fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🙅🏼‍♀️ У парламенті ініціювали законопроєкт проти дискримінації за ознакою статі в рекламі

🙅🏼‍♀️ U parlamenti inicijuvaly zakonoprojekt proty dyskryminaciї za oznakoju stati v reklami
Новий закон може заборонити об’єктивацію жінок і чоловіків у відвертих образах.
Novyj zakon može zaboronyty ob’jektyvaciju žinok i čolovikiv u vidvertyh obrazah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законопроєкт проти дискримінації. Про ініціацію нового законопроєкту № 3427 повідомила заступниця голови фракції Слуги народу і голова прес-офісу партії Євгенія Кравчук. Як вона зазначає, його вже підписали кілька десятків депутатів з різних фракцій і груп. Закон передбачає: Чіткі визначення понять дискримінаційна реклама та дискримінаційна реклама за ознакою статі; вдвічі збільшені штрафи для порушників; підвищення рівню захисту прав споживачів реклами. Читатйте також: ✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству. Згідно з заявою Євгенії Кравчук, толерантна і гендерно чутлива реклама сподобається українцям набагато більше, а виробники товарів та послуг від законодавчих змін тільки виграють у цій ситуації. Нам соромно за деяких рекламодавців, які не гребують об’єктивацією жінок і чоловіків та відвертими образами цілих спільнот. Оголене тіло, непристойні порівняння та жарти, висміювання приналежності до певної раси чи релігії, знущання над людьми з інвалідністю – мені не хочеться, щоб це вважалося нормою у нашому суспільстві.. Євгенія Кравчук. Заступниця голови фракції Слуги народу і голова прес-офісу партії. Раніше Nebo ideas agency вже розповідали про секс у рекламі. Також ми писали, як Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ.
Реклама 👇 Замовити

Законопроєкт проти дискримінації

Про ініціацію нового законопроєкту № 3427 повідомила заступниця голови фракції «Слуги народу» і голова прес-офісу партії Євгенія Кравчук. Як вона зазначає, його вже підписали кілька десятків депутатів з різних фракцій і груп.

Закон передбачає:

  • Чіткі визначення понять «дискримінаційна реклама» та «дискримінаційна реклама за ознакою статі»;
  • вдвічі збільшені штрафи для порушників;
  • підвищення рівню захисту прав споживачів реклами.
Читайте також: ✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

Згідно з заявою Євгенії Кравчук, толерантна і гендерно чутлива реклама сподобається українцям набагато більше, а виробники товарів та послуг від законодавчих змін тільки виграють у цій ситуації.

Нам соромно за деяких рекламодавців, які не гребують об’єктивацією жінок і чоловіків та відвертими образами цілих спільнот. Оголене тіло, непристойні порівняння та жарти, висміювання приналежності до певної раси чи релігії, знущання над людьми з інвалідністю – мені не хочеться, щоб це вважалося нормою у нашому суспільстві.

Євгенія Кравчук, Заступниця голови фракції «Слуги народу» і голова прес-офісу партії

🙅🏼‍♀️ У парламенті ініціювали законопроєкт проти дискримінації за ознакою статі в рекламі 1

Раніше Nebo ideas agency вже розповідали🙅🏼‍♀️ У парламенті ініціювали законопроєкт проти дискримінації за ознакою статі в рекламі 2🍓 Секс у рекламі: Nebo ideas agency про це і свій перший раз про секс у рекламі.

Також ми писали🙅🏼‍♀️ У парламенті ініціювали законопроєкт проти дискримінації за ознакою статі в рекламі 3⚡️ Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ, як Верховна Рада остаточно ухвалила банківський законопроєкт — одна з умов для кредиту МВФ.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: