fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Оновлення Telegram: новий рекорд онлайну, пошук по стікерах та гранти на 400 000 євро

📱 Onovlennja Telegram: novyj rekord onlajnu, pošuk po stikerah ta granty na 400 000 jevro
Загальна кількість користувачів зросла на 100 мільйонів лише за рік.
Zagaľna kiľkisť korystuvačiv zrosla na 100 miľjoniv lyše za rik.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Користувачі Telegram. Як повідомляють у компанії, щонайменше 1,5 мільйона нових користувачів зявляються у месенджері щомісяця. Наразі кількість людей у застосунку зросла до 400 мільйонів. Telegram став одним з найпопулярніших застосунків у понад 20 країнах. Також у компанії представили оновлення, яке доповнило застосунок багатьма новими функціями. Покращення вікторин. Ще в січні додали режим вікторини до опитувань Telegram — @QuizBot. В теперішньому оновленні тести покращили. Віднині можна додавати пояснення до відповідей вікторини, що може стати у нагоді під час дистанційного навчання. Пояснення надають більше контексту до питань та дають більш розгорнуту відповідь. Також можна встановити таймер запитань, що дозволить використовувати вікторини як повноцінний метод тестування. €400 тисяч на освітні тести. Через спалах COVID-19 майже 2 мільярди учнів зараз не можуть навчатись у школах, тому навчання проходить у дистанційній формі. Telegram оголосив про конкурс для розробників найкращих освітніх тестів у застосунку. Аби взяти участь, треба зробити вікторину у @QuizBot в Telegram. Це може бути тест на будь-який предмет будь-якого рівня складності будь-якою мовою — головне, щоб він був оригінальним та не порушував права інтелектуальної власності. Усі вікторини потраплять до каталогу, де можна знайти тести за категоріями. Переможців буде оголошено у декілька етапів — залишити заявку на перший етап можна до 15 травня. Детально ознайомитись з умовами конкурсу можна на каналі @contest. 20 000 стікерів. За весь час існування месенджеру до нього додали більш ніж 20 000 наборів стікерів. Тепер ви зможете знайти будь-який набір за ключовим словом: хочете котиків — ось вам кілька сотень пакунків з котиками. Довгоочікувана функція. Вкладення на Android. Змінили меню вкладених файлів на Android. Тепер воно має вигляд різнокольорових бульбашок, а в іконок є анімація. Покращення для macOS. Тепер користувачі Telegram для macOS можуть подивитися спільні фото та відео просто зі сторінки профілю — як це вже було на мобільних платформах. Також оновили редактор фотографій у застосунку, який тепер дозволяє обробляти зображення під час розмови. Анімація емодзі. У попередньому оновленні додали анімацію для емодзі грального кубика 🎲, яка з кожним разом могла показати новий результат. Це може знадобитись, наприклад, якщо ви не можете щось вирішити. Так емодзі підкаже вам, що робити. А сьогодні додали анімацію для емодзі дартсу 🎯, що також постійно змінює свій результат і може допомогти, наприклад, вирішити вашу суперечку з другом або якусь іншу дискусію. Також ми раніше писали, як Telegram дрейфує убік Tinder.
Реклама 👇 Замовити

Користувачі Telegram

Як повідомляють у компанії, щонайменше 1,5 мільйона нових користувачів з’являються у месенджері щомісяця. Наразі кількість людей у застосунку зросла до 400 мільйонів.

Telegram став одним з найпопулярніших застосунків у понад 20 країнах.

📱 Оновлення Telegram: новий рекорд онлайну, пошук по стікерах та гранти на 400 000 євро 1

Графік зростання користувачів Telegram за 2014 та 2020 рік

Також у компанії представили оновлення, яке доповнило застосунок багатьма новими функціями.

Покращення вікторин

Ще в січні додали режим вікторини до опитувань Telegram@QuizBot. В теперішньому оновленні тести покращили. Віднині можна додавати пояснення до відповідей вікторини, що може стати у нагоді під час дистанційного навчання. Пояснення надають більше контексту до питань та дають більш розгорнуту відповідь.

Також можна встановити таймер запитань, що дозволить використовувати вікторини як повноцінний метод тестування.

€400 тисяч на освітні тести

Через спалах COVID-19 майже 2 мільярди учнів зараз не можуть навчатись у школах, тому навчання проходить у дистанційній формі. Telegram оголосив про конкурс для розробників найкращих освітніх тестів у застосунку.

Аби взяти участь, треба зробити вікторину у @QuizBot в Telegram. Це може бути тест на будь-який предмет будь-якого рівня складності будь-якою мовою — головне, щоб він був оригінальним та не порушував права інтелектуальної власності.

Усі вікторини потраплять до каталогу, де можна знайти тести за категоріями. Переможців буде оголошено у декілька етапів — залишити заявку на перший етап можна до 15 травня. Детально ознайомитись з умовами конкурсу можна на каналі @contest.

20 000 стікерів

За весь час існування месенджеру до нього додали більш ніж 20 000 наборів стікерів. Тепер ви зможете знайти будь-який набір за ключовим словом: хочете «котиків» — ось вам кілька сотень пакунків з котиками. Довгоочікувана функція.

Вкладення на Android

Змінили меню вкладених файлів на Android. Тепер воно має вигляд різнокольорових бульбашок, а в іконок є анімація.

Покращення для macOS

Тепер користувачі Telegram для macOS можуть подивитися спільні фото та відео просто зі сторінки профілю — як це вже було на мобільних платформах. Також оновили редактор фотографій у застосунку, який тепер дозволяє обробляти зображення під час розмови.

📱 Оновлення Telegram: новий рекорд онлайну, пошук по стікерах та гранти на 400 000 євро 2

Анімація емодзі

У попередньому оновленні додали анімацію для емодзі грального кубика 🎲, яка з кожним разом могла показати новий результат. Це може знадобитись, наприклад, якщо ви не можете щось вирішити. Так емодзі підкаже вам, що робити.

А сьогодні додали анімацію для емодзі дартсу 🎯, що також постійно змінює свій результат і може допомогти, наприклад, вирішити вашу суперечку з другом або якусь іншу дискусію.

Також ми раніше писали📱 Оновлення Telegram: новий рекорд онлайну, пошук по стікерах та гранти на 400 000 євро 3💕 Оновлення Telegram: мессенджер дрейфує убік Tinder, як Telegram дрейфує убік Tinder.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: