fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih
Щодня у рубриці «Купуй українське» ми розповідаємо про один український бренд, продукцію якого варто купити, аби підтримати український бізнес під час карантину. Сьогодні ми розповімо про медіа KoloObih, яке розповідає про бізнес, що виготовляє екотовари.
Ščodnja u rubryci «Kupuj ukraїnśke» my rozpovidajemo pro odyn ukraїnśkyj brend, produkciju jakogo varto kupyty, aby pidtrymaty ukraїnśkyj biznes pid čas karantynu. Sogodni my rozpovimo pro media KoloObih, jake rozpovidaje pro biznes, ščo vygotovljaje ekotovary.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  KoloObih — медіа, що пише про бізнес у сфері циркулярної економіки, закордонні практики, можливості в екології та де знайти потрібний товар з ресайклінгу, апсайклінгу та вторсировини. ♻️ Що придбати. Безпосередньо медіа нічого не продає, але робить різні підбірки брендів та виробників, які продають екологічне взуття, багаторазові пляшки для води, одяг з апсайклінгу, одноразовий посуд, який розкладається за кілька діб. Купуй українське!. . 📜 Історія створення KoloObih знаходить незвичний екологічний бізнес та розповідає про нього на своїх ресурсах, найчастіше у форматі інтерв’ю з засновником та ідеологом. Наша мета — донести до людей, що в Україні та світі створюється багато екологічних альтернатив тим товарам, до яких ми звикли. Їх можна придбати та ними користуватися. Ми не пишемо про сортування, пункти приймання сміття, нас цікавить лише бізнес у сфері циркулярної економіки. KoloObih. . ❓ Карантин та бізнес. З початком карантину зменшилося залучення аудиторії. Протистояти цьому медіа допомагають конкурси на сторінках у соцмережах. Як карантин вплинув на медіа?. Проєкт наразі фінансується повністю з моєї зарплатні (реклама у соцмережах, оплата праці сммниці та інші витрати на промо), а мою зарплатню змешили на 50%. Тому вирішила майже повністю відмовитися від промо.. Як вирішуєте проблеми?. Поки намагаюся скорочувати власні витрати та забезпечувати функціонування проекту таким чином. Все інше — працюємо у стандартному режимі. Віддалено працювали ще з самого початку, тому в цьому питанні проблем не виникло.. 💸 Як підтримати. KoloObih наразі представлений в Instagram та Facebook, сайт знаходиться у розробці. https://www.instagram.com/p/B-ztmZtg6dX/ У рамках рубрики Купуй українське ми вже розповіли вам про сім крутих бізнесів. Якщо пропустили, ось вони: ➡️ Авторські світильники АРТБУЗ ➡️ Дерев’яні іграшки lislis toys ➡️ Книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 ➡️ Чай від львівської Майстерні мрії ➡️ Книги про урбаністику видавництва CANactions ➡️ Вироби зі шкіри та глини від Muha Handmade ➡️ Меблі у голландському стилі WOODWERK ➡️ Одяг та текстиль з конопель DevoHome
Реклама 👇 Замовити

KoloObih — медіа, що пише про бізнес у сфері циркулярної економіки, закордонні практики, можливості в екології та де знайти потрібний товар з ресайклінгу, апсайклінгу та вторсировини.

♻️ Що придбати

Безпосередньо медіа нічого не продає, але робить різні підбірки брендів та виробників, які продають екологічне взуття, багаторазові пляшки для води, одяг з апсайклінгу, одноразовий посуд, який розкладається за кілька діб.

🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 1

Купуй українське!

Карантин — непростий час, але ми хочемо, щоби для якомога більшої кількості сучасних українців він став не лише часом викликів, але й часом можливостей.

Тому ми запустили нову рубрику «Купуй українське!», у якій розповідаємо про українські малі підприємства, які продовжують працювати або запустились просто зараз, та роблять класні продукти.

Якщо ви хочете, щоб ми написали про ваше підприємство чи продукт, заповніть, будь ласка, форму.

📜 Історія створення

KoloObih знаходить незвичний екологічний бізнес та розповідає про нього на своїх ресурсах, найчастіше у форматі інтерв’ю з засновником та ідеологом.

Наша мета — донести до людей, що в Україні та світі створюється багато екологічних альтернатив тим товарам, до яких ми звикли. Їх можна придбати та ними користуватися. Ми не пишемо про сортування, пункти приймання сміття, нас цікавить лише бізнес у сфері циркулярної економіки

KoloObih

🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 2

❓ Карантин та бізнес

З початком карантину зменшилося залучення аудиторії. Протистояти цьому медіа допомагають конкурси на сторінках у соцмережах.

🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 3
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 4
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 5
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 6
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 7
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 8
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 9
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 10
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 11
🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 12

Як карантин вплинув на медіа?

🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 13

Проєкт наразі фінансується повністю з моєї зарплатні (реклама у соцмережах, оплата праці сммниці та інші витрати на промо), а мою зарплатню змешили на 50%. Тому вирішила майже повністю відмовитися від промо.

Як вирішуєте проблеми?

🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 13

Поки намагаюся скорочувати власні витрати та забезпечувати функціонування проекту таким чином. Все інше — працюємо у стандартному режимі. Віддалено працювали ще з самого початку, тому в цьому питанні проблем не виникло.

💸 Як підтримати

KoloObih наразі представлений в Instagram та Facebook, сайт знаходиться у розробці.

View this post on Instagram

Хто вже передивився всі фільми та серіали за карантин? Підготували для вас нову підбірку на екотематику👇🏻 ⠀ 🌎«Ніч на землі» (2020) – за шість серій цього серіалу ви зможете повністю зрозуміти красу і жах того, що відбувається на нашій планеті, коли заходить сонце. Творці використовували останні технології зйомки в темряві для того, щоб побачити нічну Саванну, дно моря або навіть звичайні міста. Зачаровують кадри, які допоможуть вам заново полюбити документальні серіали про природу. ⠀ 🌎«Наша планета» (2019) – документальний серіал про дику природу від Netflix. Картина складається з восьми епізодів, автором і ведучим яких став відомий натураліст Девід Аттенборо (той самий, що підкорив глядачів циклом «Династії» про вимираючі види тварин). ⠀ 🌎«Всередині мозку Білла. Розшифровка Білла Гейтса» (2019) – мінісеріал про життя та діяльність Білла Гейтса, людей, які на нього вплинули, та його плани, що вже починають реалізовуватися. У серіалі один із найбагатших людей на планеті переймається станом екології та намагається знайти рішення нагальних проблем: антисанітарії, змін клімату тощо. Білл не шкодує грошей на розробку технологій, які справді покращать наше життя. ⠀ 🌎«Зламані» (2019) – документальний серіал від Netflix про проблеми екології, масове споживання товарів і одержимості молоді брендами, які готові на все заради здешевлення виробництва. ⠀ 🌎«Блакитна планета 2» (2017) – документальний міні-серіал розповідає про те, як влаштоване таємне життя океану. За допомогою новітніх технологій для глибоководних зйомок оператори показують глядачам рідкісні кадри з життя мешканців океану. ⠀ 🌎«Аlex James: Slowing Down Fast Fashion» (2016) – Алекс Джеймс, басист Blur, що став сироваром, представляє критичний погляд на наш одноразовий підхід до одягу і його величезні людські і екологічні витрати. ⠀ 🌎«Завтра» (2015) – документальний фільм розповідає про людей, які пропонують дії і рішення проблеми зміни клімату. ⠀ 💌 Зберігай підбірку аби не загубити. ⠀ Які екофільми за останній час ти переглянув/ла? Ділися у коментарях👇🏻

A post shared by sustainable онлайн-платформа🌱 (@koloobih) on

У рамках рубрики «Купуй українське» ми вже розповіли вам про сім крутих бізнесів. Якщо пропустили, ось вони:

➡️ Авторські світильники🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 15🇺🇦 Купуй українське: авторські світильники «АРТБУЗ» «АРТБУЗ»

➡️ Книга про вирішення бізнес-завдань через медіа🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 17🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 у часи COVID-19

➡️ Чай від львівської «Майстерні мрії»🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 18🇺🇦 Купуй українське: чай від центру «Майстерня мрії»

➡️ Книги про урбаністику🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 19🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions видавництва CANactions

➡️ Вироби зі шкіри та глини🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 20🇺🇦 Купуй українське: вироби зі шкіри та глини від Muha Handmade від Muha Handmade

➡️ Меблі у голландському стилі🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 21🇺🇦 Купуй українське: меблі WOODWERK у голландському стилі WOODWERK

➡️ Одяг та текстиль з конопель🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih 22🇺🇦 Купуй українське: одяг та текстиль з конопель DevoHome DevoHome

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: