fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⭐️ «Патрік зі Спанч Бобу» досліджуватиме дно морів та океанів

⭐️ «Patrik zi Spanč Bobu» doslidžuvatyme dno moriv ta okeaniv
Are you ready, kids?
Are you ready, kids?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Робот Патрік. Дослідники з Університету Карнегі-Меллона створили робота, який відтворює зовнішній вигляд та будову морської зірки. Робот може повзати під водою за допомогою пяти ніжок, які працюють за допомогою скелету — каркасу робота. Розробники зазначають, що робот може виконувати багато місії під водою, наприклад, дослідження морів або океанів. https://www.youtube.com/watch?v=j18NgpCnn3c&feature=emb_logo Читатйте також: 🤖 Діджей хакнув протез своєї руки та під‘єднав його до синтезатора: музика за допомогою думок. Вчені назвали робота Патріком, так, як всім відомого персонажа з мультфільму. Особливість каркасу Патріка полягає в тому, що він зроблений з унікального матеріалу, що має ефект памяті форми та є дуже гнучким. Якщо через цей метал пропустити електричний струм, то матеріал нагріється і набуде свою початкову форму. Цей принцип роботи використовує і сама морська зірка — мязи скорочуються і так вона пересувається. Патріком можна управляти за допомогою бездротового звязку на довгих дистанціях. також дослідники хочуть додати можливість відчуття навколишнього середовища, щоб робот міг сам обирати, у якому напрямку йому рухатись. . Розробники робота. . Також ми раніше писали, як Google використовує штучний інтелект для діагностики хвороб — перші позитивні тести.
Реклама 👇 Замовити

Робот Патрік

Дослідники з Університету Карнегі-Меллона створили робота, який відтворює зовнішній вигляд та будову морської зірки. Робот може повзати під водою за допомогою п’яти ніжок, які працюють за допомогою «скелету» — каркасу робота.

Розробники зазначають, що робот може виконувати багато місії під водою, наприклад, дослідження морів або океанів.

Читайте також: 🤖 Діджей хакнув протез своєї руки та під‘єднав його до синтезатора: музика за допомогою думок

Вчені назвали робота «Патріком», так, як всім відомого персонажа з мультфільму. Особливість каркасу «Патріка» полягає в тому, що він зроблений з унікального матеріалу, що має ефект пам’яті форми та є дуже гнучким. Якщо через цей метал пропустити електричний струм, то матеріал нагріється і набуде свою початкову форму.

Цей принцип роботи використовує і сама морська зірка — м’язи скорочуються і так вона пересувається.

⭐️ «Патрік зі Спанч Бобу» досліджуватиме дно морів та океанів 1

«Патріком» можна управляти за допомогою бездротового зв’язку на довгих дистанціях. також дослідники хочуть додати можливість відчуття навколишнього середовища, щоб робот міг сам обирати, у якому напрямку йому рухатись.

Також ми раніше писали⭐️ «Патрік зі Спанч Бобу» досліджуватиме дно морів та океанів 2🤖 Google використовує штучний інтелект для діагностики хвороб — перші позитивні тести, як Google використовує штучний інтелект для діагностики хвороб — перші позитивні тести.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: