fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼 Сайт Jooble виклав статистику ринку праці на час карантину

👨🏼‍💼 Sajt Jooble vyklav statystyku rynku praci na čas karantynu
Фахівці сайту з платформи для пошуку роботи проаналізували ситуацію на українському ринку праці, що склалася у квітні на тлі карантинних обмежень. Зібрана інформація демонструє тенденцію до зменшення активності як роботодавців, так і пошукачів роботи під час другого місяця карантину.
Fahivci sajtu z platformy dlja pošuku roboty proanalizuvaly sytuaciju na ukraїnśkomu rynku praci, ščo sklalasja u kvitni na tli karantynnyh obmežeń. Zibrana informacija demonstruje tendenciju do zmenšennja aktyvnosti jak robotodavciv, tak i pošukačiv roboty pid čas drugogo misjacja karantynu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Статистика Jooble За результатами дослідження, загальна кількість вакансій, що була опублікована у квітні, скоротилась на 22% у порівнянні з березнем. Єдиною сферою, у якій майже не знизилась щомісячна кількість публікацій оголошень про роботу за останні два місяці — це транспорт та логістика. Компанії з цього сегменту у квітні та березні активно шукали водіїв категорії Е, логістів та водіїв таксі. Також у квітні під час карантину активно публікували вакансії компанії з таких сфер: ІТ, виробництво, гуртова та роздрібна торгівля. Підприємства, що пов’язані з виробництвом, шукали пакувальників, водіїв навантажувачів, токарів, збиральників та швачок. Компанії зі сфери гуртової та роздрібної торгівлі публікували вакансії для роботи менеджером з продажів, бухгалтером, продавцем-консультантом, охоронцем та касиром. ІТ-компанії шукали фахівців на позиції Junior Flutter (JavaScript) developer, DevOps Engineer, Android/iOS Flutter Dart Developer, Java Developer, Middle NET Developer. У квітні активність пошукачів роботи знизилась на 3% у порівнянні з березнем. Найбільше відгуків від кандидатів отримали такі вакансії, як водій, кур’єр, продавець, прибиральниця та охоронець.Читатйте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням. Зацікавленість у пошуку дистанційної роботи також знизилась на 12%. Найчастіше пошук був пов’язаний з роботою бухгалтером, копірайтером, оператором кол-центру, тестувальником та перекладачем з іноземних мов. А працедавці для дистанційної роботи шукали операторів кол-центрів та менеджерів з продажу. Також раніше ми писали, як портал Happy Monday проведе онлайн-конференцію про пошук роботи в кризу.
Реклама 👇 Замовити

Статистика Jooble

За результатами дослідження, загальна кількість вакансій, що була опублікована у квітні, скоротилась на 22% у порівнянні з березнем.

Єдиною сферою, у якій майже не знизилась щомісячна кількість публікацій оголошень про роботу за останні два місяці — це транспорт та логістика. Компанії з цього сегменту у квітні та березні активно шукали водіїв категорії Е, логістів та водіїв таксі.

👨🏼‍💼 Сайт Jooble виклав статистику ринку праці на час карантину 1

Також у квітні під час карантину активно публікували вакансії компанії з таких сфер: ІТ, виробництво, гуртова та роздрібна торгівля.

  • Підприємства, що пов’язані з виробництвом, шукали
    пакувальників, водіїв навантажувачів, токарів, збиральників та швачок.
  • Компанії зі сфери гуртової та роздрібної торгівлі публікували вакансії для роботи менеджером з продажів, бухгалтером, продавцем-консультантом, охоронцем та касиром.
  • ІТ-компанії шукали фахівців на позиції Junior Flutter (JavaScript) developer, DevOps Engineer, Android/iOS Flutter Dart Developer, Java Developer, Middle NET Developer.

У квітні активність пошукачів роботи знизилась на 3% у порівнянні з березнем. Найбільше відгуків від кандидатів отримали такі вакансії, як водій, кур’єр, продавець, прибиральниця та охоронець.

Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

Зацікавленість у пошуку дистанційної роботи також знизилась на 12%.

Найчастіше пошук був пов’язаний з роботою бухгалтером, копірайтером, оператором кол-центру, тестувальником та перекладачем з іноземних мов. А працедавці для дистанційної роботи шукали операторів кол-центрів та менеджерів з продажу.

Також раніше ми писали👨🏼‍💼 Сайт Jooble виклав статистику ринку праці на час карантину 2🙋🏼‍♀️ Портал Happy Monday проведе онлайн-конференцію про пошук роботи в кризу, як портал Happy Monday проведе онлайн-конференцію про пошук роботи в кризу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: