fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Google використовує штучний інтелект для діагностики хвороб — перші позитивні тести

🤖 Google vykorystovuje štučnyj intelekt dlja diagnostyky hvorob — perši pozytyvni testy
Наразі систему запустили в Таїланді.
Narazi systemu zapustyly v Taїlandi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект від Google. Компанія Google вперше випробувала свій штучний інтелект, створений для діагностики захворювань, в реальних умовах в лікарнях Таїланду. У підрозділі корпорації Google Health повідомили, що система показала відмінні результати в ході експериментів. Міністерство охорони здоровя Таїланду планує перевірити 60% людей, що страждають на діабет. Але на понад 4,5 мільйони пацієнтів є лише 200 фахівців, що здатні поставити діагноз і клініки не в змозі виконати такий план. Саме тому в компанії Google вирішили допомогти лікарням та оснастили 11 клінік системою діагностики зі штучним інтелектом. Наразі процес діагностування діабету в Таїланді може зайняти тижні. А з новими технологіями це можливо реалізувати за 10 хвилин, проте це дає результат лише на 90%.Читатйте також: 👨🏼‍🏫 Архітектори розпочали друкувати медичні прилади на 3D-принтері через спалах вірусу COVID-19. Завдяки механізму діагностики лікарі роблять високоякісні світлини очей пацієнтів, потім система аналізує їх та показує можливий шанс хвороби. Однак, оскільки медсестри фотографують десятки пацієнтів на годину і часто роблять знімки в умовах поганого освітлення, механізм може дати неточний результат. Також для роботи штучного інтелекту необхідно мати гарне зєднання з інтернетом, оскільки система завантажує всі фото до хмарного сервісу, котрий обробляє фото. Зараз команда Google намагається поліпшити процес діагностики. Зокрема, фахівці намагаються переналаштувати модель для кращої обробки недосконалих зображень. Раніше ми вже писали, як Bosch розробила експрес-тест на COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект від Google

Компанія Google вперше випробувала свій штучний інтелект, створений для діагностики захворювань, в реальних умовах в лікарнях Таїланду. У підрозділі корпорації Google Health повідомили, що система показала відмінні результати в ході експериментів.

Міністерство охорони здоров’я Таїланду планує перевірити 60% людей, що страждають на діабет. Але на понад 4,5 мільйони пацієнтів є лише 200 фахівців, що здатні поставити діагноз і клініки не в змозі виконати такий план.

Саме тому в компанії Google вирішили допомогти лікарням та оснастили 11 клінік системою діагностики зі штучним інтелектом.

🤖 Google використовує штучний інтелект для діагностики хвороб — перші позитивні тести 1

Принцип роботи механізму

Наразі процес діагностування діабету в Таїланді може зайняти тижні. А з новими технологіями це можливо реалізувати за 10 хвилин, проте це дає результат лише на 90%.

Читайте також: 👨🏼‍🏫 Архітектори розпочали друкувати медичні прилади на 3D-принтері через спалах вірусу COVID-19

Завдяки механізму діагностики лікарі роблять високоякісні світлини очей пацієнтів, потім система аналізує їх та показує можливий шанс хвороби. Однак, оскільки медсестри фотографують десятки пацієнтів на годину і часто роблять знімки в умовах поганого освітлення, механізм може дати неточний результат.

Також для роботи штучного інтелекту необхідно мати гарне з’єднання з інтернетом, оскільки система завантажує всі фото до хмарного сервісу, котрий обробляє фото.

Зараз команда Google намагається поліпшити процес діагностики. Зокрема, фахівці намагаються переналаштувати модель для кращої обробки недосконалих зображень.

Раніше ми вже писали🤖 Google використовує штучний інтелект для діагностики хвороб — перші позитивні тести 2🌡 Bosch розробила експрес-тест на COVID-19, як Bosch розробила експрес-тест на COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: