fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Кіра Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху

🔈 Podkast «Inše interv’ju»: Kira Rudyk — pro peršyj miľjon, velyku polityku ta zvorotnyj bik uspihu
Сьогодні в гостях у Володимира Анфімова в рамках подкасту «Інше інтерв'ю» — Кіра Рудик, яка очолювала український стартап-єдиноріг, а потім пішла з бізнесу в політику.
Sogodni v gostjah u Volodymyra Anfimova v ramkah podkastu «Inše interv'ju» — Kira Rudyk, jaka očoljuvala ukraїnśkyj startap-jedynorig, a potim pišla z biznesu v polityku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Голова партії Голос та колишня СЕО українського представництва компанії Ring, яку за $1 млрд купив Amazon, розповідає про правила формування потужної команди, зворотний бік успішності, роль грошей в її житті та плани партії на найближчі вибори. Про що ще розповіла Кіра Рудик?. яку має претензію до батьків, які мрії здійснила завдяки грошам, в яких ситуаціях їй буває себе шкода, чого не очікувала від української політики, яку оцінку ставить уряду Шмигаля, кому з депутатів ВР не потиснула б руку, чи буде Голос висувати Сергія Притулу в мери Києва, та багато іншого! Слухати:. 🎧Web: https://anfimov.simplecast.com/episodes/rudyk 🎧Apple Podcasts: https://bit.ly/rudyk-apple 🎧Google Podcasts: https://bit.ly/rudyk-google Станьте спонсором подкасту Інше інтервю. . Слухайте також попередній випуск подкасту з Ярославою Кравченко, яка розповіла про Телебачення Торонто, Дикий театр та український секс. Про подкаст Інше інтервю. Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.
Реклама 👇 Замовити

Голова партії «Голос» та колишня СЕО українського представництва компанії Ring, яку за $1 млрд купив Amazon, розповідає про правила формування потужної команди, зворотний бік успішності, роль грошей в її житті та плани партії на найближчі вибори.

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Кіра Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху 1

Про що ще розповіла Кіра Рудик?

  • яку має претензію до батьків,
  • які мрії здійснила завдяки грошам,
  • в яких ситуаціях їй буває себе шкода,
  • чого не очікувала від української політики,
  • яку оцінку ставить уряду Шмигаля,
  • кому з депутатів ВР не потиснула б руку,
  • чи буде «Голос» висувати Сергія Притулу в мери Києва,

та багато іншого!

Слухати:

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Кіра Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху 2🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Ярослава Кравченко — про «Телебачення Торонто», «Дикий театр» та український секс з Ярославою Кравченко, яка розповіла про «Телебачення Торонто», «Дикий театр» та український секс.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: