fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✋🏻 Twitter позначатиме твіти з неправдивою інформацією про COVID-19

✋🏻 Twitter poznačatyme tvity z nepravdyvoju informacijeju pro COVID-19
Twitter контролюватиме дописи в соцмережі.
Twitter kontroljuvatyme dopysy v socmereži.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Контроль в Twitter. Нещодавно у компанії представили концепт для позначення твітів, що можуть нести дезінформацію про COVID-19. Ці відмітки відображатимуть, що допис може мати помилкове або неперевірене твердження, і спрямовуватимуть вас на точні ресурси, що мають інформацію про хворобу. Сайт, на який перенаправлятиме Twitter, надасть точні та перевірені дані про інформацію, що містилась в твіті. Ось саме, як виглядатимуть позначення на твітах: Також Twitter попереджатиме, якщо допис може суперечити правилам соцмережі щодо COVID-19. Це попередження сховає сам твіт, а щоб переглянути його вам потрібно буде спеціально натиснути на нього. До того ж компанія опублікувала, як саме будуть визначати ту чи іншу загрозу від хибних дописів. Залежно від самого повідомлення визначатиметься, що саме з ним будуть робити — попередження або видалення. Читатйте також: 👨🏼‍💻 Facebook виділить $100 млн допомоги малому бізнесу, що постраждав через спалах COVID-19. Раніше в соцмережі також повідомили, що видалятимуть твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та нести дезінформацію. Twitter та 5G. Соцмережа оновила свої правила щодо COVID-19. Тепер компанія видалятиме дописи з неперевіреними твердженнями, що можуть спричинити широку паніку, соціальні заворушення або масштабні розлади. Нещодавно в соцмережах активно розповсюджували інформацію про конспірологічну теорію, що спонукала людей до знищення майна — люди думали, що вежі 5G у Британії сприяють вірусу COVID-19, через що вони почали підпалювати їх. https://twitter.com/TwitterSafety/status/1253044659175034880 Щонайменше 20 телекомунікаційних веж у різних частинах Великої Британії зазнали спалювання або інших актів вандалізму. Деякі напади були здійснені на телекомунікаційні вежі, які навіть не мають 5G, а натомість роздають мобільний зв’язок 3G та 4G. Тепер соцмережі розпочали активно контролювати дописи на наявність закликів до знищення стільникових веж. Вже зафіксували майже 3,5 мільйона облікових записів з порушеннями правил Twitter. Користувачі можуть писати твіти про 5G, але лише за умови що їх дописи не матимуть закликів до знищення майна та розповсюдження неперевірених теорій. Також ми раніше писали, як Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Контроль в Twitter

Нещодавно у компанії представили концепт для позначення твітів, що можуть нести дезінформацію про COVID-19. Ці відмітки відображатимуть, що допис може мати помилкове або неперевірене твердження, і спрямовуватимуть вас на точні ресурси, що мають інформацію про хворобу.

Сайт, на який перенаправлятиме Twitter, надасть точні та перевірені дані про інформацію, що містилась в твіті. Ось саме, як виглядатимуть позначення на твітах:

✋🏻 Twitter позначатиме твіти з неправдивою інформацією про COVID-19 1

Приклад позначення

Також Twitter попереджатиме, якщо допис може суперечити правилам соцмережі щодо COVID-19. Це попередження сховає сам твіт, а щоб переглянути його вам потрібно буде спеціально натиснути на нього.

✋🏻 Twitter позначатиме твіти з неправдивою інформацією про COVID-19 2

Попередження про хибну інформацію

До того ж компанія опублікувала, як саме будуть визначати ту чи іншу загрозу від хибних дописів. Залежно від самого повідомлення визначатиметься, що саме з ним будуть робити — попередження або видалення.

✋🏻 Twitter позначатиме твіти з неправдивою інформацією про COVID-19 3

Класифікація твітів за загрозою дезінформації

Читайте також: 👨🏼‍💻 Facebook виділить $100 млн допомоги малому бізнесу, що постраждав через спалах COVID-19

Раніше в соцмережі також повідомили✋🏻 Twitter позначатиме твіти з неправдивою інформацією про COVID-19 4🗣 Twitter видалить твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та нести дезінформацію, що видалятимуть твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та нести дезінформацію.

Twitter та 5G

Соцмережа оновила свої правила щодо COVID-19. Тепер компанія видалятиме дописи з неперевіреними твердженнями, що можуть спричинити широку паніку, соціальні заворушення або масштабні розлади.

Нещодавно в соцмережах активно розповсюджували інформацію про конспірологічну теорію, що спонукала людей до знищення майна — люди думали, що вежі 5G у Британії сприяють вірусу COVID-19, через що вони почали підпалювати їх.

Щонайменше 20 телекомунікаційних веж у різних частинах Великої Британії зазнали спалювання або інших актів вандалізму. Деякі напади були здійснені на телекомунікаційні вежі, які навіть не мають 5G, а натомість роздають мобільний зв’язок 3G та 4G.

Тепер соцмережі розпочали активно контролювати дописи на наявність закликів до знищення стільникових веж. Вже зафіксували майже 3,5 мільйона облікових записів з порушеннями правил Twitter.

Користувачі можуть писати твіти про 5G, але лише за умови що їх дописи не матимуть закликів до знищення майна та розповсюдження неперевірених теорій.

Також ми раніше писали✋🏻 Twitter позначатиме твіти з неправдивою інформацією про COVID-19 5📱 Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19, як Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: