fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 TIOBE опублікували рейтинг популярності мов програмування — С лідирує, а Java втрачає позиції

👨🏼‍💻 TIOBE opublikuvaly rejtyng populjarnosti mov programuvannja — S lidyruje, a Java vtračaje pozyciї
Компанія TIOBE опублікувала оновлений рейтинг популярності мов програмування, що формується на основі аналізу статистики пошукових запитів в різноманітних інтернет-сервісах.
Kompanija TIOBE opublikuvala onovlenyj rejtyng populjarnosti mov programuvannja, ščo formujeťsja na osnovi analizu statystyky pošukovyh zapytiv v riznomanitnyh internet-servisah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рейтинг TIOBE. Щомісяця компанія TIOBE публікує рейтинг популярності мов програмування. Як повідомив генеральний директор компанії Пол Янсен, спалах вірусу COVID-19 дуже сильно вплинув на кількість користувачів тієї чи іншої мови, оскільки деякі з них мають безпосередній вплив у боротьбі з хворобою. Такі мови як Python та R, мають велике значення у цей час, оскільки їх зазвичай використовують у галузі наук, тому не дивно що зараз, коли всі шукають вакцину та ліки проти хвороби ці мови стали значно популярнішими. А мови C і C ++ мають такий попит, оскільки вони є важливою частиною при розробці програм медичних пристроїв.. Пол Янсен. Генеральний директор TIOBE Software. Читатйте також: 👨🏻‍🎤 Від кантрі до блек-металу: штучний інтелект навчили робити пісні в будь-якому жанрі — Jukebox. Усі рейтинги та індекси, що робить компанія, не означають, що та чи інша мова краща — вони просто відображають популярність мов програмування у певний час. Уся інформація базується на статистичних даних про кількість пошукових запитів мов у інтернеті та соцмережах. Детально ознайомитись з рейтингом та самою діяльністю компанії можна на сайті. Також ми раніше писали, як опанувати суперсилу Білла Гейтса та Воррена Баффета — Швидкочитання.
Реклама 👇 Замовити

Рейтинг TIOBE

Щомісяця компанія TIOBE публікує рейтинг популярності мов програмування.

Як повідомив генеральний директор компанії Пол Янсен, спалах вірусу COVID-19 дуже сильно вплинув на кількість користувачів тієї чи іншої мови, оскільки деякі з них мають безпосередній вплив у боротьбі з хворобою.

👨🏼‍💻 TIOBE опублікували рейтинг популярності мов програмування — С лідирує, а Java втрачає позиції 1

ТОП-20 мов програмування за популярністю

Такі мови як Python та R, мають велике значення у цей час, оскільки їх зазвичай використовують у галузі наук, тому не дивно що зараз, коли всі шукають вакцину та ліки проти хвороби ці мови стали значно популярнішими. А мови C і C ++ мають такий попит, оскільки вони є важливою частиною при розробці програм медичних пристроїв.

Пол Янсен, Генеральний директор TIOBE Software
👨🏼‍💻 TIOBE опублікували рейтинг популярності мов програмування — С лідирує, а Java втрачає позиції 2

Рейтинг популярності мов з 2002 по 2020 роки

Читайте також: 👨🏻‍🎤 «Від кантрі до блек-металу»: штучний інтелект навчили робити пісні в будь-якому жанрі — Jukebox

Усі рейтинги та індекси, що робить компанія, не означають, що та чи інша мова краща — вони просто відображають популярність мов програмування у певний час. Уся інформація базується на статистичних даних про кількість пошукових запитів мов у інтернеті та соцмережах. Детально ознайомитись з рейтингом та самою діяльністю компанії можна на сайті.

Також ми раніше писали👨🏼‍💻 TIOBE опублікували рейтинг популярності мов програмування — С лідирує, а Java втрачає позиції 3📚 Швидкочитання — як опанувати суперсилу Білла Гейтса та Воррена Баффета, як опанувати суперсилу Білла Гейтса та Воррена Баффета — Швидкочитання.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: