fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳 Revizion Блогери: в Україні з’явився сервіс з відгуками про співпрацю з блогерами та інфлюенсерами

🤳 Revizion Blogery: v Ukraїni z'javyvsja servis z vidgukamy pro spivpracju z blogeramy ta infljuenseramy
Сервіс працює на базі платформи оцінки якості сервісу Revizion.
Servis pracjuje na bazi platformy ocinky jakosti servisu Revizion.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Revizion Блогери. Сервіс відгуків про співпрацю з інфлюенсерами — це окремий розділ на платформі Revizion. Інфлюенсерів можна відсортувати за тематикою — наприклад, фуд-блогери, ті, хто пише про моду та стиль, спорт або материнство й дітей. Окремим розділом зазначені ті, хто працює за бартером — в якості оплати приймають продукцію. Останні кілька років ринок influence-маркетингу зростає в геометричній прогресії і до 2022 року прогнозують, що його обсяг становитиме половину світового обсягу витрат на digital. творці проєкту Revizion Блогери. . Як оцінюють блогерів. У кожного блогера є профіль, в якому зазначається народна оцінка за пятибальною шкалою — середній бал, що вираховується з відгуків тих, хто співпрацював з блогером. Оцінка розподіляється на чотири параметри — якість реклами, ціна, результат, відповідальність. Крім того, відображається NPS — Net Promoter Score. Це процентний показник, за допомогою якого вимірюють рівень лояльності бренду на базі відповіді на питання Наскільки ймовірно, що ви порекомендуєте цей продукт другу або колезі?. У даному випадку мова йде про те, наскільки часто піарники рекомендують співпрацю з тим чи іншим блогером. Справжність відгуків. Відгуки та зазначені у них результати клієнтів перевіряються модераторами платформи. Перед тим як залишити відгук про співпрацю з інфлюенсером, необхідно надати контактні дані — посилання на компанію, імя та телефон. Читайте також про те, що в Україні запустили чат-бота для протидії домашньому насильству.
Реклама 👇 Замовити

Revizion Блогери

Сервіс відгуків про співпрацю з інфлюенсерами — це окремий розділ на платформі Revizion. Інфлюенсерів можна відсортувати за тематикою — наприклад, фуд-блогери, ті, хто пише про моду та стиль, спорт або материнство й дітей. Окремим розділом зазначені ті, хто працює за бартером — в якості оплати приймають продукцію.

Останні кілька років ринок influence-маркетингу зростає в геометричній прогресії і до 2022 року прогнозують, що його обсяг становитиме половину світового обсягу витрат на digital

творці проєкту Revizion Блогери

Як оцінюють блогерів

У кожного блогера є профіль, в якому зазначається «народна оцінка» за п’ятибальною шкалою — середній бал, що вираховується з відгуків тих, хто співпрацював з блогером. Оцінка розподіляється на чотири параметри — якість реклами, ціна, результат, відповідальність.

🤳 Revizion Блогери: в Україні з'явився сервіс з відгуками про співпрацю з блогерами та інфлюенсерами 1

Крім того, відображається NPS — Net Promoter Score. Це процентний показник, за допомогою якого вимірюють рівень лояльності бренду на базі відповіді на питання «Наскільки ймовірно, що ви порекомендуєте цей продукт другу або колезі?». У даному випадку мова йде про те, наскільки часто піарники рекомендують співпрацю з тим чи іншим блогером.

Справжність відгуків

Відгуки та зазначені у них результати клієнтів перевіряються модераторами платформи. Перед тим як залишити відгук про співпрацю з інфлюенсером, необхідно надати контактні дані — посилання на компанію, ім’я та телефон.

Читайте також про те, що в Україні запустили🤳 Revizion Блогери: в Україні з'явився сервіс з відгуками про співпрацю з блогерами та інфлюенсерами 2✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству чат-бота для протидії домашньому насильству.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: