fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 В Україні запустили платформу з інформацією щодо карантину та економіки в країні

👨🏼‍💻 V Ukraїni zapustyly platformu z informacijeju ščodo karantynu ta ekonomiky v kraїni
Інформаційний дашборд буде функціонувати на період карантину та протягом часу потрібного для відновлення роботи економіки.
Informacijnyj dašbord bude funkcionuvaty na period karantynu ta protjagom času potribnogo dlja vidnovlennja roboty ekonomiky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платформа про вплив карантину . На дашборді q.rating.zone можна відстежувати вплив пандемії COVID-19 на економіку — загалом є понад 30 показників, котрі постійно оновлюються, про це повідомив екс-міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет. На платформі можна побачити показники за такими категоріями: Розповсюдженість вірусу. Зайнятість населення. Демографічна ситуація. Приватні фінанси. Бізнес в країні. Роздрібна торгівля. Статус фінансів. Бюджет та податки. При розробці платформи використовували офіційні дані починаючи з 1 жовтня 2019 року, які об’єднали на одній сторінці та додали візуалізацію до даних. На сайті можна знайти багато інформації про вплив карантину в Україні. Наприклад, всього за декілька місяців до країни повернулось більш ніж 463 тисячі людей, а обсяг продажів взуття та одягу впав на -98,6%. Також можна дізнатись, що кількість безробітних змінилась до 431 тисячі людей, та яка з областей найменше втратила доходів до місцевого бюджету. Незабаром на сайті повинні зявитись нові показники та можливість ознайомитись з інформацією детальніше — перегляд за окремими часовими відрізками та порівняння статистик. Усю нову інформацію про оновлення дашборду можна знайти у відповідних групах — Telegram та Facebook. Також ми раніше писали, як запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Платформа про вплив карантину 

На дашборді q.rating.zone можна відстежувати вплив пандемії COVID-19 на економіку — загалом є понад 30 показників, котрі постійно оновлюються, про це повідомив екс-міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

На платформі можна побачити показники за такими категоріями:

  • Розповсюдженість вірусу.
  • Зайнятість населення.
  • Демографічна ситуація.
  • Приватні фінанси.
  • Бізнес в країні.
  • Роздрібна торгівля.
  • Статус фінансів.
  • Бюджет та податки.

👨🏼‍💻 В Україні запустили платформу з інформацією щодо карантину та економіки в країні 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

При розробці платформи використовували офіційні дані починаючи з 1 жовтня 2019 року, які об’єднали на одній сторінці та додали візуалізацію до даних.

На сайті можна знайти багато інформації про вплив карантину в Україні. Наприклад, всього за декілька місяців до країни повернулось більш ніж 463 тисячі людей, а обсяг продажів взуття та одягу впав на -98,6%. Також можна дізнатись, що кількість безробітних змінилась до 431 тисячі людей, та яка з областей найменше втратила доходів до місцевого бюджету.

👨🏼‍💻 В Україні запустили платформу з інформацією щодо карантину та економіки в країні 2

Незабаром на сайті повинні з’явитись нові показники та можливість ознайомитись з інформацією детальніше — перегляд за окремими часовими відрізками та порівняння статистик.

Усю нову інформацію про оновлення дашборду можна знайти у відповідних групах — Telegram та Facebook.

Також ми раніше писали👨🏼‍💻 В Україні запустили платформу з інформацією щодо карантину та економіки в країні 3⚡️Запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину, як запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: