fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19

📱 Apple ta Google pokazaly interfejs zastosunku dlja zasterežennja COVID-19
Також компанії вже розіслали приклади коду застосунку для розробників.
Takož kompaniї vže rozislaly pryklady kodu zastosunku dlja rozrobnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вигляд застосунку від Apple та Google проти COVID-19. Головний концепт програми полягає в тому, що користувачі застосунку, які захворіли на COVID-19 та дізнались про свій діагноз, можуть повідомити про це місцеві органи охорони здоровя. Потім застосунок з назвою ExposureNotification надішле повідомлення усім, хто міг знаходитись у можливому контакті з хворим та потенційно може заразитись інфекцією. Нещодавно компанії представили, як може виглядати застосунок на телефонах. Ця система використовує Bluetooth для реєстрації смартфонів інших користувачів з такою ж функцією в певному радіусі — якщо повз вас пройде людина з підтвердженим діагнозом COVID-19, ваш смартфон повідомить про це. Система цілком анонімна та не відображає інформацію про власників та не використовує ваше місцеперебування. Apple та Google розіслали розробникам застосунку приклади коду і зразки системи відстеження контактів. Також компанії зазначили, що вони не братимуть безпосередньої участі в створенні програм. Читатйте також: 📱 Apple дозволить Face ID розблоковувати телефон в захисній масці. До того ж компанії надали коди до застосунку у відкритому доступі — окремо для iOS та Android. Також вони опублікували перелік правил та вимог до розробників застосунку. Умови для розробників. Застосунок може бути створений лише державною організацією або для неї, а використовувати його можна винятково лише для застереження COVID-19. Перед початком відстеження потенційних контактів через ExposureNotification необхідно питати згоду користувача. Також необхідно питати згоду перед надсиланням позитивного результату на COVID-19 до органів охорони здоровя. Застосунок може використовувати лише мінімальну інформацію про користувача для боротьби з COVID-19. Будь-яке інше використання інформації щодо користувача — заборонено. Не можна використовувати геолокацію користувача, для функціонування застосунку ця функція непотрібна. Можна розробити лише один застосунок на країну. Це зумовлено тим, щоб не було фрагментації на різні програми та була точна і вірогідна інформація. Також компанії оголосили, що вони працюють над оновленням застосунку, на яке можна очікувати вже в середині травня. Раніше ми вже писали, як Apple відкрила доступ до статистики пересування людей під час пандемії.
Реклама 👇 Замовити

Вигляд застосунку від Apple та Google проти COVID-19

Головний концепт програми полягає в тому, що користувачі застосунку, які захворіли на COVID-19 та дізнались про свій діагноз, можуть повідомити про це місцеві органи охорони здоров’я. Потім застосунок з назвою ExposureNotification надішле повідомлення усім, хто міг знаходитись у можливому контакті з хворим та потенційно може заразитись інфекцією.

Нещодавно компанії представили, як може виглядати застосунок на телефонах.

📱 Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19 1

Приклад налаштування нотифікацій

Ця система використовує Bluetooth для реєстрації смартфонів інших користувачів з такою ж функцією в певному радіусі — якщо повз вас пройде людина з підтвердженим діагнозом COVID-19, ваш смартфон повідомить про це. Система цілком анонімна та не відображає інформацію про власників та не використовує ваше місцеперебування.

📱 Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19 2

Повідомлення про позитивний результат на COVID-19

Apple та Google розіслали розробникам застосунку приклади коду і зразки системи відстеження контактів. Також компанії зазначили, що вони не братимуть безпосередньої участі в створенні програм.

📱 Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19 3

Повідомлення можливих контактів про потенційну хворобу

Читайте також: 📱 Apple дозволить Face ID розблоковувати телефон в захисній масці

До того ж компанії надали коди до застосунку у відкритому доступі — окремо для iOS та Android. Також вони опублікували перелік правил та вимог до розробників застосунку.

Умови для розробників

  • Застосунок може бути створений лише державною організацією або для неї, а використовувати його можна винятково лише для застереження COVID-19.
  • Перед початком відстеження потенційних контактів через ExposureNotification необхідно питати згоду користувача.
  • Також необхідно питати згоду перед надсиланням позитивного результату на COVID-19 до органів охорони здоров’я.
  • Застосунок може використовувати лише мінімальну інформацію про користувача для боротьби з COVID-19. Будь-яке інше використання інформації щодо користувача — заборонено.
  • Не можна використовувати геолокацію користувача, для функціонування застосунку ця функція непотрібна.
  • Можна розробити лише один застосунок на країну. Це зумовлено тим, щоб не було фрагментації на різні програми та була точна і вірогідна інформація.

Також компанії оголосили, що вони працюють над оновленням застосунку, на яке можна очікувати вже в середині травня.

Раніше ми вже писали📱 Apple та Google показали інтерфейс застосунку для застереження COVID-19 4📉 Apple відкрила доступ до статистики пересування людей під час пандемії, як Apple відкрила доступ до статистики пересування людей під час пандемії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: