fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Дорж Бату — про нові халепи Франчески, буддизм, фейки та друге пришестя Моцарта

🔈 Podkast «Inše interv’ju»: Dorž Batu — pro novi halepy Frančesky, buddyzm, fejky ta druge pryšestja Mocarta
У свіжому випуску подкасту «Інше інтерв'ю», який вийшов у партнерстві з Na chasi, Дорж Бату — український журналіст та письменник, автор книжкових бестселерів «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона».
U svižomu vypusku podkastu «Inše interv'ju», jakyj vyjšov u partnerstvi z Na chasi, Dorž Batu — ukraїnśkyj žurnalist ta pyśmennyk, avtor knyžkovyh bestseleriv «Frančeska. Povelyteľka trajektorij» ta «Frančeska. Volodarka oficerśkogo žetona».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дорж Бату, автор бестселерів Франческа. Повелителька Траєкторій і Франческа. Володарка офіцерського жетона розповідає про чергові пригоди напарниці, буддійські принципи, якими керується в житті та свою нову книгу. Про що розповів Дорж Бату?. мотивацію почати писати чи дозволяють книги заробляти на життя чи планує підкорювати американський ринок книг яку роль в його житті відіграв його вчитель буддистський монах чому навчили його 20 років в журналістиці чому вирішив присвятити свою нову книгу Моцарту та багато іншого. Слухати:. 🔈Web 🔈Apple Podcasts 🔈Google Podcasts Станьте спонсором подкасту Інше інтервю. . Слухайте також попередній випуск подкасту з Богданом Логвиненком, який розповів про Ukraїner, булінг, порно та українську національну ідею. Про подкаст Інше інтервю. Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.
Реклама 👇 Замовити

Дорж Бату, автор бестселерів «Франческа. Повелителька Траєкторій» і «Франческа. Володарка офіцерського жетона» розповідає про чергові пригоди напарниці, буддійські принципи, якими керується в житті та свою нову книгу.

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Дорж Бату — про нові халепи Франчески, буддизм, фейки та друге пришестя Моцарта 1

Про що розповів Дорж Бату?

  • мотивацію почати писати
  • чи дозволяють книги заробляти на життя
  • чи планує підкорювати американський ринок книг
  • яку роль в його житті відіграв його вчитель буддистський монах
  • чому навчили його 20 років в журналістиці
  • чому вирішив присвятити свою нову книгу Моцарту

та багато іншого.

Слухати:

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Дорж Бату — про нові халепи Франчески, буддизм, фейки та друге пришестя Моцарта 2🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Богдан Логвиненко про Ukraїner, булінг, порно та українську національну ідею з Богданом Логвиненком, який розповів про Ukraїner, булінг, порно та українську національну ідею.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: