fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧐 Grammarly показали як змінився тон у листуваннях протягом пандемії

🧐 Grammarly pokazaly jak zminyvsja ton u lystuvannjah protjagom pandemiї
Зібрати статистику стало можливим після введення нової функції.
Zibraty statystyku stalo možlyvym pislja vvedennja novoї funkciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Детектор тону Grammarly. Восени минулого року Grammarly, сервіс перевірки грамотності англомовних текстів з українським корінням, додав нову функцію — детектор тону. За допомогою алгоритмів, сервіс визначав, яке враження справить, наприклад, ваш лист. Це допомагає згладити культурний барєр та уникнути незручних ситуацій. Детальніш про функцію ми розповідали раніше. Не час веселитися. Сервісом користується понад 20 мільйонів людей щодня, а компанія збирає анонімну статистику з використання цієї функції. У березні 2020 року стала помітною зміна тренду у використанні тонів, які визначає детектор тону. Повідомлення Grammarly. . Так, за два останні тижні березня використання оптимістичного тону у світі знизилося на 69,5%, а інформативного — зросло на 53,5%. В Україні тренд також помітний. на 72.3% знизилося використання оптимістичного тону користувачами; на 31.4% зросло використання інформативного тону користувачами. Разом з тим, збільшилися обсяги листування, кажуть у Grammarly. Середня кількість слів, які використовували користувачі сервісу, зросла на 16,5% порівняно з аналогічним періодом у лютому. Читайте також про те, як розуміти будь-яку мову світу — лінгвістика та лінгвістичний олімпіадний рух в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Детектор тону Grammarly

Восени минулого року Grammarly, сервіс перевірки грамотності англомовних текстів з українським корінням, додав нову функцію — детектор тону. За допомогою алгоритмів, сервіс визначав, яке враження справить, наприклад, ваш лист. Це допомагає згладити культурний бар’єр та уникнути незручних ситуацій. Детальніш про функцію ми розповідали🧐 Grammarly показали як змінився тон у листуваннях протягом пандемії 1🤝 Grammarly відтепер визначає, яке враження справить ваш лист раніше.

Не час веселитися

Сервісом користується понад 20 мільйонів людей щодня, а компанія збирає анонімну статистику з використання цієї функції.

У березні 2020 року стала помітною зміна тренду у використанні тонів, які визначає детектор тону

Повідомлення Grammarly

Так, за два останні тижні березня використання оптимістичного тону у світі знизилося на 69,5%, а інформативного — зросло на 53,5%.

🧐 Grammarly показали як змінився тон у листуваннях протягом пандемії 2

В Україні тренд також помітний.

  • на 72.3% знизилося використання оптимістичного тону користувачами;
  • на 31.4% зросло використання інформативного тону користувачами.

Разом з тим, збільшилися обсяги листування, кажуть у Grammarly. Середня кількість слів, які використовували користувачі сервісу, зросла на 16,5% порівняно з аналогічним періодом у лютому.

Читайте також про те, як розуміти🧐 Grammarly показали як змінився тон у листуваннях протягом пандемії 3🌎 Розуміти будь-яку мову світу. Як працює лінгвістика та лінгвістичний олімпіадний рух в Україні будь-яку мову світу — лінгвістика та лінгвістичний олімпіадний рух в Україні.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: