fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🔬 Вчені розробили спеціальний розчин, що збільшує термін придатності продуктів

👨🏼‍🔬 Včeni rozrobyly speciaľnyj rozčyn, ščo zbiľšuje termin prydatnosti produktiv
Розчин створили на основі яєчного білка, що є цілком їстівним та можна змити за потреби.
Rozčyn stvoryly na osnovi jaječnogo bilka, ščo je cilkom їstivnym ta možna zmyty za potreby.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розчин для продуктів. Цей розчин, що розробили американські вчені, може збільшити придатність фруктів на тиждень. Про це повідомляє Hromadske з посиланням на дослідження Advanced Materials. Всього для його розробки використали 5 елементів: Яєчний білок. Сухий яєчний жовток. Гліцерин. Куркуму. Нанокристали целюлози. Усі компоненти розчину поєднали з водою розігрітою до 80°C. Потім субстанцію охолодили до кімнатної температури, після чого вона вже готова для використання. Вчені використали два види фруктів — покриті розчином та звичайні. Вже через 11 днів можна було побачити, що фрукти без розчину змінювали колір та починали псуватись, в той час коли фрукти з білковою субстанцією залишались свіжими.Читатйте також: ⚗️ Науковці створили квантовий матеріал, невидимий для інфрачервоних камер. Вже на пятий день волога звичайної полуниці зменшилась на 60%, а полуниці з покриттям лише на 35%. Також дослідники повідомили, що фрукти з покриттям зберігали свою твердість та не ставали мякими. Фрукти залишаються свіжими на довший час, оскільки розчин пропускає менше кисню. Вчені розмістили бактерії кишкової палички на фруктах, але вже на ранок вони їх не знайшли. Також науковці зазначають, що розчин не впливає на смак продуктів та дуже легко змивається — для цього треба лише розмістити фрукти у воді та вже через дві хвилини покриття розчиняться. Раніше ми вже писали, як творець Xbox готує хліб, якому понад 4000 років — коли дійсно немає, що робити на карантині.
Реклама 👇 Замовити

Розчин для продуктів

Цей розчин, що розробили американські вчені, може збільшити придатність фруктів на тиждень. Про це повідомляє Hromadske з посиланням на дослідження Advanced Materials.

Всього для його розробки використали 5 елементів:

  • Яєчний білок.
  • Сухий яєчний жовток.
  • Гліцерин.
  • Куркуму.
  • Нанокристали целюлози.

Усі компоненти розчину поєднали з водою розігрітою до 80°C. Потім субстанцію охолодили до кімнатної температури, після чого вона вже готова для використання.

👨🏼‍🔬 Вчені розробили спеціальний розчин, що збільшує термін придатності продуктів 1Вчені використали два види фруктів — покриті розчином та звичайні. Вже через 11 днів можна було побачити, що фрукти без розчину змінювали колір та починали псуватись, в той час коли фрукти з білковою субстанцією залишались свіжими.

Читайте також: ⚗️ Науковці створили квантовий матеріал, невидимий для інфрачервоних камер

Вже на п’ятий день волога звичайної полуниці зменшилась на 60%, а полуниці з покриттям лише на 35%. Також дослідники повідомили, що фрукти з покриттям зберігали свою твердість та не ставали м’якими.

Фрукти залишаються свіжими на довший час, оскільки розчин пропускає менше кисню. Вчені розмістили бактерії кишкової палички на фруктах, але вже на ранок вони їх не знайшли.

Також науковці зазначають, що розчин не впливає на смак продуктів та дуже легко змивається — для цього треба лише розмістити фрукти у воді та вже через дві хвилини покриття розчиняться.

Раніше ми вже писали👨🏼‍🔬 Вчені розробили спеціальний розчин, що збільшує термін придатності продуктів 2🥖 Коли дійсно немає, що робити на карантині — творець Xbox готує хліб, якому понад 4000 років, як творець Xbox готує хліб, якому понад 4000 років — коли дійсно немає, що робити на карантині.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: