fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍⚖️ Парламент ухвалив законопроєкт про підтримку бізнесу на час карантину через COVID-19

👨🏼‍⚖️ Parlament uhvalyv zakonoprojekt pro pidtrymku biznesu na čas karantynu čerez COVID-19
Сьогодні парламент зібрався на позачергове планеране засідання, де було ухвалено законопроєкт про антикризові заходи.
Sogodni parlament zibravsja na pozačergove planerane zasidannja, de bulo uhvaleno zakonoprojekt pro antykryzovi zahody.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підтримка під час карантину COVID-19. Рада ухвалила законопроєкт №3329-Д у другому читанні. Він передбачає подовження дії податкових й адміністративних послаблень для бізнесу на період карантину. Про що йдеться в ухваленому законі: Податкова не накладатиме штрафи за несвоєчасну або неповну сплату податків, якщо таке порушення відбулося протягом дії карантину (з 1 березня і до останнього місяця карантину включно). Інші пільги та послаблення, про які ми писали раніше, також продовжили до останнього місяця карантину включно. Продовження до 30 червня звільнення від штрафів та пені за несплату за споживчими кредитами. Всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, звільняються від сплати ЄСВ ще на один місяць. Збільшення строків погашення паливних векселів до 90 днів з моменту відновлення міжнародних авіаперевезень. Це дасть можливість авіаперевізникам вилітати придбане раніше паливо без додаткових витрат, що може пришвидшити відновлення авіаперевезень. Мінімальний розмір статутного капіталу банків тепер може складати 200 мільйонів гривень Коли завершується карантин, вирішує уряд. Таким чином, не потрібно кожного разу збирати парламент заради продовження пільг, якщо карантин триватиме більше часу. Також ми раніше писали, як КМДА оголосила про план послаблення обмежувальних заходів на час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Підтримка під час карантину COVID-19

Рада ухвалила законопроєкт №3329-Д у другому читанні. Він передбачає подовження дії податкових й адміністративних послаблень для бізнесу на період карантину.

Про що йдеться в ухваленому законі:

  • Податкова не накладатиме штрафи за несвоєчасну або неповну сплату податків, якщо таке порушення відбулося протягом дії карантину (з 1 березня і до останнього місяця карантину включно).
  • Інші пільги та послаблення, про які ми писали👨🏼‍⚖️ Парламент ухвалив законопроєкт про підтримку бізнесу на час карантину через COVID-19 1🚫 Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок раніше, також продовжили до останнього місяця карантину включно.
  • Продовження до 30 червня звільнення від штрафів та пені за несплату за споживчими кредитами.
  • Всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, звільняються від сплати ЄСВ ще на один місяць.
  • Збільшення строків погашення паливних векселів до 90 днів з моменту відновлення міжнародних авіаперевезень. Це дасть можливість авіаперевізникам «вилітати» придбане раніше паливо без додаткових витрат, що може пришвидшити відновлення авіаперевезень.
  • Мінімальний розмір статутного капіталу банків тепер може складати 200 мільйонів гривень

Коли завершується карантин, вирішує уряд. Таким чином, не потрібно кожного разу збирати парламент заради продовження пільг, якщо карантин триватиме більше часу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Також ми раніше писали👨🏼‍⚖️ Парламент ухвалив законопроєкт про підтримку бізнесу на час карантину через COVID-19 2😷 КМДА оголосила про план послаблення обмежувальних заходів на час карантину, як КМДА оголосила про план послаблення обмежувальних заходів на час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: