fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏆 Українець переміг у міжнародному хакатоні від Єврокомісії — #EUvsVirus

🏆 Ukraїneć peremig u mižnarodnomu hakatoni vid Jevrokomisiї — #EUvsVirus
24-26 квітня проходив онлайн-хакатон #EUvsVirus, ініційований Єврокомісією для пошуку інноваційних ідей по боротьбі з пандемією. Він зібрав понад 22000 учасників та 2100 рішень. Один з переможних проєктів розробила команда, у складі якої був українець.
24-26 kvitnja prohodyv onlajn-hakaton #EUvsVirus, inicijovanyj Jevrokomisijeju dlja pošuku innovacijnyh idej po boroťbi z pandemijeju. Vin zibrav ponad 22000 učasnykiv ta 2100 rišeń. Odyn z peremožnyh projektiv rozrobyla komanda, u skladi jakoї buv ukraїneć.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  #EUvsVirus. Єврокомісія спільно з 30 європейськими організаторами хакатонів, серед яких є українська спільнота casers.org, провели загальноєвропейський онлайн-хакатон, щоб створити інноваційні рішення, спрямовані на боротьбу зі спалахом COVID-19. На заході об’єднались 22 600 учасників з 39 країн з різних галузей громадянського суспільства, технологій, охорони здоровя та інвестицій з Європи та світу. А сам захід відбувся за підтримки Європарламенту та Європейської ради з питань інновацій.Читатйте також: 📱 Світ очікує тотальна цифровізація, а поточна криза — застереження для людства. На #EUvsVirus зібрали рішення для 6 різних сфер: Здоровя та життя. Збереження бізнесу. Дистанційна робота та освіта. Соціальна та політична згуртованість. Цифрові фінанси. Та конкретні проблеми, визначені учасниками. Хакатон тривав 48 годин та був відкритий як для команд з готовими ідеями, так і для учасників без рішення, які обєднувалися у команди або долучалися до інших вже у процесі. Протягом усього часу команди могли отримати допомогу від більш ніж 2600 менторів — досвідчених спеціалістів у різних сферах, які консультували учасників. Україна потрапила до ТОП-20 найбільш активних країн — усього зареєструвалося 316 учасників, які подали 50 рішень. Саме одна з таких команд стала переможцем за напрямком Дистанційна робота та освіта. Проєкт The Village — Where The World Is Your Classroom (укр. Село — де світ твій навчальний клас) спільно розробили учасники зі Швейцарії, України, США та Індії. Суть полягає у тому, щоб об’єднати батьків, однолітків та викладачів у села та мати можливість спільно навчатися за принципами спільної економіки. Проєкт вже отримав 3000 євро. https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Ejt0pwoxyUE&feature=emb_logo Також ми раніше писали, як Ukrainian Startup Fund оголосив стартапи-переможці третього та четвертого Pitch Day.
Реклама 👇 Замовити

#EUvsVirus

Єврокомісія спільно з 30 європейськими організаторами хакатонів, серед яких є українська спільнота casers.org, провели загальноєвропейський онлайн-хакатон, щоб створити інноваційні рішення, спрямовані на боротьбу зі спалахом COVID-19.

На заході об’єднались 22 600 учасників з 39 країн з різних галузей громадянського суспільства, технологій, охорони здоров’я та інвестицій з Європи та світу. А сам захід відбувся за підтримки Європарламенту та Європейської ради з питань інновацій.

Читайте також: 📱 Світ очікує тотальна цифровізація, а поточна криза — застереження для людства

На #EUvsVirus зібрали рішення для 6 різних сфер:

  • Здоров’я та життя.
  • Збереження бізнесу.
  • Дистанційна робота та освіта.
  • Соціальна та політична згуртованість.
  • Цифрові фінанси.
  • Та конкретні проблеми, визначені учасниками.

Хакатон тривав 48 годин та був відкритий як для команд з готовими ідеями, так і для учасників без рішення, які об’єднувалися у команди або долучалися до інших вже у процесі. Протягом усього часу команди могли отримати допомогу від більш ніж 2600 менторів — досвідчених спеціалістів у різних сферах, які консультували учасників.

Україна потрапила до ТОП-20 найбільш активних країн — усього зареєструвалося 316 учасників, які подали 50 рішень.

🏆 Українець переміг у міжнародному хакатоні від Єврокомісії — #EUvsVirus 1

Перелік 20 найкращих країн

Саме одна з таких команд стала переможцем за напрямком «Дистанційна робота та освіта». Проєкт The Village — Where The World Is Your Classroom (укр. «Село — де світ твій навчальний клас») спільно розробили учасники зі Швейцарії, України, США та Індії. Суть полягає у тому, щоб об’єднати батьків, однолітків та викладачів у «села» та мати можливість спільно навчатися за принципами спільної економіки. Проєкт вже отримав 3000 євро.

Також ми раніше писали🏆 Українець переміг у міжнародному хакатоні від Єврокомісії — #EUvsVirus 2🏆 Ukrainian Startup Fund оголосив стартапи-переможці третього та четвертого Pitch Day, як Ukrainian Startup Fund оголосив стартапи-переможці третього та четвертого Pitch Day.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: