fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚙️ Wi-Fi отримає найбільше оновлення за останні 20 років — нове покоління інтернету 

⚙️ Wi-Fi otrymaje najbiľše onovlennja za ostanni 20 rokiv — nove pokolinnja internetu 
Нові частоти та більша швидкість.
Novi častoty ta biľša švydkisť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нове покоління Wi-Fi. Згідно з інформацією видання Verge, 23 квітня 2020 року Федеральна комісія зі звязку США відкрила для неліцензійного використання діапазон 6 ГГц для Wi-Fi. Очікується, що до кінця 2020 року в США буде дозволено почати повноцінне використання цього діапазону, як для комерційних організацій, так і для звичайних користувачів. Як повідомляє представник некомерційної міжнародної організації Wi-Fi Alliance Кевін Робінсон, це стане найбільшим оновленням Wi-Fi за всю його історію за останні 20 років. Спочатку, в 1999 році, почали використовувати діапазон 2,4 ГГц, а пізніше відкрили діапазон у 5 ГГц. Новий діапазон Wi-Fi 6 ГГц буде працювати на ширині 1200 МГц, це приблизно 160 МГц на один канал, що дозволить роутерам та інші приладам не заважати один одному при завантажені файлів. Максимальна швидкість передачі даних у Wi-Fi 6 ГГц складатиме 9,6 Гбіт в секунду за стандартом Wi-Fi 6. Передбачається, що пристрої, які зможуть підтримувати діапазон Wi-Fi 6, зявляться в другій половині 2020 року, вони матимуть нове маркування — Wi-Fi 6E. Деякі виробники вже анонсували виробництво компонентів для Wi-Fi 6E — Broadcom, Qualcomm і Intel. Випуск смартфонів та планшетів з підтримкою Wi-Fi 6E почнеться в 2021 році. Також ми раніше писали про рейтинг Київстар — в яких містах та селах найактивніше використовують 4G.
Реклама 👇 Замовити

Нове покоління Wi-Fi

Згідно з інформацією видання Verge, 23 квітня 2020 року Федеральна комісія зі зв’язку США відкрила для неліцензійного використання діапазон 6 ГГц для Wi-Fi.

Очікується, що до кінця 2020 року в США буде дозволено почати повноцінне використання цього діапазону, як для комерційних організацій, так і для звичайних користувачів.

Як повідомляє представник некомерційної міжнародної організації Wi-Fi Alliance Кевін Робінсон, це стане «найбільшим оновленням Wi-Fi за всю його історію за останні 20 років».

⚙️ Wi-Fi отримає найбільше оновлення за останні 20 років — нове покоління інтернету  1

Спочатку, в 1999 році, почали використовувати діапазон 2,4 ГГц, а пізніше відкрили діапазон у 5 ГГц.

Новий діапазон Wi-Fi 6 ГГц буде працювати на ширині 1200 МГц, це приблизно 160 МГц на один канал, що дозволить роутерам та інші приладам не заважати один одному при завантажені файлів.

Максимальна швидкість передачі даних у Wi-Fi 6 ГГц складатиме 9,6 Гбіт в секунду за стандартом Wi-Fi 6.

Передбачається, що пристрої, які зможуть підтримувати діапазон Wi-Fi 6, з’являться в другій половині 2020 року, вони матимуть нове маркування — Wi-Fi 6E.

Деякі виробники вже анонсували виробництво компонентів для Wi-Fi 6EBroadcom, Qualcomm і Intel. Випуск смартфонів та планшетів з підтримкою Wi-Fi 6E почнеться в 2021 році.

Також ми раніше писали⚙️ Wi-Fi отримає найбільше оновлення за останні 20 років — нове покоління інтернету  2🤔 В яких містах та селах найактивніше використовують 4G — рейтинг Київстар про рейтинг Київстар — в яких містах та селах найактивніше використовують 4G.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: