 Grammarly показали як змінився тон у листуваннях протягом пандемії

Наразі застосунок допомагає покращити організацію документів, що збільшує продуктивність та структурованість компаній.

Технологія, яку пропонує Docugami, розуміє унікальну структуру документів та органічно інтегрується у наявні бізнес-процеси.

🤝 Компанія Grammarly інвестувала в стартап Docugami 1

Як повідомляє співзасновник компанії Дмитро Лідер, у цей час письмові повідомлення стали потужним інструментом у підтриманні зв’язку між людьми, саме тому вони планують покращувати свій онлайн-сервіс.

Наша платформа збільшує масштаби, щоб надавати підтримку із ще складнішими комунікаційними завданнями. Також ми плануємо створити нові функції продукту для допомоги бізнес-компаніям у забезпеченні ефективного письмового спілкування всередині команд і з клієнтами.

Дмитро Лідер, Співзасновник та керівник напрямку мовних технологій компанії Grammarly

Також ми вже раніше писали🤝 Компанія Grammarly інвестувала в стартап Docugami 2📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: